TOMOS Racing 100ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tomosjakarac napisal/-a:waaaw....super projekt :o ...delam na podobnem....s tem da je usis lamelni in dodan boost port...pa membranski ferg.....

zanimajo me koti odpiranja če bi nam jih zaupal...ali pa usaj kot izpuha za orientacijo ;)


hvala in LP...
Kote bi vam rad povedal, ampak mi je cilinder napilil @PVL, moral bi njega vprašat, če šribližno ve, jaz še jih nisem meril.

Danes sem zrihtal še par malenkosti, malo še pa bo testna vožnja :)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a PVL »

Bravo da si spravil skupaj, prava tomos raketa! Po dolgem času se mi smeje ko gledam od nekoga projekt, ker tole bo pa šlo 8-)
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

PVL napisal/-a:Bravo da si spravil skupaj, prava tomos raketa! Po dolgem času se mi smeje ko gledam od nekoga projekt, ker tole bo pa šlo 8-)
Tudi jaz sem nasmejan, ko sem zdaj tole prebral. Upam, da bo res šlo kot si sam rekel :D

Par stvari še naredim pa bo, mi lahko kdo pove iz česa naj izdelam tesnilo za fergazer oz. ko pride kolena na cly ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a KVAS »

DaNiLo napisal/-a:
PVL napisal/-a:Bravo da si spravil skupaj, prava tomos raketa! Po dolgem času se mi smeje ko gledam od nekoga projekt, ker tole bo pa šlo 8-)
Tudi jaz sem nasmejan, ko sem zdaj tole prebral. Upam, da bo res šlo kot si sam rekel :D

Par stvari še naredim pa bo, mi lahko kdo pove iz česa naj izdelam tesnilo za fergazer oz. ko pride kolena na cly ?
Iz tesnita je najbol, poglej mal po internetu, je prov slovenski proizvod.
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Mam vprašanje: zdaj v tej mašini niso ctx prenosi kajne?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tisti... napisal/-a:Mam vprašanje: zdaj v tej mašini niso ctx prenosi kajne?
Ne, v mašini so apn prenosi.

Danes sem se poigral malo z armaturo, pa moral sem naredit gor stopalko za prestavljat, da sem se lahko zapeljal 30 metrov po ravnem, seveda ko sem malo potegnil je moped kar zdivjal pa na zadno, nemorem verjet, kako je lahko močna ena takale mašinca :D
dsc0621.jpg
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Pa nebo ti kajle trgalo z temi prenosi?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tisti... napisal/-a:Pa nebo ti kajle trgalo z temi prenosi?
Upam, da nebo, kajla je kar močna, prej je težava na 3. prestavi na piramidi in lamele na sklopki, zato pa imam zaprto šalčko, če bo oz. ko bo potrgalo plehce na lamelah, da jih ne razmeče po mašini, sklopke pa imam 3 v rezervi, pa 3 piramide, ko sem videl slike od zobnikov od uporabnika @PVL, sem si kar rezervo naredil, da samo menjam :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Hehehe, bo dobesedno trgalo.... :twisted:
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: TOMOS Racing 100ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Kamion napisal/-a:Hehehe, bo dobesedno trgalo.... :twisted:
Glede na to, da sem se včeraj moral pelajt 20 metrov, samo v prvi sem potegnil, bo res trgalo, me je kar malo strah, ker mislim da še v2. prestavi neboš mogel prav potegnit. Bo kar hudo to :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Odgovori