Tomos apn4 MS in apn4

Predstavite nam svojo starino
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

Pozdravljeni
Naj predstavim zadnja dva projekta, s katerima sem se ubadal zadnjih nekaj mesecev, in to sta tomos apn 4 MS letnik 1980, kateri mi je bil podarjen s strani mojega soseda, saj mu je bila v napoto in je zaradi svojega drugega mopeda snel nekaj delov, tako da ni bila ravno kompletna, drugi pa tomos apn 4 1973, ki nažalost pa ni bil moj temveč last prijateljevega očeta, in je moped čakal na obnovo na dežju dobrih deset let, ter po končani obnovi bil podarjen prvotnemu lastniku za rojstni dan s strani svojega sina.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
vorsprung durch technik
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a marko443 »

zelo lepo obnoulen :D
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

Pa še slike apn 4 1973
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
vorsprung durch technik
Atila88
zobnik
Prispevkov: 201
Pridružen: To Maj 17, 2011 9:22 am

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Atila88 »

Lepi ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Pich »

Pri MS-ki ti manjkajo še blatniki, drugače je kompletna. Lepi sta, ni kaj.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

kaki blatniki? morda misliš ščit (parabriš) za noge? Ga nisem hotu dat gor ker mi je takšna lepša, jo bo imela pa naslednja.
vorsprung durch technik
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Grizli18 napisal/-a:kaki blatniki? morda misliš ščit (parabriš) za noge? Ga nisem hotu dat gor ker mi je takšna lepša, jo bo imela pa naslednja.
Če ne boš dal gor ščitov za noge , potem ne bo MS, ampak samo M. Kjer koli se boš pojavil z njo med poznavalci starodobnih mopedov boš poslušal kritike. S pomeni Ščitnik!!!
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

Ja original ms ima ščit ja ne bom oporekal, tudi iz mladosti se točno spominjam da ga je prav ta imel, in za poznavalce se ne sekiram imajo svoj prav, ohranjat tehnično dediščino slovenije in strmijo k temu da je motor kar se da v izvirnem stanju. Moja želja je bila samo motor spravit nazaj k življenju zato da nebi končal v smeteh, kakor večina, sestavil sem si jo po svojih željah kar se da v original a žal brez ščitnika, ne more biti use zmerej prav, je treba it tut malo iz svoje kože, mogoče si bom kdaj premislil in ji ga namontiral da bo prava štirka MS, ampak, do takrat bo ostala takšna kot je. In kot sem napisal v prejšnjem postu: ga bo imela pa naslednja, ker dela ne manjka


Vsaka pohvala in kritika je dobrodošla, iz teh se učimo
vorsprung durch technik
martis
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Po Nov 07, 2011 7:41 am

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a martis »

Eh, saj se na rabiš opravičevat...

Jaz sem tudi kupil APN 4S (s ščitom), ampak ga sedaj nimam gor, ker je bil stari dokaj uničen. Pa to bi še nekako porihtal, dejstvo je, da meni osebno ščit NI všeč in je štorast. Je pa vse ostalo tako kot mora biti, pa tudi nalepko imam temu primerno APN4 - brez S.
Uporabniški avatar
Grizli18
auspuh lager
Prispevkov: 13
Pridružen: Sr Avg 17, 2011 11:34 pm

Re: Tomos apn4 MS in apn4

Odgovor Napisal/-a Grizli18 »

Jaz sem dal na motor nalepko MS samo zaradi imena samega modela motorja, ketri je naveden na znački od motorja. Hvala bogu da kdo dela te kopije originalnih nalepk če ne še tega nebi imel :)
vorsprung durch technik
Odgovori