Trgovanje - feedback Zgodovina

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

buhti napisal/-a:Ni fore te teme, ker je koalko že black lista.. in tm notr use piše kdo je že kej slabo posloval... Lepo pište enemu od vodilnih in bomo mi že to tja notri objavali ;)
tam so samo slabi prodajalci ... tukaj pa lahk poveš še kakšne dobre izkušnje .... kr naj ostane
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Mene je dobro nategnil "mfpowerca"prodal mi je mašino od Trojke za katero je trdil , da je delujoča in izpravna. Ko sem prejel in po mukaj očistil mašino dreka, sem ugotovil, da je pogonski zobnik , kar prišvasan na osovino. Semering od blajerce je bil izbit, tako, da mašina pod nobenim pogojem ni mogla delat, kot je on napisal in da ne bi govoril o sklopki itd.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

Mene je nategniu @"Pivk123" no menla sma se za ferg nek jk 16 pravil je da je odlično ohranjen da deluje odlično potem sem dobil slike in so bile tako slabe da je zgledau res dobro ohranjen no.. potem sem ga kupil za 35 € .. potem ko pa pride domov.. sem se le "pokrižal" 1. namesto igle je bil cvek , 2. čok ni delau , 3. ohrnajenost porazno , 4. glave šraufkov use pojete... dokazni materjal : http://www.shrani.si/?3s/J9/4xPMBR3O/dsc00634.jpg aja pa še šraufk se mi zdi da za štandgas je biu homemade...slik od cveka v batku namest igle pa nimam lahko pa slikam če hočete.. lp

EDIT : batk + cvek + pomoje home made šraufk.. : Slika Slika Slika Slika Slika
Zadnjič spremenil Pata, dne Ne Apr 24, 2011 11:46 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Pata napisal/-a:Mene je nategniu @"Pivk123" no menla sma se za ferg nek jk 16 pravil je da je odlično ohranjen da deluje odlično potem sem dobil slike in so bile tako slabe da je zgledau res dobro ohranjen no.. potem sem ga kupil za 35 € .. potem ko pa pride domov.. sem se le "pokrižal" 1. namesto igle je bil cvek , 2. čok ni delau , 3. ohrnajenost porazno , 4. glave šraufkov use pojete... dokazni materjal : http://www.shrani.si/?3s/J9/4xPMBR3O/dsc00634.jpg aja pa še šraufk se mi zdi da za štandgas je biu homemade...slik od cveka v batku namest igle pa nimam lahko pa slikam če hočete.. lp
dj sliki ja :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomosak napisal/-a:
Pata napisal/-a:Mene je nategniu @"Pivk123" no menla sma se za ferg nek jk 16 pravil je da je odlično ohranjen da deluje odlično potem sem dobil slike in so bile tako slabe da je zgledau res dobro ohranjen no.. potem sem ga kupil za 35 € .. potem ko pa pride domov.. sem se le "pokrižal" 1. namesto igle je bil cvek , 2. čok ni delau , 3. ohrnajenost porazno , 4. glave šraufkov use pojete... dokazni materjal : http://www.shrani.si/?3s/J9/4xPMBR3O/dsc00634.jpg aja pa še šraufk se mi zdi da za štandgas je biu homemade...slik od cveka v batku namest igle pa nimam lahko pa slikam če hočete.. lp
dj sliki ja :)
sm sliku poglej post sm ga EDITU... lp
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

Pata napisal/-a:Mene je nategniu @"Pivk123"
sporoči adiministratorjem da ga dajo na ''piko'', oz če ma več opozoril črno listo

lp
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

smejko1 napisal/-a:
Pata napisal/-a:Mene je nategniu @"Pivk123"
sporoči adiministratorjem da ga dajo na ''piko'', oz če ma več opozoril črno listo

lp
ah ne ne raj ne ker potem pride do zamir in pa se počutim kot toži baba... zato raje ne bom..
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:
Pata napisal/-a:Mene je nategniu @"Pivk123"
sporoči adiministratorjem da ga dajo na ''piko'', oz če ma več opozoril črno listo

lp
ah ne ne raj ne ker potem pride do zamir in pa se počutim kot toži baba... zato raje ne bom..
to se mora povedat javno če je kaj narobe z robo blo ... da se ve pri katerih je treba pazit kaj se kupuje ... jaz sm tut enkrat meu eno pripombo čez Shanteq-a ampak sm mu povedal in sm dobu čez 1 tedn drug a35 dekl od mašine ter neke notranje zobnike, ki so bili poškodovani. tako da čez njega niam pripomb ! edino deli so bili ponavadi umazani, ampak dobro ... so bli pa tut cenovno ugodno !
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

Koda: Izberi vse

to se mora povedat javno če je kaj narobe z robo blo ... da se ve pri katerih je treba pazit kaj se kupuje ... jaz sm tut enkrat meu eno pripombo čez Shanteq-a  ampak sm mu povedal in sm dobu čez 1 tedn drug a35 dekl od mašine ter neke notranje zobnike, ki so bili poškodovani. tako da čez njega niam pripomb ! edino deli so bili ponavadi umazani, ampak dobro ... so bli pa tut cenovno ugodno !
ja no saj potem sma se z @pivk123 om neki še malo kregala pa sm raj pustu in reku je kar je... uglaunem ni panike za tistih recimo da je ferg vreden 15 € no 20 € sm mu šenku to pa res ni velika vsota na konc konca je le en modri papirček.. 8-)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:

Koda: Izberi vse

to se mora povedat javno če je kaj narobe z robo blo ... da se ve pri katerih je treba pazit kaj se kupuje ... jaz sm tut enkrat meu eno pripombo čez Shanteq-a  ampak sm mu povedal in sm dobu čez 1 tedn drug a35 dekl od mašine ter neke notranje zobnike, ki so bili poškodovani. tako da čez njega niam pripomb ! edino deli so bili ponavadi umazani, ampak dobro ... so bli pa tut cenovno ugodno !
ja no saj potem sma se z @pivk123 om neki še malo kregala pa sm raj pustu in reku je kar je... uglaunem ni panike za tistih recimo da je ferg vreden 15 € no 20 € sm mu šenku to pa res ni velika vsota na konc konca je le en modri papirček.. 8-)

kak je fino če te tastari zalagajo z dnarom ... in imaš samo pisane papirčke ... ko boš začeu delat boš začeu cenit denar ...
Zaklenjeno