Dirkališča po Sloveniji

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Stezo imajo še za poligon vožnje in nevem kaj vse. Ja vozil se boš lahko zaenkrat z njihovimi karti, sicer nevem koliko bo stala vožnja in kako dolgo bo trajala. Kje si slišal, da sta se primerjala raceland ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Jaz sem pa vseeno mislil, da bom nasledn mesec lahko sel naredit kak krog..
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Tudi sam sem mislil, da bom lahko naredil kak krog....
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a: Ne Jun 17, 2018 9:01 pm Stezo imajo še za poligon vožnje in nevem kaj vse. Ja vozil se boš lahko zaenkrat z njihovimi karti, sicer nevem koliko bo stala vožnja in kako dolgo bo trajala. Kje si slišal, da sta se primerjala raceland ?
Ma nekje sem bral nevem kje. Za to stezo so mi zdaj minili upi za vožnjo.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Screenshot_20180618-065858.png
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Odgovor ko sem pisal na amzs
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Nekaj podobnega piše tule spodaj.

https://www.amzs.si/novice/aktualne-inf ... voja-vrata

Morajo še naredit urnik obratovanja za lastno uporabo proge, kateri bo objavljen na amzs, tako mi je tudi povedal tale njihov, ki je bil tam. Se kar dogaja, tudi danes je kar nekaj ljudi tam, ampak kaj, go brenčijo z temi karti :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a: Po Jun 18, 2018 4:59 pm Nekaj podobnega piše tule spodaj.

https://www.amzs.si/novice/aktualne-inf ... voja-vrata

Morajo še naredit urnik obratovanja za lastno uporabo proge, kateri bo objavljen na amzs, tako mi je tudi povedal tale njihov, ki je bil tam. Se kar dogaja, tudi danes je kar nekaj ljudi tam, ampak kaj, go brenčijo z temi karti :D
Danilo z tvojo specialko še zaenkrat ne hodi blizu dokler ne bodo ziher dali dovoljenja za rekreativce. Sicer si bodo iz amzsja kar premislili, ko bodo slišali navite 2 taktne mašine :D
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Hehe, brez skrbi, da ne bom šel blizu :D Saj mi je že v nedeljo povedal, da bomo morali nekaj naredit na hrupu, ker tele tomosove specjalki so glasne pa sem mu lepo povedal, da ne tako, kot 125 shifter kart, no ali pa nekje tu :D.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

ah saj pa niso tak glasne :) Nevem no pišejo kak bo za vse rekreativce z motorji in karti pol pa začnejo z hrupom komplicirat zgrešeno z logiko :)
Odgovori