Punto 1.9 jtd

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

filius napisal/-a:Tale črna havba & streha mi zgleda ogabno... :roll:

Glede moči pa raje nebom nč pisal, samo dejanskih 150 hp vs 110 hp se zelo pozna :)
Glej vsak ima svoj okus, jaz sem avto kupil tak kot je, sem ga pa poznal že prej in je bil res lepo vzdrževan in bi upal rečt da je eden bolj ohranjenih jtd-jev pri nas. Meni se še kar dopade, če bom pa kdaj nabasal kakšno košutko pa pride gor rdeča hauba in pa odbijač od 3 vratnega s pokitanim letvicami. Drugače pa zaenkrat ne mislim nič rihtat. Ja glede konjev pa tako kot sem napisal teža naredi svoje pa kdor se je peljal s tem puntotam je bil vsak pozitivno presenečen nad zmogljivostim. Sploh tam do 140kh/h gre res dobro. Mi je pa še najbolj pomembno to da se vozim z majhno porabo in pa kar zadovoljivimi zmogljivostmi ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a filius »

Ja ampak vseeno je 40 km razlike, rečmo med golfom 5 105km in pasatom karavanom 140 km golf ne pride bliz, pa ma pasat skoraj 400 kg več.

Lj sej meni je vseeno, hvala bogo da ma vsaj svoj okus :) Velik varnih kilometrov, pa čimanj košut na cest :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a štirjak »

jah sam je res tole no a on nezna vozit al pa nima 150hp :D ker ce grem js s bmw-ju prot teb pa ma moj bmw 500kg vec pa sam par konjov vec (140) bi lahko se samo zadne lucke vijo od bmw-ja :D
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

štirjak napisal/-a:jah sam je res tole no a on nezna vozit al pa nima 150hp :D ker ce grem js s bmw-ju prot teb pa ma moj bmw 500kg vec pa sam par konjov vec (140) bi lahko se samo zadne lucke vijo od bmw-ja :D
Pa si res tako siguren ? :D
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a štirjak »

še bol kot to :D
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a buhti »

Samo neki da uprašam? iz 116hp da je varno odpreti na 180hp? :lol:. Vem o čiptuningo kar veliko, če že govorim o tem, sem imel chiptuning tudi na zaključni nalogi v srednji šoli in verjem, da sm takrat dost številk okoli obrnu in marsi kej zvedu.

Ampak se mi neda govorim zakaj se neda iz 116 na 180hp odpret.

Pa tole glede generalk čez 30.000km so same buče. Ti maš lahko še tok navit motor, ampak če voziš z pametjo je čist druga pesem. Sam sem imel ibizo cupro 1.9tdi 160hp/330Nm navora - odprto na 200-205hp in okoli 430-440Nm navora. Lahko samo rečem da je šla po luftu. AMPAK je imela pri 140.000 kilometrih že 3. vztrajnik in 2. sklopko, pa kadila je kar konkretno ;)... je že prodana in se samo sprašujem (če ma majstr še kar tok čipano) kdaj bo menjalnik šou in kakšna aksa, itd :D

Pa ne mi govort da maš z 1000kg in 110hp ti 8s do 100. Moja cupra če je mela glih ene 8s do 100, pa je mela res kratek menjalnik + 6 prestav pa 200hp!

Lp
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

kaj bo treba ukinit rubriko moj avto ? nevem v vsaki temi si merite keri ma dalšega itd in nakoncu pride vn samo kreganje ...

prenehajte z tem gay paradam na forumu !
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ah dizli in čip tuning :lol:
odprite temo in dejte tam pisat
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

Pa ne mi govort da maš z 1000kg in 110hp ti 8s do 100. Moja cupra če je mela glih ene 8s do 100, pa je mela res kratek menjalnik + 6 prestav pa 200hp!
Po pravici povedano za konje ne vem ker avto ni bil na valarjih samo mi je rekel, ko je čipal da naj bi bilo okrog 110. Sva pa pospešek merila s kolegom s štoparico in je naneslo 8,6s zdaj čisto natančno ni to sigurno samo več kot pov sekunde pa tudi ne more falit... So pa res prve tri prestave kar kratke. Sicer pa mi je čisto vseeno kaj si mislite. Če je kdo za lahko tudi probamo sploh tisti, ki se je oglašal s 140km bmwjam bi res rad videl kako bi zgledalo hehe. Evo še en posnetek iz youtuba ravno tako čipan punto 1.9.
http://www.youtube.com/watch?v=YuOkJnrTLhU

Če vam pa gre res tako v nos pa lahko tudi pobrišem temo, ker itak ni bilo še skoraj nobenega pametnega komentarja.
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a buhti »

ah mal kreganja pa more bit :D

Drgač pa je tole glede chip tuninga je itak v vsaki temi zmer kreganje... In to na vseh forumih, tako da :D

Ti se sam furi pa je to to. Važn je da je teb kul! ;)

lp
Slika
Odgovori