ERVIN

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Odgovori
Buc
zobnik
Prispevkov: 212
Pridružen: To Okt 04, 2011 9:14 pm

ERVIN

Odgovor Napisal/-a Buc »

morem povedat da uporabnik na tem foromu pod nickname: Ervin napizduje. Zmenla sva se za eno zamenjavo jaz njemu lexus luč za avtomatika on meni motor a5 . Stvar je taka jaz njemu pošljem luč ki jo že ma seveda namontirano gor. Jaz pa še kar čakam na paket ki ga ja kao odposlal. Tako da ne odsvetujem poslovanje s tem uporabikom !!!!
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: ERVIN

Odgovor Napisal/-a Turbo »

ERVIN Žerić je verjetno največji "FOPAR" kar jih forum premore.....1.NOVEMBRA sem od njega kupil flexerja,kompletnega vendar razstavljenega....razstavil bi ga naj on sam,ker ga je hotel dat barvat na novo,tako da je garantiral da vse deluje brezhibno... zanj sem plačal 150€... Doma hočem sestavit moped in seveda vilice ne pašejo gor,kajti navojno steblo je 15mm prekratko...ugotovim s pomočjo soforumaša da so vilice od tomos Colibrija! hočem namestit mašino,ne gre...filter mi je podtaknil od frčeka A3,mašina pa ne paše gor ker je od navadnega A5 z ravnim kolenom za ferg....izpuh je pravtako od colibrija,zadnja luč od apn6..najde se še marsikaj....vglavnem ko to njemu povem po telefonu trdi da sem nesposoben,da neznam mopeda sestavit,da se je on s tem vozil in da je vse original... na koncu potegne takratko in mi ponudi vračilo denarja,strinjam se. Od DENARJA ni nič,in danes je že 8dni!,vedno najde izgovor,da je v avstriji,na hrvaškem itd,a ko odpiše sms,je številka normalna,tako da ni v tujini,tudi na tujih forumih med dnevom veselo komentira... PA da povem še to da sma bila 3 leta sošolca,tak da če je napizdo mene,bo ostale še hitreje, od njega sem kupil že BT-ja,tudi tam me je napizdo glede neke malenkosti,tako da si je status NATEGUN zaslužil že pred časom....glede flexerja imam poslikane stvari,tak da.... danes bi naj prišel direkt iz njegove"avstrije",pred dobrima dvema urama mi je sporočil da je v Spielfeldu, sepravi nekje 25km od mene, trdi da so zastoji in poplave,ne duha ne sluha...
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: ERVIN

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

:) je zanimivo taksne zgodbe brat,ce je clovek odsoten zaradi taksnega ali drugacnega razloga,vracilo sem predlagal sam ker mi nebo tesko dat 20e za dele ki jih rabim da bo stimalo vse kot je treba,in bo potem dobicek temu primeren.. :) najlazje je kupit nekaj za male pare potem pa jamrat.. Ce sem ponudbo dal sam da moped kupim za isto vsoto ga tudi bom..jaz pa se nemislim metat po kolenih zarad enega glupega mopeda in rinit z glavo skozi zid da ga vzamem nazaj.. Ce sem rèko da ga bom vzel ga tudi bom ! sem pa te tudi klical ko sem prisel v Slo..pa se nisi oglaso .. :)

p.s se opravicujem ker imam sluzbo in se cisto nehote odsoten in nisem vedno navoljo takrat ko se komu kaj SPRDNE po domace povedano.. LP
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: ERVIN

Odgovor Napisal/-a Turbo »

Kr delaj se hepana ja od 22.25 ure si biu malo pred spielfeldu kao,klico si me pa ob 1.30 uri zjutraj ,3 ure si rabo za 30km..... Pol pq dobim sms,da maš plačo komaj 18.11, če pa prodas avto pa mi prej daš dnar. Pa za tebe je zgleda res 20€ če mors vilce menjat,avspuh,luč,koleno,filter,... Nea bodi pameten kr nisi
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: ERVIN

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Turbo napisal/-a:Kr delaj se hepana ja od 22.25 ure si biu malo pred spielfeldu kao,klico si me pa ob 1.30 uri zjutraj ,3 ure si rabo za 30km..... Pol pq dobim sms,da maš plačo komaj 18.11, če pa prodas avto pa mi prej daš dnar. Pa za tebe je zgleda res 20€ če mors vilce menjat,avspuh,luč,koleno,filter,... Nea bodi pameten kr nisi

Pubeci na kup, naslov najt, v avto malo na izlet, k njemu, ima da pride ven, če ne pa se gre po njega. To je to, če pa je keri pameten zraven, pa še tistega malo povprašat kak kaj.

Saj to te more razpizdit, če je človek tak....
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori