gašper

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a folc »

aljo69 napisal/-a:itq mate vsi naslov :) počitnce so tut ...
100km al kok... zarad cilindra, ga skorej rajš pretopim pa nekej dobim zanga :)
dizel sploh ne! :)
gašper
vplinjač
Prispevkov: 333
Pridružen: To Jul 26, 2011 5:46 pm
Kraj: Maribor - Hoče

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a gašper »

@mitjalikar14 nisi vprašau za nobene slike pa nil ,povedau sem ti da so kolko tolko v solidenem stanju ,nigdar nisem reko da je v odličnem stanju.
@folc kak lahko trdiš da je cilinder zariban in kot izpuha prevelik če je meni motor delau normalo.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a folc »

gašper napisal/-a:@mitjalikar14 nisi vprašau za nobene slike pa nil ,povedau sem ti da so kolko tolko v solidenem stanju ,nigdar nisem reko da je v odličnem stanju.
@folc kak lahko trdiš da je cilinder zariban in kot izpuha prevelik če je meni motor delau normalo.
LAHKO TRDIM da je cilinder zariban ker se vidi po risah po valju! LAHKO TRDIM da je kot izpuha prevelik, ker je do izpuha 24mm, cilinder pa je predolg za 3mm. IN NI ŠANS da je tebi delav normalno KER NI pogojev da je delav normalno!!! :evil: :evil:
dizel sploh ne! :)
gašper
vplinjač
Prispevkov: 333
Pridružen: To Jul 26, 2011 5:46 pm
Kraj: Maribor - Hoče

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a gašper »

Ti lahko trdiš kaj hočeš ampak motor je meni delau.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a folc »

potem pa pripelji ta svoj motor ki dela na kot 198,9* izpušnega kanala k meni domov pa bova sprobala če dela, jas niti nebom kupvov novega bata pa sprobvov ker vem da bom dav 30 u PIz**. človek če trdiš da je use OK ti polšljem nazaj cilindr, ker z njim nisem zadovoljen pa ga namaž z nutello.... (naprej bo pa ze tomizok povedu hahah)
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a Turbo »

Akcija, jas priem gleat,haha... Upam da od mene kaj naroči, mu smokije dam namesto delov... Mogoče pa je biu obubožan ko ovi sintalov varnostnik...haha
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

gašper napisal/-a:@mitjalikar14 nisi vprašau za nobene slike pa nil ,povedau sem ti da so kolko tolko v solidenem stanju ,nigdar nisem reko da je v odličnem stanju.
@folc kak lahko trdiš da je cilinder zariban in kot izpuha prevelik če je meni motor delau normalo.
oprosti , samo zame tole niso "solidno" ohranjene vilice :? , s tem ko si mi napisal da so solidno ohranjene , pomeni da so še čisto dobre :? Res mene bi bilo sram če bi tako šaro pošiljav naokoli..drugače pa sem kupoval atx vilice ,ki bodo še čisto dobre za uporabit , ne pa ta šara ki si mi jo ti prodal...obe vilici zviti, brez simeringov , na spodnjem križu je požrt milimetrski navoj , zgornji križ je malo počen tam pri luknjah za prišravfat nosilec od balance ,na enemu kraku vilic je kar matica privarjena in vilici sploh nista enako dolgi...in to so zate "SOLIDNO" ohranjene vilice ???? :o :o

Drugače pa ti bi jih najraje poslal nazaj, samo vem da jih neboš vzel , ker s tabo ni nič za met vidim.. :?
pa še vprašal te bi kaj si se ti kam zabil iz temi vilicam ker so res močno zvite..??? :shock:
gasa do pleha!
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

če bi jaz bil na tvojem mestu,bi mu z vilcami prišo na dom,mu jih na glavi razbil+povrnil bi mi dnar za njih in stroške(bencin) ;) 1x me je nekdo prek pošte nap*do in mi poslal zje*ane dele,pa smo si pač z 3 kolegi vzeli cajt med vikendom za en izlet iz slov.bistrice do grosuplja - 115km v eno stran.. Tip je bil posran ko je prišo vn iz bajte,vrno je dnar za zjeb*ne dele in dal denar za bencin !
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

ERVIN napisal/-a:če bi jaz bil na tvojem mestu,bi mu z vilcami prišo na dom,mu jih na glavi razbil+povrnil bi mi dnar za njih in stroške(bencin) ;) 1x me je nekdo prek pošte nap*do in mi poslal zje*ane dele,pa smo si pač z 3 kolegi vzeli cajt med vikendom za en izlet iz slov.bistrice do grosuplja - 115km v eno stran.. Tip je bil posran ko je prišo vn iz bajte,vrno je dnar za zjeb*ne dele in dal denar za bencin !
hehe edino pravilno..nimaš kaj , nategujejo pa prodajajo vsako zjebano stvar , potem pa itak kroži med vsemi ker vsak naprej proda :)
gasa do pleha!
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: @gašper

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

mitjalikar14 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:če bi jaz bil na tvojem mestu,bi mu z vilcami prišo na dom,mu jih na glavi razbil+povrnil bi mi dnar za njih in stroške(bencin) ;) 1x me je nekdo prek pošte nap*do in mi poslal zje*ane dele,pa smo si pač z 3 kolegi vzeli cajt med vikendom za en izlet iz slov.bistrice do grosuplja - 115km v eno stran.. Tip je bil posran ko je prišo vn iz bajte,vrno je dnar za zjeb*ne dele in dal denar za bencin !
hehe edino pravilno..nimaš kaj , nategujejo pa prodajajo vsako zjebano stvar , potem pa itak kroži med vsemi ker vsak naprej proda :)
ma če te je nategnu sam na dom z tem vilcam ker teh nategatorjev je čez dali več tko da bo usaj kšn mn
Odgovori