Nakup leptopa.

Vse kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a filius »

Nameravam si nabavit leptopa, pa nimam neki blage veze kaj vzet kero firmo pto, nekak so mi priporočal, da stran od HP-ja, za nek dober dnar/kvaliteto da nj vzamem Lenovo, pa me zanima vaše mnenje, cena tja nek do 750-800€ max. Leptopa bom rabu za programiranje( mehatronika itd), VAGcom diagnostiko, pa tut kkšne igrce itd. Tko da more bit kr dost ok

mal brskam pa sm vidu tega: http://www.anni.si/trgovina/racunalniki ... 25205.html

Zdej al ma kdo kakšne izkušnje itd, kr z besedam na dan :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

prov so ti povedal stran od hp in compac ki je ameiški hp , jst mam hp in se mi skos pregreva
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

baykerkajic napisal/-a:prov so ti povedal stran od hp in compac ki je ameiški hp , jst mam hp in se mi skos pregreva
jst mam hp in se mi nikoli ne pregreva

kaj se ti zgodi ko se pregreje, crkne?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a akasa »

Sicer sm že neki cajta iz računalništva, ampak ti povem da vzem neki od Asusa pa neboš nč zgrešo. Kvaliteta je ok, men osebno zlo lepi prenosniki, pa firma ma velik izkušen na področju osnovnih plošč in monitorjev.....

Recimo kej taga http://www.mimovrste.com/artikel/275048 ... z#galerija


Če se pregreje se sam ugasne oz. restarta... Prenosnik je treba razdert pa s kompresorjem spihat (prporočeno je vsako leto, če se dost uporablja)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a tomosak »

akasa napisal/-a:Sicer sm že neki cajta iz računalništva, ampak ti povem da vzem neki od Asusa pa neboš nč zgrešo. Kvaliteta je ok, men osebno zlo lepi prenosniki, pa firma ma velik izkušen na področju osnovnih plošč in monitorjev.....

Recimo kej taga http://www.mimovrste.com/artikel/275048 ... z#galerija


Če se pregreje se sam ugasne oz. restarta... Prenosnik je treba razdert pa s kompresorjem spihat (prporočeno je vsako leto, če se dost uporablja)
s kompresorjem lih ne kokr vem, kr vsebuje zrak vlago in ne bi blo dobr za komp..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a akasa »

tomosak napisal/-a:
akasa napisal/-a:Sicer sm že neki cajta iz računalništva, ampak ti povem da vzem neki od Asusa pa neboš nč zgrešo. Kvaliteta je ok, men osebno zlo lepi prenosniki, pa firma ma velik izkušen na področju osnovnih plošč in monitorjev.....

Recimo kej taga http://www.mimovrste.com/artikel/275048 ... z#galerija


Če se pregreje se sam ugasne oz. restarta... Prenosnik je treba razdert pa s kompresorjem spihat (prporočeno je vsako leto, če se dost uporablja)
s kompresorjem lih ne kokr vem, kr vsebuje zrak vlago in ne bi blo dobr za komp..

Od kar mam računalnik spihujem s kompersorjem pa še zmeram vse dela ;) Mu nč ne škod če ga ma prepihaš.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sej se dobijo taki spreji ko vsebujejo stisnjen zrak prav za to ... ko ni vlage ... drugače imam pa HP pa niti nimam probleme z pregrevanjem ... je pa res da nimam nobene igrce gor .. na varčevanje porabe imam temparaturo procesorja okoli 50-65 stopinj ... če dam pa usklajeno pa tut naraste čez 70 :) procesor je pa intel i5
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

probite hp-je malo bolj grdo uporabljat pa boste videl še eno drugo lastnost - moj fotr zlo velik uporablja računalnik, prenaša odpira zapira, pa je polomu nosilce ekrana že enkrat, pa tipkovnice ene 2 menjal. hp je bolj za gledat kot za uporabljat.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a dolinar »

toshiba :D
Janim8 počivaj v miru.
guma
vplinjač
Prispevkov: 332
Pridružen: Sr Apr 25, 2012 9:23 pm
Kraj: okolica kamnika

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a guma »

men dela toshiba že 3 leta zelo odlično...vsake tok cajta ga dam spucat in ta mojster mi reče da je kar čudno da tako lepo dela že tok časa tut če je prižgan cele dneve.
Odgovori