apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

a35 napisal/-a:a je projekt še aktualen? ker že dolgo ni nič novega.. moram pa priznat da tvoj projekt redno spremljam ker se mi zdi zanimiu :D

šola je in ni nekaj časa.. cem pa napisal da teče zelo počasi na začetku :) verjetno se spravim delazt kaj v soboto :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

evo vilice so skupaj in delajo odlično...tako da je to rešeno.. izdelane so tudi pušeza nihajke.. tako da v soboto bom začel malo pomalo sestavalt rušt (nepobarvan) in vse.. tako da bo kamlu perjat za testne štarte..

manjka mi še samo izdelava tačk in zavor, menjalnik d6 stil
obroči ter gume


kar se tiče štela je po večini vse če odmislimo abrvanje in lepotno obdelavo

od mašine pa še samo cilinder, glava in montiranje ferga :D

pol pa šatarti! :D

L.P
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

no da po dolgem času in vrntivi malo osvežim temo..

žal mi ni uspelo vse urediti do božiča kot sem imel cilj zato ker je bilo preveč dela in sem delal druge stvari in ni me bilo veliko doma.. danes sem nabavil še barvo (mat črna in svetlo roza-rdeča) tako da se bo v roku tega meseca vse lepo pobarvalo.. od našega so forumaša sem dobil načrte tačk in nosilcev narisano v solidvorksu, sam pa se ukvarjam z piljenjem cilindra.. trenutno je za mano okoli 50 ur dela ( biax) tako, da sem sedaj nekje na polovici..pridejo še natančnejše izpelajve "silnic" ki potakjo po kanalu(da brusim samo v eni smeri in ne cik-cak) glihanje izboklin po kanalu (da ne moti delovanja in pretoka plinov) ,fino brušenje itd..

spet grem zelo počasi naprej.. prvo sem se odločo dokončat mašino torej : glava, distančnik za frg in kanali (okoli 30-50 ur dela ročnega )..

slikic nimam bodo pa spet prišle kake !

l.P
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

Evo tukaj vam prilagam slikico preračunanega in zmodeliranega izpuha za moj projekt . Na dušilcu se vidi ploščica na kateri bo vtisnjeno "sitarsky racing".. razmišljam da bom dušilec pripel z vzmetmi !.. evo še približno kako izgleda :
izpuh.jpg
L.P

P.S za to leto je to vse.. slišimo se prihodnje leto pa brez pizdarij !.. srečno pa zdravo . :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

evo da nebo brezveze projekt gor.. LAHKKO ga izbrišete ker ga nebom tukaj več predstavlal...

motor je v napredku lahko rečem.. projekt opisujem na svoji fb strani... http://www.facebook.com/home.php?ref=tn ... an.sitar.3

preprosto povedano se mi neda objavlat ker omam še drugje ogromno dela in nimam "časa " shrnjevat vseh slik, opisovat, lepit linke slik itd.. tako da bom pol čez kaki 2 meseca ko bodo poletne počitnice predstavil ponovno svoj projekt.. v celoti ali malo po malo.. tako da še enkrat dodajte na fb in tam spremlajte.. (večina vas že) ..

projekt je v 4 mesecih napredoval kar ress veliko..

prosil bi aljota da ga nekje po 24 urah izbriše (da vsi vidijo fb linkl ki bi želeli tam spremljat)

P.S ne mislit da sem lenuh ampak morete razumet d res nimam niti pikice časa :)

l.p in se slišimo :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

pozdrav... o 1 letu in 7 mesecih je projekt takole.. ;) manjka pa še samo gumee ki pridejo čez dober mesec in izpuh za poštimat ;) moped stoji v takem stanju že okoli meseca ker čaka na gumee ;)

za styling upam da bo ena najleših apnk hehe ;)
100285226907502656748913.jpg
943619269075216567470127.jpg
101219826907533656745811.jpg
kos e bo kaj delalo spet poročam ;) zaželjeni komenatji,pohvale,graje itd ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Slika
daleč od najlepše :) všeč so mi samo veliki bobni kar je bolj oldschool ... drugače pa štirka pač ne vidim nč posebnga na njej ... razn glave narobe obrnjene :D
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

ne aljo glava je namerno tako obrnjena :D ker je večja poveršina reber na izpušni strani :D pač kaoo mel sem priblisk da se na izpušni bol segreva zato sem menil da je bolše da se bol hladii + glava je rahlo večja ko bt.. ni se mi pa dalo delat gor onih e90 glav ker enostavno bi se ze rad malo vozo :D

boben je samo spredaj velik jaa :D

kar se tiče org stanja apn6 (črna barva-polirani in krom deli) je vsekakor ena izmed najbolših :D dober izgled bo še v nadaljevanju ko pride športna ritka,filter avspuh itd :) ampak to kar se tiče zunajosti pride v letih ker trenutno mi važno testiranje in predstavitev v šoli kao za maturitetno nalogo :D
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a denso26 »

Preveč črna, čeprav črna pa krom ni slaba varijanta ne bi ti blo treba pa z rdečo napisa delat bi blo velik bolš brez tega. Drugač pa glede glave je pa res čist useen kko je obrnjena.
https://t.me/pump_upp
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

haha zdi se ti da je tak črna, photoshop-->senčenje in temnenje ;)

PREJ JE BILA RDEČA BELANCA zato rdeč napiss ;) pride napis doll tak ali tak nič bat ;)
Zaklenjeno