TOMOS Racing 100ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Danes mi je uspelo zrihtat sprednjo zavoro, za zadnjo še moram izpuh odrezat in pa na novo zavarit, ker mi malenkost preveč ven stoji, ampak to ni tak problem, pol pa sem še povezal vzvod iz menjalne osi na stopalko in sledila je testna vožnja :D

V prvi prestavi enostavno nemoreš potegnit, ker te vrže okoli, v drugi če bi naenkrat zategnil bi menda letel na hrbet, v tretji še kar dviguje, prišel pa sem samo do 4. prestave, pa še to je edina ravnina ceste v breg, dolge približno 300m, na vrhu pa je pol ovinek jaz sem že moral zavirat v breg, ker sem imel samo prednjo bremzo, tam sem uspel videt enkrat 76.6, enkrat je blo 75, pa pol drugič je blo 76, nisem upal dat v 5. ker se nebi ustavil gor. Motor je tako močen, da nemorem verjet, da se ne držiš naprej ko pospešuješ te zuje dobesedno :D Bom objavil prihodnji teden kak video.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Evo, danes sem prišel proti večeru domov in sem moral posnet en kratki video, škoda da ni že prej snemal, ko sem šel iz ovinka, še vedno nisem naredil zadnje zavore, bo čez vikend, vsaj upam. Video bi še bil kak posnel, pa ni blo več bencina.

Tam ko sem dal v 4. prestavo preden sem začel zavirat sem uspel videt 80.3, upam da kaže prav, ker sem vse pravilno vstavil not.

http://www.youtube.com/watch?v=7xhv9NXtQew
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a Rexi »

Ker zvok :o
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Zvok ima tapravi :o
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Zvok je res hud, ampak na videi se ne sliši še prav, v živo ti gredo kocine pokonci :D
Morem še nastavit fergazer malo boljše, sem dobil še enega kosota pwk, je treba nabavit še dize, ker še ni to to.

Zdaj bo zadeva pri miru do 3. septembra, pičim še enkrat na morje pol pa zrihtam zadnjo zavoro pa grem v hajdoše sprobat asfalt in pa zaščitne gume :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
machanic
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Pe Dec 23, 2011 7:15 pm

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a machanic »

Danilo kupi dellorto vhst 28mm. Nebo ti zal. En dan se bom oglaso pri tebe da pogledam to stvarco. VINKO
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

machanic napisal/-a:Danilo kupi dellorto vhst 28mm. Nebo ti zal. En dan se bom oglaso pri tebe da pogledam to stvarco. VINKO
Evo mene, dopust minil, gremo naprej :)

Mam namen nabavit enkrat delorta vhst 28, samo moram prej sprobat še tega kosota, drugače pa z mikunijem zadeva tudi gre dobro, le premalo dizo imam. V kolikor bom nabavil vhstja pol bo trt menda, ampak to bo spomladi enkrat.

Vinko, pokliči me pa se oglasi, ker nisem stalno gor doma.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
brejker
vplinjač
Prispevkov: 290
Pridružen: Ne Mar 27, 2011 12:16 am
Kraj: Kamnik

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a brejker »

Brutal! :)

Razmisli tudi o disk zavori spredaj na račun varnosti in ne toliko na "D6" look.

Kapo dol za projekt. Getribi izgleda zdržijo :lol:
Kolk leti?A gre potazadni?A gre do tačke?Ajkej piln?
Projekt: Tomos BT - Café racer
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

brejker napisal/-a:Brutal! :)

Razmisli tudi o disk zavori spredaj na račun varnosti in ne toliko na "D6" look.

Kapo dol za projekt. Getribi izgleda zdržijo :lol:
Že razmišlam o dvojen disku spredaj, samo še čakam na odgovor, če bom dobil pesto tam, če ne bi jo moral dat nekomu izdelat, ker je res malo težavno tole ustavit, pa čeprav tudi boben prime, ampak vseeno premalo.

Getribi še zaenkrat držijo, v rezervi so dve sklopke in pa dve piramide.

Pa še ena od danes, moram še zadaj spremenit vpetje amortizerjev, da bo caa. 1cm višji pa še ogromno malenkosti je na naredit.
dsc0643.jpg
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a macula »

Človek, dej pobarvej že ta avspuh hehe.
Vprasal bi, kako si gor spravil prednji blatnik, po širini, a ga kaj steguje?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori