Vse o izpitu za avto in CPP

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
gratis215
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Po Apr 16, 2012 10:56 am

Izpit za avto

Odgovor Napisal/-a gratis215 »

Lep pozdrav. Mene pa zanima ali je po novem letu 2014 resno možnost delanja izpita SAMO v večjih krajih kot so Ljubljana itd, zanima me ali se lahko izpit dela po novem letu tudi v Trbovljah. Ter ali je resno , da po novem letu ne bo vec pisnih pol ampak samo pole v elektronski obliki (tablica). In pa koliko pride cena izpita kategorije A
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: iZPIT ZA AVTO

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

gratis215 napisal/-a:Lep pozdrav. Mene pa zanima ali je po novem letu 2014 resno možnost delanja izpita SAMO v večjih krajih kot so Ljubljana itd, zanima me ali se lahko izpit dela po novem letu tudi v Trbovljah. Ter ali je resno , da po novem letu ne bo vec pisnih pol ampak samo pole v elektronski obliki (tablica). In pa koliko pride cena izpita kategorije A
vsa ta vprašanja so za avtošolo zato najd eno pa poklič...
Uporabniški avatar
bravo
batzajla
Prispevkov: 26
Pridružen: So Jan 05, 2013 3:58 pm
Kraj: Občina Koper

Re: iZPIT ZA AVTO

Odgovor Napisal/-a bravo »

Vem samo da bodo testne pole v elektronski obliki.
RUNNER
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: Po Nov 19, 2012 8:41 pm

Re: Izpit za avto

Odgovor Napisal/-a RUNNER »

za a kategorijo je plavi karton + 21 ur 620 eur k temu pristej 32 za glavno teorijo +15 glavna voznja in se 40 za zdravniski to je to ce naredis s prve in pa nov izpit ki ga dobis na upravni enoti kakih 15 eur..
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Izpit za avto

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

RUNNER napisal/-a:za a kategorijo je plavi karton + 21 ur 620 eur k temu pristej 32 za glavno teorijo +15 glavna voznja in se 40 za zdravniski to je to ce naredis s prve in pa nov izpit ki ga dobis na upravni enoti kakih 15 eur..
Cena ure je čist odvisno tam kjer jaz delam je ura 20€ (Alfa R Krško)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
gratis215
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Po Apr 16, 2012 10:56 am

CPP ( NUJNO )!!!!!

Odgovor Napisal/-a gratis215 »

Živjo imam eno vprašanje in sicer koliko moras biti star ,da greš pisati CPP za avto ,ter ali moraš imeti že predtem narejen zdravniški pregled da lahko pišeš ali ga ne rabiš še.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: CPP ( NUJNO )!!!!!

Odgovor Napisal/-a folc »

gratis215 napisal/-a:Živjo imam eno vprašanje in sicer koliko moras biti star ,da greš pisati CPP za avto ,ter ali moraš imeti že predtem narejen zdravniški pregled da lahko pišeš ali ga ne rabiš še.
rabiš met narejen zdravniški, in prvo pomoč, lohk pa greš že delat pr 16
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: CPP ( NUJNO )!!!!!

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Če rabiš za se učit:
http://www.partis.si/torrent/podrobno/252692
Pole so "taprave"!

LP M
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
gratis215
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Po Apr 16, 2012 10:56 am

Re: CPP ( NUJNO )!!!!!

Odgovor Napisal/-a gratis215 »

folc napisal/-a:
gratis215 napisal/-a:Živjo imam eno vprašanje in sicer koliko moras biti star ,da greš pisati CPP za avto ,ter ali moraš imeti že predtem narejen zdravniški pregled da lahko pišeš ali ga ne rabiš še.
rabiš met narejen zdravniški, in prvo pomoč, lohk pa greš že delat pr 16
ok hvala za informacije jaz bom sedaj 17 let star pa mislim ta let naredit cpp .Prvo pomoč že imam zdravniško pa morm se narditi mam pa tut eno uprasanje glede zdravniškega ,to gres do svojega zdravnika in mu rečeš ,da bi rad delal pregled za izpit? lp,
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: CPP ( NUJNO )!!!!!

Odgovor Napisal/-a macula »

greš do zdravnika za promet, odkartaš 40-50eur, pa reč naj ti nrdi za kategoriji avto in motor, ker velja 3 leta in ti nebo treba še enkrat delat ko boš za avto delal.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori