kitajska dvojčka

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
umetnik
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Pe Apr 29, 2011 12:48 pm
Kraj: planina-rakek

kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a umetnik »

evo še moje dva kitajca

e scooter je 800w končna 25 luštna predvsem pa tiha igračka

boutain 50 4 takten zračno hlajen še z vsemi blokadami
Priponke
DSC07545.JPG
DSC07544.JPG
DSC07543.JPG
DSC07542.JPG
DSC07541.JPG
DSC07540.JPG
DSC07539.JPG
DSC07538.JPG
friend bill you out of jail
but a good friend said dam that was fun
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

veš mogoče za tega baotiana 4t.. od kerih motorjev pašejo nožni zaganjači gor? :)
Uporabniški avatar
umetnik
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Pe Apr 29, 2011 12:48 pm
Kraj: planina-rakek

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a umetnik »

nimam pojma jest uporabljam štarter :D
friend bill you out of jail
but a good friend said dam that was fun
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

danijel_16 napisal/-a:veš mogoče za tega baotiana 4t.. od kerih motorjev pašejo nožni zaganjači gor? :)
gy6
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a filius »

Takele jajčka od botiana, mi ponuja frend, za đžabe, ampak mam nekak občutek da ni vreden bencina za 60 prevoženih kilometrov da grem do tja in nazaj :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
umetnik
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Pe Apr 29, 2011 12:48 pm
Kraj: planina-rakek

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a umetnik »

ja jest sm ga dubu ker mi je biv en neki dolžan .... nevem glasn je k svina in zdi se mi da vse tok na silo lavfa da je kr grdo. moped je star dobrih 5 let pa so vse plastične lampe abšlesane. drugače pa se pozna da je 4 takten in je moped posvoje hecno vozit k zavira z motorjem k da bi sedev na nečem malo bolj spodobnem. napram 2 taktnim je zlo robusten in len moped. kaj pa vem naredu sm z nim mogoče 100 kilometrov tko da tešk rečem a je vredu al ni ...občutek je pa res k da se vse mal matra pa čeprov doseže brizno za kero je homologiran. lahko pa da občutek vara in je to pač zarad tipa motorja... namreč je prvi scooter ki ni 2 takten ki sm ga vozu


elektrik pa je čist neki druzga... z mesta do končne skoč k svina... mislm pomoje ma končno v par metrih. z njim sm prevozu mislim da okol 3k kilometrov in glede na to da ma prbližn 1 konja se dobesedno ne da. take čist povprečne klančke premaga brez posebnih naporov in padcov brzine...ko pa rata strmo pa ga vseeno izda. moj nima planetnega menjalnika tko da je elektromotor direkt na zadni aksi. razn to da se je mulc prekucnu z njim in ma par prask v dveh letih na njemu ni crknlo nič. baterija še vedno premaga 55 km poti kar je ševedno 5 km več kot v specifikaciji. res pa je da se je z njo ko je bil nov naredilo kak kilometer več. glede na akcisko ceno takrat v merkatorju 650e je bil dobr nakup in bi ga priporočil vsakmu ki cinca med bencinom in elektriko... seveda če kopuje moped ki bo ustrezal standardom in ga ne bo friziral... tega malo težje :) je pa bil to takrat nekje tretji po ceni in moči. jest sm testerov tudi 5kw elektro scooter in morm rečt da je kr spodobn za vozit .... samo domet samo 100 kilometrov se mi zdi pa premalo.
friend bill you out of jail
but a good friend said dam that was fun
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ti 4-t scooterji sploh nimajo blokad. Gre kolikor gre, če hočeš, da gre več kupiš kit 80 ali 90cc. Ali pa če se ti da se malo poigrati z glavo motorja.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a macula »

ima punca kitajski skuter. Ji je dal oče gor kit 90cc pa ni bilo vredu, slišalo se je kot da mašina trpi. Je dal pol 70cc kit, pa gre po ravnin ene 65, če je mal klančka dol gre do 75. -po avtomobilskem števcu. Pije šezmeraj ene 3 litre/100km. :D -filter, avspuh original. pa do sedaj je nrdila ene 5000km.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
umetnik
zažgan bat
Prispevkov: 82
Pridružen: Pe Apr 29, 2011 12:48 pm
Kraj: planina-rakek

Re: kitajska dvojčka

Odgovor Napisal/-a umetnik »

ma jest bom vidu nasledno sezono kako se obnese... mal sm se probu zapeljat z njim da mal akukolator naila .... pa se mi zdi da mogoče v resnic mal jermen drsi al pa da kej variomat zajbava... nekako nima unga rukarja k spele ... tko zlo leno se odzove. lohk pa je to sam zarad 4 taktov.. kaj pa vem ... ma sosed neki podobnga pa se morm en krog z njegovim peljat najprej predn kej odpiram. kaka je pa v resnic življenska doba jermena pa variomata?
friend bill you out of jail
but a good friend said dam that was fun
Odgovori