Tomos apn4 MS in apn4

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

res je ja da je ščit malo neroden, ampak kadar je malo mraz zunej ne piha toliko v kolena :D je takrat zelo dobrodošel.
vorsprung durch technik
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Grizli18 napisal/-a:res je ja da je ščit malo neroden, ampak kadar je malo mraz zunej ne piha toliko v kolena :D je takrat zelo dobrodošel.
Na letošnji tomosiadi v Sežani sem bil udeležen z mojo 14 TLS (S-ščitniki). Na momente je lilo kot iz škafa. Oblačili smo se v polivinil vreče za smeti, kar je pomagalo, da je bil zgornji del telesa dokaj suh spodnji opa -ojoj.
Jaz in moj kolega , ki sva imela enake mopede sva uživala v vožnji po lužah in nalivih saj sva bila zaradi ščitnikov popolnoma suha v noge. dočim ostali pa JBG....
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a filius »

Stic ko je poštar, ga prav tako lahko pohvali, za normalno uporabu, oz da se v nebeljo pelješ en krog, pa po ščitniku ni potrebe.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
martis
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Nov 07, 2011 7:41 am

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a martis »

...da se v nebeljo pelješ en krog, pa po ščitniku ni potrebe.
To je to. Moped bom imel za nedeljske vožnje, ali pa v suhem in toplem vremenu za v službo. Za ostalo imam avto.
Če pa se situacije spremeni in bom imel moped za kakšne bolj skrajne primere, je pa kompleten ščit še vedno doma in ga lahko še kasneje zmontiram gor.
Saj pri avtu tudi pozimi namontiramo zimske gume gor - na moped pa pač pred zimo namontiraš ščit, spomladi pa ga daš dol...
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

martis napisal/-a:
...da se v nebeljo pelješ en krog, pa po ščitniku ni potrebe.
To je to. Moped bom imel za nedeljske vožnje, ali pa v suhem in toplem vremenu za v službo. Za ostalo imam avto.
Če pa se situacije spremeni in bom imel moped za kakšne bolj skrajne primere, je pa kompleten ščit še vedno doma in ga lahko še kasneje zmontiram gor.
Saj pri avtu tudi pozimi namontiramo zimske gume gor - na moped pa pač pred zimo namontiraš ščit, spomladi pa ga daš dol...
kod da spomladi ni dežja :D
Gotof je!
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Grizli18 napisal/-a:Jaz sem dal na motor nalepko MS samo zaradi imena samega modela motorja, ketri je naveden na znački od motorja. Hvala bogu da kdo dela te kopije originalnih nalepk če ne še tega nebi imel :)
Mi lahko prosim poveš kje si dobil te nalepke? Bom zelo hvaležen... :D
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

DeFacto napisal/-a:
Grizli18 napisal/-a:Jaz sem dal na motor nalepko MS samo zaradi imena samega modela motorja, ketri je naveden na znački od motorja. Hvala bogu da kdo dela te kopije originalnih nalepk če ne še tega nebi imel :)
Mi lahko prosim poveš kje si dobil te nalepke? Bom zelo hvaležen... :D
DeFacto!
Piši Sandiju Fikonu v Koper. On ima najboljše približke originala.
Odgovori