Trgovanje - feedback Zgodovina

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a koroman »

da meni to naredi jaz grem do njega pa ga prislim da se sam z palco po glavi mahne. da si taki kmet pa izkoriščaš druge ljudi in hoče iz tega zalužit mastne dnare, pol je prav da jih enkrat pošteno po kepi dobiš. zaj pa povejte če ni tak. itak vsak ve da je večina ljudi ki se ukvarja s tomosi starih okoli 16 let in taki majo najmajn dnarja ker so to pač najbolj nora leta. in da te pol en hepan nekaj skubi. eh eh kam smo prišli
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a filius »

koroman napisal/-a:da meni to naredi jaz grem do njega pa ga prislim da se sam z palco po glavi mahne. da si taki kmet pa izkoriščaš druge ljudi in hoče iz tega zalužit mastne dnare, pol je prav da jih enkrat pošteno po kepi dobiš. zaj pa povejte če ni tak. itak vsak ve da je večina ljudi ki se ukvarja s tomosi starih okoli 16 let in taki majo najmajn dnarja ker so to pač najbolj nora leta. in da te pol en hepan nekaj skubi. eh eh kam smo prišli
Če bo naletu na pravga pa da ga bo nategnu, bo itak jebu ježa... Kr eni so taki da bi te premlatu k prasca že zarad 5€...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a:
Pata napisal/-a:

Koda: Izberi vse

to se mora povedat javno če je kaj narobe z robo blo ... da se ve pri katerih je treba pazit kaj se kupuje ... jaz sm tut enkrat meu eno pripombo čez Shanteq-a  ampak sm mu povedal in sm dobu čez 1 tedn drug a35 dekl od mašine ter neke notranje zobnike, ki so bili poškodovani. tako da čez njega niam pripomb ! edino deli so bili ponavadi umazani, ampak dobro ... so bli pa tut cenovno ugodno !
ja no saj potem sma se z @pivk123 om neki še malo kregala pa sm raj pustu in reku je kar je... uglaunem ni panike za tistih recimo da je ferg vreden 15 € no 20 € sm mu šenku to pa res ni velika vsota na konc konca je le en modri papirček.. 8-)

kak je fino če te tastari zalagajo z dnarom ... in imaš samo pisane papirčke ... ko boš začeu delat boš začeu cenit denar ...
ubistvi si se malo zmotil tastari me ne zalagajo z dnarjem zastonj jst morm delat da mi fotr plača fotr mi da denar u blef le za rojstni dan in pa za birmo in to je to drugače moram zaslužt večinoma u vinogradu potem košnja , oranje ipd... in mi ne da kakšnih velikih dnarcev standard.. 3 € ura..je povprečje
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Fotr ti plačuje, da mu doma pomagaš? :shock: Koliko si pa ti star?
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomosak »

kirezagar napisal/-a:Fotr ti plačuje, da mu doma pomagaš? :shock: Koliko si pa ti star?
hočeš nočeš morm pomagat :lol:
eni pa še plačujejo lastnim otrokom kot da že ni dovolj da jim dajejo streho nad glavo in hrano....
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a dolinar »

tomosak napisal/-a:
kirezagar napisal/-a:Fotr ti plačuje, da mu doma pomagaš? :shock: Koliko si pa ti star?
hočeš nočeš morm pomagat :lol:
eni pa še plačujejo lastnim otrokom kot da že ni dovolj da jim dajejo streho nad glavo in hrano....
ja js tud dobim kdaj. po poklicu je mizar, pa pač, če ma kšno kuhno al pa kaj za zmontirat, mu pomagam pa nekej malega zaslužm. drugač pa tud js ne dobim nič za delo na kmetiji :)
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomosak napisal/-a:
kirezagar napisal/-a:Fotr ti plačuje, da mu doma pomagaš? :shock: Koliko si pa ti star?
hočeš nočeš morm pomagat :lol:
eni pa še plačujejo lastnim otrokom kot da že ni dovolj da jim dajejo streho nad glavo in hrano....
star sem 14... ja mi plačuje ker je tako ker mi nič ne kupijo razen za jest obleka, cela soba in use ostalo si moram sam plačat zato je mama rekla fotru naj mi usaj plača da mu pomagam.. čene pa tudi veliko delam pri sosedih mi tudi plačajo naprimer sajenje krompirja, trgatu ipd...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

Pata napisal/-a:
tomosak napisal/-a:
kirezagar napisal/-a:Fotr ti plačuje, da mu doma pomagaš? :shock: Koliko si pa ti star?
hočeš nočeš morm pomagat :lol:
eni pa še plačujejo lastnim otrokom kot da že ni dovolj da jim dajejo streho nad glavo in hrano....
star sem 14... ja mi plačuje ker je tako ker mi nič ne kupijo razen za jest obleka, cela soba in use ostalo si moram sam plačat zato je mama rekla fotru naj mi usaj plača da mu pomagam.. čene pa tudi veliko delam pri sosedih mi tudi plačajo naprimer sajenje krompirja, trgatu ipd...
lepo tebi jas lahko delam kolko hočem pa mi ne plačajo nič.Pa še štipendije ni pol pa pač pare nisu problem para nema.PA dost off topica
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ma dost mam zdej tega janija....
prvič se zgovarja de je šou bat iz mašine jemat ob štirih zutrej pa zlom zgorn obročk na konc k že kupm druge obročke pa vs veseu de bo delal je pa sornik 10 namest 12 !!!!!!! :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil:
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a filius »

Evo dobu dans paket od @ Pata, deli so taki kot morjo bit, res dober material :) Tko da sm zelo zadovoljen :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Zaklenjeno