ATX/YZ

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a golnar »

Zadeva od KoGo je vrhunska, tako je treba naredit.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
prsa96
zariban cilinder
Prispevkov: 101
Pridružen: Pe Feb 03, 2012 8:28 pm
Kraj: Mala Polana

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a prsa96 »

KoGo napisal/-a:
prsa96 napisal/-a:Kako pa bo notri v feltni narejeno da se tale adapter nebo vrtel? Pridejo navarjene kajle ki pridejo v utore?
oni utori na bt felgi upadnu u ove "rupe" na distančiku i se pošajba zo distance i ne vrti se .. :D

neznam boljše objasnit jer neznam slovenski... :?
može slika kako je v felni narejeno
KoGo
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: To Dec 04, 2012 6:09 pm

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a KoGo »

če ti ima bt zadnja felna kod ferod one 5 krake utore od okoli 2cm visine...ti utori sednu u rupe na distančniku...če najdem ku sliku budem dal..;)
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Se opravičujem ampak jaz nisem spraševal kakšen naj naredim distančnik, hvala za nasvet bom upošteval vendar bolj potrebujem odgovor kakšen zobnik naj dam :)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
KoGo
zariban cilinder
Prispevkov: 100
Pridružen: To Dec 04, 2012 6:09 pm

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a KoGo »

ki prenosi ima yz original?..bilo bi najboljše da daš neke približne prenose gor.. :?:
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

KoGo napisal/-a:ki prenosi ima yz original?..bilo bi najboljše da daš neke približne prenose gor.. :?:
Original imam sprednji zobnik 14 za zadj imam pa tri zobnike na voljo niso original ampak pašejo, nikoli se še nism igral z zobniki na taki mašini tako da nevem kaj pričakovati najbrš bom dau 41 ker sem ga že kupil samo bi rad kakšen nasvet ali dam večjega?
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:
KoGo napisal/-a:ki prenosi ima yz original?..bilo bi najboljše da daš neke približne prenose gor.. :?:
Original imam sprednji zobnik 14 za zadj imam pa tri zobnike na voljo niso original ampak pašejo, nikoli se še nism igral z zobniki na taki mašini tako da nevem kaj pričakovati najbrš bom dau 41 ker sem ga že kupil samo bi rad kakšen nasvet ali dam večjega?
vsakem primeru nebo neki fajn če ne boš ojaču dost ogrodja :) 41 boš meu manj pospeškov kar bo tud štel lažje prebavlju ker nebo tolk sile po drugi strani boš meu pa večjo hitrost kar zna bit tut nevarno :) še vedno ne vem če si se potrudu že kaj pa ojaču štel če že morš uporabit atx štel ;) varnost ti naj bo na 1. mestu
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a golnar »

pogruntaj kakšen prenos ima mašina v menjalniku, ter obrate na katerih laufa, potem pa preračunaj. če to ne znaš potem pa izberi glede na to kakšen je na original motorju. na pamet ti bo bolj malo kdo lahko svetoval, ker ti bo svetoval po svojem okusu. take stvari se moraš sam odločat ne pa po forumu spraševat :roll: če si se pač že odloču za tako predelavo...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Golnar nekak imaš prav, samo če malo pomisliš nemoremo vsi vse vedeti zato so tudi nastali forumi in podobne stvari ;)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: ATX/YZ

Odgovor Napisal/-a Pata »

kakor je golnar rekel... izračunaj prenos... Daš v prvo prestavo kurblaš mašino označiš si položaj motorne in izhodne gredi na zobnik... in ko se zunanja gred zavrti za 360 si skrati šteješ kolikrat se je motorna in dobiš prenos... tako narediš v vsaki prestavi... potem magari daš podatke meni pa ti jaz okvirno zračunam...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori