pinki BT90ccm by JANIM8

Predstavite nam svoj projekt
aLes
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: To Jul 06, 2010 7:28 pm

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a aLes »

janim8 napisal/-a:
aLes napisal/-a:daj neke slike naloži gor
slike motorja al pičk ?? hehe ;)

ja trenutno se ukvarjam z okvirjom tok da ni nč kej tazga za poslikat,ko bo kej napredka bojo slike
haha

lahko oboje :D
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a janim8 »

še nekej mi je padlo na pamet: zakaj pa nebi meli še muske gor 8-)

na stranske plastike izrezat lukne,mau pokitat pa notr 2-sistemske visokotonce,ukul pa iz zunanje strani neke obroče ukul zvočnika da se ne vidi vijakou od zvočnikou,mogoč mi bo še kej padlu na pamet da bi jih dau še kam,prostora ni dost,tako da treba use zmetat na kup nekok :D ojačevalec: 2 kanalc,nekoliko močnejšo varjanto izbrat,če nebo dost prostora mu uzamem ohišje stran pa samo vezje ojačevauca nekam montiram,magar pod sedež

HMMM ... NAPAJANJE ?? akumulator; ampak smo spet pri prostoru ... sm probou dat notr VESNA 45Ah pa lih za en mišji kurac fali da bi šou tja ku je airbox na BT-ju,mau jebe višina ampak to še ni kritično,bol je kritična širina,iz uske strani manka par mm,če bi pobrusu mau akumulatorja bi padu notr,itak je ob strani še dost mesa (plastika) tok da bi šlu pomojm :)

signalni kabel pa nevem al bi še autoradio namontirkou gor,kr radio ma ponavadi 50W izhodne moči prek RCA kabla do ojačevauca telefon pa nima skor nč in ne odpreš ojačevauca z telefonom pol :/

večji problem od napajanja ojačevauca je napajanje akumulatorja ... mam 2 možnosti: 1. nafilam akumulator da je poln,poslušam musko dokler drži akumulator ... 2. je pa ta da nekok pogruntam filanje prek delujoče mašine,na misel mi je padu alternator,spet VELIKOST :? in kako ga poganjat ?? prek jermenice če bi jo naredu na matici magneta pa pokrou fentou da bi jermen vrteu alternator,torej kukr bi se vrtela mašina tuk bi se vrteu alternator če bi ble jermenice enako velike :D ampak bi to malo uzelo moči motorju ... ?? :)

no če bom že ustvarjou kej z akustiko je moja znamka akustike 8-) GROUND ZERO 8-)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Jani jutr me klikn na msn da te malo ozemlim!!! :D :D
Slika
Uporabniški avatar
silvo_xd
auspuh
Prispevkov: 875
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 5:42 pm
Kraj: poljčane

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a silvo_xd »

kaj pa vezje za polnjenje akumolatorja ?
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

rabil boš neko vezje da ti nebo vsega skupaj uničlo pregorelo
kot prvo rabiš tudi maketo vezja kr če boš ti šel pod visokimi obrati bo bolj polnlo kot pr niskih obratih
moraš met neko malo stvarco (nevem več kako se ji reče) da bo tok vedno enak recimo v primeru skuterja je to 13 v napajanja ter 12v akumulator pa tudi lepo gre.

če ne pa res projekt od katerega bo mel jani korist XD pnce pa to
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a janim8 »

apn6s freek napisal/-a:rabil boš neko vezje da ti nebo vsega skupaj uničlo pregorelo
kot prvo rabiš tudi maketo vezja kr če boš ti šel pod visokimi obrati bo bolj polnlo kot pr niskih obratih
moraš met neko malo stvarco (nevem več kako se ji reče) da bo tok vedno enak recimo v primeru skuterja je to 13 v napajanja ter 12v akumulator pa tudi lepo gre.

če ne pa res projekt od katerega bo mel jani korist XD pnce pa to
kar tako nebo "usega uničlo",use mi lahko uniči če bo z polnilnim vezjom kaj narobe (previsoka napetost,nad 14V je že kriza :? )

no uglaunem projekt bom delou bol pozimi ko bo čas ker trenutno se borim z prostorom (preveč delou jebatga :? ) okvir motorja sem že nekaj povaril ker je bilo par malenkosti zlomljenih,to smo rešili,rauno učeraj sem čisto slučajno dobiu en akumulator :D menjal za CTX užig heh http://www.shrani.si/f/2n/qi/ChPampk/dsc00855.jpg
na motorju nebo original airboxa ampak šp. filter (vem da ni najbulš ampak prostor rabmo :D ) na mestu kjer naj bi biu airbox sem probau dat akumulator,pa rauno malo zmanka da bi dau enega nad drugim :? ker potem bi lahko dau 4 take akumulatorje notr (potreba po toku ;) ),prostor je pa še pod sedežom in v zadku (ATX zadek in sedež) tako da tam naj bi spraviu vezje ojačevalca =) tiste plastične posobe za orodje ne bom imeu ampak bom dau spodaj prepuliran aluminjast pleh (tist karerast)

toliko za sedaj ;)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

hehh če mene vprašaš si se zajebal s menjavo
sem s kupil tak akumulator za skuterja mislim da predlani za 10 eurov plus 5 za kislino pa mi je držal par mescev pol pa se ga ni dalo niti polnit
kupil sem ga pa v yamahi centru v žabjaku na ptuju
pol natazadnje pa sem si kupil akimolator v trgovini špad s deli za kolesa sem dal 34 eurov pa mi še zdaj drži mislim še sedaj dela s samo enim polnjenjem.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a janim8 »

dubu zadno felgo 17" "na debele špice" z širokim obročem in 2x MF3,bom vidu kater bo lepše pristajal gor,tist z črnim al z crom dušilcem :mrgreen:

http://www.shrani.si/f/3f/uI/4Y2o0c0C/1/dsc00856.jpg
http://www.shrani.si/f/3k/13L/tvDyBrT/1/dsc00857.jpg
http://www.shrani.si/f/0/o/qXXZFYJ/1/dsc00873.jpg (do takrat pa počivajo u sobi)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

človek kje si dobil MF-je? ... drugač pa zanimiv projekt :D
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: pinki BT90ccm by JANIM8

Odgovor Napisal/-a janim8 »

PiZdeK6_ napisal/-a:človek kje si dobil MF-je? ... drugač pa zanimiv projekt :D
ajejej ... use se je prodajalo po forumu ... ;)

viewtopic.php?f=18&t=1045

viewtopic.php?f=18&t=1366

govorim v množini: očitno noben ni rabu,ko pa je prodano pa usak rabi ... vlak gre,on ne čaka ...
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Odgovori