vw golf iv 1.9TDI

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a akasa »

Evo še moj auto :D

Golf 4 letnik 99, prevoženih 221K km, neki opreme je ( potovaln računalnik, naslon za roko spredi, vzadi, auto. klima) Gor sm dau nove gume ug 8 195/65/15. Z autom kr zadovoljen kar se tiče navora in porabe :D. s kolegom sma šla zadnč iz vranskega pa je bla poraba 3,3l/100km (po omejitvat za sošolcom :D) Drgač je pa poraba 5,2 od kar mam auto, seveda po potovalnem računalniki! Kar se tiče nortanjosti pa sm se že neki mučo z tisto gumo al ka je že na plastikah (dol gre z radirko oz. našpricaš z steleksom pa mal zdrgneš pa je :) ) aja pa 81KW se prau 110 lipicanceu :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

To je to iz moje strani.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

znak na volanu je kot bi ga natisnu na printer :?
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a akasa »

Pač slikano z telefonom :D Ko bom auto spuco tak k teba bom posliko z fotičom pa bo bolš ;)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a buhti »

Naj ti dobro služi. Teli grejo kr dobro, sploh čipani :D
Slika
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Men osebno teli golfi najbol ušeč. Enega imamo tudi doma 110KM samo je čipiran na 130 :D
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a akasa »

čip pr men odpade :D Če bom kdaj "čipero" bom dau rajš nastaut računalnik tak k treba ne pa neke kitajske "čipe" notr.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

akasa napisal/-a:čip pr men odpade :D Če bom kdaj "čipero" bom dau rajš nastaut računalnik tak k treba ne pa neke kitajske "čipe" notr.
veš kaj je čipiranje sploh ?
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Vsi govorijo o čipiranju vozila, vsak prvo pomisli da je pač vgrajen neki čip... to sploh ni res, dejansko je samo spremenjej program delovanja v motornem računalniku.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a akasa »

ok... kar se tiče čipou... Kuk jst vem se dajo kupt tiste kitajske škatlce k ti pol bol k ne uničijo auto.. pol nekateri devajo kr programe z neta v računalnik kar se tut ne odnese dobr (neki sm brau po vw forumi) najbolše je da se auto zapele majstri k zna z računalnikom in se pol zajebava z tem, pa da je pol narjen k treba! ( zna trajat kr neki cajta da se auto nastau kot je treba)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: vw golf iv 1.9TDI

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

akasa napisal/-a:ok... kar se tiče čipou... Kuk jst vem se dajo kupt tiste kitajske škatlce k ti pol bol k ne uničijo auto.. pol nekateri devajo kr programe z neta v računalnik kar se tut ne odnese dobr (neki sm brau po vw forumi) najbolše je da se auto zapele majstri k zna z računalnikom in se pol zajebava z tem, pa da je pol narjen k treba! ( zna trajat kr neki cajta da se auto nastau kot je treba)
to nastavljanje na dyno oz merilni mizi je "čipiranje" ... ostalo spoloh škoda se pogovarjat ...
Odgovori