Seat Ibiza se Polar

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a denso26 »

No, da še jaz malo predstavim mojo karjolo. Je Seat Ibiza Polar, letnik 1999, tej letniki imajo že klimo. Motor je 1.4 bencinar z 60 konji (kakšen je že ušel), gre pa useeno dobro za to konjažo in prostornino. V avtu imam tudi malo boljše zvočnike in woofer, kupil sem jo od prvega lastnika ima pa pribljižno 206000km prevoženih.
Slika
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a filius »

Koliko imaš kaj porabo? Mamo polota z isto mašino, pa je tam 7l če šparaš :/

Drugače pa za prvi avto super avto, ker ga ni neki škoda, deli so pocen itd :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a denso26 »

filius napisal/-a:Koliko imaš kaj porabo? Mamo polota z isto mašino, pa je tam 7l če šparaš :/

Drugače pa za prvi avto super avto, ker ga ni neki škoda, deli so pocen itd :)
Ja poraba je katastrofalana zame, ki sem vajen dizlov. 7L z lahko nogo, prej še kakšen deci več. Drugače za prvi avto čist ok, če ne delaš nekih kilometrov.
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Glede na konje ki jih ima je to kar velika poraba. Sploh za koga ki ga hoče imeti za prvi avto...
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Ka mate nekateri avto da gledate nonstop na porabo al da se vozit z njim ? Osebno mam avto zato da me pripelje kam morem pač it,ne pa da gledam na porabo,če gledate skozi porabo boljše da avta nimate pa se z peciklom vozite okoli,jebala vas poraba :roll:
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Sej se pelš ja samo odvisnu kolk časa, sploh zdej k tu stalno neki cene nabijajo.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

probej z tistim dodatkom v tank ko se dobi ... da mal spuca mašino pa kako relacijo ... jaz sm tut na civicu 1.4 meu konkratno porabo 9-10l, potem sm pa z dodatkom in avtocesto pa relacijo "spucu" mašino ... poraba je prišla na 6-7l na avtocesti oz relaciji ;) če se je avto vozu po mestu zna bit zapacana in zaspana mašina ...
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a denso26 »

aljo69 napisal/-a:probej z tistim dodatkom v tank ko se dobi ... da mal spuca mašino pa kako relacijo ... jaz sm tut na civicu 1.4 meu konkratno porabo 9-10l, potem sm pa z dodatkom in avtocesto pa relacijo "spucu" mašino ... poraba je prišla na 6-7l na avtocesti oz relaciji ;) če se je avto vozu po mestu zna bit zapacana in zaspana mašina ...
Te mašine enostavno pijejo, moja zapacano mašino zihr nima ker je imela kar nekaj relacijskih voženjže pi prejšnji lastnici. Gre pa tudi dobro za tistih 60konjev, očetovga 1.9SDI golfa pustim odzad.
https://t.me/pump_upp
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a golnar »

ERVIN napisal/-a:Ka mate nekateri avto da gledate nonstop na porabo al da se vozit z njim ? Osebno mam avto zato da me pripelje kam morem pač it,ne pa da gledam na porabo,če gledate skozi porabo boljše da avta nimate pa se z peciklom vozite okoli,jebala vas poraba :roll:
haha... nimamo vsi vsega pri roki... jaz z porabo 6L mesečno prišparam 60 EUR pri nafti, v primeru če bi sicer mel 8L porabo (spet nafte), če bi imel bencinarja pa 8L porabe, potem me pride razlika 85-90 eur. toliko prišparam ker sem pač pri nakupu avta gledal koliko pač pije, tko da... works for me.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Seat Ibiza se Polar

Odgovor Napisal/-a štirjak »

ja sej maš prav tud js sm mal gledu na porabo svojga avta ne dosti ampak sm tud gledu da 8 max naj pije pa morem reč da pije nekje 7 in je čisto vredu seveda če bi mev švohnej motor bi pil majn pa bi prišparal teški cajti so zdle tko da je treba res šparat
Odgovori