Dirkališča po Sloveniji

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Iz AMZS-ja so mi sporočili, da nameravajo letos odpret stezo in da bodo sporočili javnosti.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Zgleda, da mislijo resno odpret dirkališče v Slovenja vasi letos, kajti proga se pometa, šoder se je spucal, delajo se izkopi za postavitev stavb,pokošeno je, odvečno drevje in grmovje je požagano...nekaj bo
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a: Če Maj 10, 2018 6:30 pm Zgleda, da mislijo resno odpret dirkališče v Slovenja vasi letos, kajti proga se pometa, šoder se je spucal, delajo se izkopi za postavitev stavb,pokošeno je, odvečno drevje in grmovje je požagano...nekaj bo
Torej se že da kaj zapeljat po progi ali bi fasal kako kazen?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Nemoreš gor brez dovoljenja AMZS oz. samega odprtja, ker je ograja okrog, pod kamerami je tudi vhod, zaenkrat je še potrebno počakat, da se dela končajo, bodo pa sporočili, ko bo odprtje, sem se malo pogovarjal danes z enim gospodom iz LJ, ki nadzira vse skup.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a: Če Maj 10, 2018 9:21 pm Nemoreš gor brez dovoljenja AMZS oz. samega odprtja, ker je ograja okrog, pod kamerami je tudi vhod, zaenkrat je še potrebno počakat, da se dela končajo, bodo pa sporočili, ko bo odprtje, sem se malo pogovarjal danes z enim gospodom iz LJ, ki nadzira vse skup.
aha, zdaj še samo vprašanje, če se bomo rekreativni vozniki imeli priložnost voziti gor.
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Bodo, neka normalna cena bo na dan, pa se boš lahko vozil.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Berty »

Se pravi dnevnice? Super, če ti zapaša greš, drugače pa ne. Nekje ima na hrvaškem en klub svoje dirkališče samo moraš članarnino plačevati, to se mi zdi bv...
APN4M 83'
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Berty napisal/-a: Ne Maj 13, 2018 10:02 am Se pravi dnevnice? Super, če ti zapaša greš, drugače pa ne. Nekje ima na hrvaškem en klub svoje dirkališče samo moraš članarnino plačevati, to se mi zdi bv...
Nekako tako bi naj bilo, ampak...treba je počakat, da se odpre, potem pa bomo videli.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
matijag
vplinjač
Prispevkov: 341
Pridružen: Sr Maj 15, 2013 3:49 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a matijag »

V Kopru imamo karting stezo, za katero se ureja dokumentacijo in lastništva že vsaj 8 let. Očitno jim je bolj všeč, da se dirka po cestah, imajo plavi nekaj od tega, tudi če kdo umre. Sedaj so v modi samo centri varne vožnje, kjer lahko pobrišeš nekaj kazenskih točk, za ostalo ni interesa.FUJ!!!
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 724
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Berty »

APN4M 83'
Odgovori