Vse o izpitu za avto in CPP

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Izpit za avto.

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

filius napisal/-a:Star ata je mel T12, kupil jo ja takrat ko še ni blo potrebno izpita, ko je država sprejela da je potreno imeti izpit, je avtomatsko dobil izpit za neomejeno saj je imel nase registreran motor. Vsem ko so meli nase registrerane motorje do dobili izpit :D kerje T12 treba blo registrerat pod tavelko tablico ima izpit za neomejeno :D Samo to blo 40 let nazaj.
zdej se pa z R1 fura okol :D :lol:
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Izpit za avto.

Odgovor Napisal/-a filius »

aljo69 napisal/-a:
filius napisal/-a:Star ata je mel T12, kupil jo ja takrat ko še ni blo potrebno izpita, ko je država sprejela da je potreno imeti izpit, je avtomatsko dobil izpit za neomejeno saj je imel nase registreran motor. Vsem ko so meli nase registrerane motorje do dobili izpit :D kerje T12 treba blo registrerat pod tavelko tablico ima izpit za neomejeno :D Samo to blo 40 let nazaj.
zdej se pa z R1 fura okol :D :lol:
Nee clo z MZ 250 ko smo ga mel, se je parkat pelu :D Sam zdej bo 80 str, pa je mal prestar za na motor ne.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Pazite, ne delajte izpita čez zimo saj je delanje glavne vožnje prepovedano od Decembra do Marca!

Jaz sem moral čakati 2 meseca, da sem se lahko komaj prijavil na glavno vožno (use sem že imel).

LP M
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 330
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Ure vožnje so se zares veliko pcenile, gledam, da neke avtošole imajo ure vožnje (b) za 10€, za motor lahko dobiš tudi po 15€ uro, ali celo manj.

Se vidi da zmankuje denarja, za izpite, je pa tudi res, da so avtošole sedaj na vsakem vogalu
Slika
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a maatej »

kolk zdej pride izpit za 125 če kdo ve? vse skupej..
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Jaz sem delal izpit v zadnjem roku pred zimo za 125ccm pri avtošoli Blisk! Vse skupaj semizdi da je naneslo okrog 700- 800evr! Je pa odvisno od avtošole ker se ura vožnje od avtošole do avtošole razlikuje kar za par evrov! Najbolje pa je da uzameš kar paket, ki vključuje 20 ali 21 h (nespomnim se čis točno), cpp predavanja in te ta paket nanese malo več kot 500 evr. Potem pa moreš še dodat tisto kolikor te pride zdravniški, prva pomoč itd itd.

Dvomim, da dobis uro kje pod 20 evr.... Recimo pri tej avtošoli Blisk se mi zdi da je bila takrat 27 evr!
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a jalen »

jaz ko sem delal izpit za 50ccm septembra 2010 sem imel 10h( deseta ura je bila že izpitna) vožnje za ostalih 12 sem plačal samo DDV. tako da sem kar poceni prišle skozi.
PogachnyK
vplinjač
Prispevkov: 330
Pridružen: So Avg 15, 2009 10:58 am

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a PogachnyK »

Velikorat imajo akcije, kot so naprimer, da če pripelješ kolega ima on kao zsatonj (se pravi - 40-50), je pa sedaj malo smotano, ker kao ne smejo več, da vozita 2 naenkrat, (inštruktor v avtošoli+ 2 kandidata na motorju)
Skratka, malo je treba tudi lape stegnt pa zamorit za dodaten popust, ker vsaj jaz ko sem delal za B nisem nikoli videl računa...
Slika
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a filius »

Kamion napisal/-a:Pazite, ne delajte izpita čez zimo saj je delanje glavne vožnje prepovedano od Decembra do Marca!

Jaz sem moral čakati 2 meseca, da sem se lahko komaj prijavil na glavno vožno (use sem že imel).

LP M
To majo pa zdej novo, js sm mel glavno začetk marca :D
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Če bo kdo rabu.
Uprašanja za prvo pomoč:
PP.pdf
(121.34 KiB) Prenešeno 78 krat
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Odgovori