Trgovanje - feedback Zgodovina

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

filius napisal/-a:Evo dobu dans paket od @ Pata, deli so taki kot morjo bit, res dober material :) Tko da sm zelo zadovoljen :)
pa mislm da tud kar poceni..drgač še enkrat hvala za pohvalo :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a sales0 »

No od Janija Majerleja(Janim8 na forumu) sem dobil bt cilinder in pa ctx pesta in lahko samo povem, da je stvar bila v redu, kot je povedal in za pošteno ceno.
Če bi imel forum + in - pri ocenjevanju storitev uporabnikov, bi dobil od mene +!



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a filius »

Dobil paket od _Luka_, sicer ni blo usee kot sva rekla, samo sva se use zmenila in prišla stvari do dna. Tko da me veseli da obstajajo pošteni ljudje! Uglavnem če bo kdo kj kupoval od njega ga priporočam ker je pošten in se da usee zment z nemu!
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
ridder
zobnik
Prispevkov: 238
Pridružen: Ne Avg 08, 2010 7:37 pm
Kraj: litija

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a ridder »

maatej nategun, prodau mi je gred, ki ima čist "zmaličen" štift za magnet. trdiu je, da je brezhibna.
če ne verjamete lahko dam slike. ko je gred slikav, je slikav ravno iz takšnega kota, da se ni vidlo kako je s štiftom.

tako, da moje mnenje o mateju je slabo(nategun blesov)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

dobu dons od @tomosak paket deli so res odlično ohranjeni kot je povedal cena je temu primerna zraven mi je pa še brezplačno dodal cilinder.si nalepko :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Pata napisal/-a:dobu dons od @tomosak paket deli so res odlično ohranjeni kot je povedal cena je temu primerna zraven mi je pa še brezplačno dodal cilinder.si nalepko :D
sm de ti je ušeč :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a Pata »

tomosak napisal/-a:
Pata napisal/-a:dobu dons od @tomosak paket deli so res odlično ohranjeni kot je povedal cena je temu primerna zraven mi je pa še brezplačno dodal cilinder.si nalepko :D
sm de ti je ušeč :D
itak.. :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

sales0 napisal/-a:No od Janija Majerleja(Janim8 na forumu) sem dobil bt cilinder in pa ctx pesta in lahko samo povem, da je stvar bila v redu, kot je povedal in za pošteno ceno.
Če bi imel forum + in - pri ocenjevanju storitev uporabnikov, bi dobil od mene +!
No, dobi pa iz moje strani en velik -. Z njim sem trgoval najmanj 2x in to preko bolhe. Nazadnje me je zelo razočaral, ko mi je prodajal ctx zadnjo feltno. Bila naj bi brez praske, nič zvita. Zgodba je bila povsem drugačna ko sem jo plačal poštarju ter odpakiral...
Uporabniški avatar
tomos<3
vplinjač
Prispevkov: 429
Pridružen: Če Dec 03, 2009 5:58 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomos<3 »

Če dvomiš v paket, zahtevaj od poštarja da ti ga razpakira in si stvar ogledaš, če ni to kar želiš pač ne sprejmeš paketa in je stvar rešena.
Slika
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a filius »

tomos<3 napisal/-a:Če dvomiš v paket, zahtevaj od poštarja da ti ga razpakira in si stvar ogledaš, če ni to kar želiš pač ne sprejmeš paketa in je stvar rešena.
Pa lahko tko nardiš?
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Zaklenjeno