puch pony express

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
strajnarR
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Če Mar 24, 2011 10:03 pm
Kraj: Okolica NM

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a strajnarR »

Pony je popolnoma zdrav, saj je bil renoviran. Bom ob priliki preveril zadnji zobnik, lahko da je res večji.
Drugače pa v klanec zelo dobro vleče. Je pa letnik okoli '67, spredaj ima še fedre, namesto amortizerjev.
pom
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 5:23 pm

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a pom »

strajnarR napisal/-a:Pony je popolnoma zdrav, saj je bil renoviran. Bom ob priliki preveril zadnji zobnik, lahko da je res večji.
Drugače pa v klanec zelo dobro vleče. Je pa letnik okoli '67, spredaj ima še fedre, namesto amortizerjev.
ja vendar mi je useeno končna hitrost malo prenizka za popolnoma zdravega pony express :?: :!:
Uporabniški avatar
strajnarR
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Če Mar 24, 2011 10:03 pm
Kraj: Okolica NM

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a strajnarR »

Verjemi, če mene ne skrbi, naj tudi tebe ne ;) In tudi ne prosi po večji hitrosti. :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a filius »

pom napisal/-a:
strajnarR napisal/-a:Pony je popolnoma zdrav, saj je bil renoviran. Bom ob priliki preveril zadnji zobnik, lahko da je res večji.
Drugače pa v klanec zelo dobro vleče. Je pa letnik okoli '67, spredaj ima še fedre, namesto amortizerjev.
ja vendar mi je useeno končna hitrost malo prenizka za popolnoma zdravega pony express :?: :!:
Tako je, če je vsee ok, bi mogu jet najmanj 50 :) Te pony-i res gredo super, pa tut ne zakuha v vsak breg, kokr naprimer Tomosova Laura :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
strajnarR
zažgan bat
Prispevkov: 76
Pridružen: Če Mar 24, 2011 10:03 pm
Kraj: Okolica NM

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a strajnarR »

Evo sem preveril zobnike. Prvi je 11, zadnji pa 45.
Moped v klanec zelo dobro vleče, niti enkrat še ni prišlo tako, da bi moral uporabiti pedale, po ravnini pa res ni raketa.
Zdej pa vi naprej debatirajte kaj je prav in kaj narobe :D
pom
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 5:23 pm

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a pom »

filius napisal/-a:
pom napisal/-a:
strajnarR napisal/-a:Pony je popolnoma zdrav, saj je bil renoviran. Bom ob priliki preveril zadnji zobnik, lahko da je res večji.
Drugače pa v klanec zelo dobro vleče. Je pa letnik okoli '67, spredaj ima še fedre, namesto amortizerjev.
ja vendar mi je useeno končna hitrost malo prenizka za popolnoma zdravega pony express :?: :!:
Tako je, če je vsee ok, bi mogu jet najmanj 50 :) Te pony-i res gredo super, pa tut ne zakuha v vsak breg, kokr naprimer Tomosova Laura :)
+1
francim
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:14 am

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a francim »

A smo razčistl, a se pony express mora registrirat ali ne?
Info - Rogov s Puchovim motorjem, letnik 1979 - original 48 km/h. Tako je pisalo v knjižici ki je žal ne najdem a vem da je neklje v hiši.
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a Turbo »

hvala bogu to večina policajev ne ve..... jas se že dolgo tak vozim, sem šau z puchom maxi ,kolega pa z lauro,do HR. meje 52km daleč,pa so naju prek spustli brez čelad in tablic seveda :D :lol: pol so naju pa hrvati čapnili in nazaj poslali kr pri njih je vsaki prdeš treba met registriran, hah :mrgreen:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a macula »

moj brat se tudi vozi že par let, s ponijem in s ciaotom (Idrija) pa niso nikoli težili edino za luč ker se je enkrat ponoči vozil brez. pač ne greš 50, greš tistih 30 pa je..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
pom
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 5:23 pm

Re: puch pony express

Odgovor Napisal/-a pom »

sedaj izgleda tako ;)
Priponke
2013-05-19 19.17.58.jpg
2013-05-19 19.19.23.jpg
2013-05-19 19.17.37.jpg
2013-05-19 19.16.55.jpg
Zaklenjeno