Trgovanje - feedback Zgodovina

izkušnje z uporabniki pri trgovanju
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a dolinar »

filius napisal/-a:
tomos<3 napisal/-a:Če dvomiš v paket, zahtevaj od poštarja da ti ga razpakira in si stvar ogledaš, če ni to kar želiš pač ne sprejmeš paketa in je stvar rešena.
Pa lahko tko nardiš?
jap :D no nevem če je to uradno dovoljeno, ampak sm isto naredu takrat ko mi je janim pošiljou neki. za 50e. sm reku poštarju če lahko, je reku da loh samo hitr, sm skoču po nož, odpru, pogledu :D
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

dolinar napisal/-a:
filius napisal/-a:
tomos<3 napisal/-a:Če dvomiš v paket, zahtevaj od poštarja da ti ga razpakira in si stvar ogledaš, če ni to kar želiš pač ne sprejmeš paketa in je stvar rešena.
Pa lahko tko nardiš?
jap :D no nevem če je to uradno dovoljeno, ampak sm isto naredu takrat ko mi je janim pošiljou neki. za 50e. sm reku poštarju če lahko, je reku da loh samo hitr, sm skoču po nož, odpru, pogledu :D
pomojem da odvisno od poštarja, uradno se ne sme, neuradno pa...
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a blazh »

to se lahko počne :) je uradno dovoljeno, da preden prevzameš paket pogledaš vsebino. govorim za pakete od fizičnih paket, če pa firme pošiljajo pa nvm
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

blazh napisal/-a:to se lahko počne :) je uradno dovoljeno, da preden prevzameš paket pogledaš vsebino. govorim za pakete od fizičnih paket, če pa firme pošiljajo pa nvm
Gre preko firme tudi paket odpret in pogledat, sem tako storil ko sem kupo prenosni računalnik iz firme mimovrste in je lepo poštar zram stal jas sem vsebino pregledal nakar sem mu plačal, tak da to se da.
Slika
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

No, jaz bi pa rad pohvalil uporabnika Glorenzo.
Od njega sem kupil gas ročko za frčota, katera se je izkazala da ji nekaj manjka, pa sem sam stvar nekaj rihtov, žagal, in ni pasalo. Nakar sem ponovno kontaktiral Glorenzota. Dogovorila sva se da mu ročko kljub poškodbi pošljem nazaj, in on mi je poslal nazaj dobro ročko. :)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a tomosak »

kirezagar napisal/-a:No, jaz bi pa rad pohvalil uporabnika Glorenzo.
Od njega sem kupil gas ročko za frčota, katera se je izkazala da ji nekaj manjka, pa sem sam stvar nekaj rihtov, žagal, in ni pasalo. Nakar sem ponovno kontaktiral Glorenzota. Dogovorila sva se da mu ročko kljub poškodbi pošljem nazaj, in on mi je poslal nazaj dobro ročko. :)
no, to pa je dobr trgovc :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
aljazg
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne Jul 31, 2011 6:37 pm

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a aljazg »

Pozdravljeni pred nekaj dnevi sem se pogovarjal z uporabnikom flashko torej da mi pošlje vžigalno tuljavo (cinšpulo) za ceno 5 eur in da jo da naslednji dan na pošto,..
naslednji dan mi napiše da ni dal paketa na pošto saj ima do pošte 8km in da mu se enostavno ne splača vozit do pošte za tak denar,..ter mi pove da je njegov prijatelj pripravljen dat 10e za vžigalno tuljavo.

sem mu odgovoril:
"
aljazg je napisal:pa glej saj si že na začetku vedo da maš 8km do pošte, ne pa da mi rečeš ok zmenjeno ju3 dam na pošto, bi lahko reko da se ti ne splača,.. enostavno ni fer,....

10 eurov ti dam že je zraven nosilec za špulo pa kabel pa kapica ki pride na svečko
drugače pa ti dam 7e če je samo špula

pa jaz plačam poštnino

lp "

mi odgovori:
"
nosilca nimam mam pa kabel pa kapico! tak da 7€! v torek dam na pošto! hvala za razumevanje! LP flashko :) "

čez časmi še odgovori:

" ej našel sem tudi nosilec za cingšpulo! tak da 10€ mi daš pa poštnino plačaŠ! pa je v torek zjutraj že na pošti! LP flashko"

Torej potrdim in da on to na pošto.
nakar dobim jaz paket in v njem je bila le vžigalna tuljava brez nosilca, kabla, in kapice za svečko. plačal pa pravtako za paket 10eur + poštnina



moje mnjenje

Ne gre se mi za tote 3 evre ki sem jih pač preplačal gre se mi za princip če človek reče da ima vse in da vse pošlje za dogovorjeno ceno se naj tega drži.

tak da dečki pazit se ga;) meni ne deluje nekaj pošten ta uporabnik

Lp
flashko
kriva felna
Prispevkov: 53
Pridružen: Po Jul 25, 2011 10:12 pm
Kraj: Lendava

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a flashko »

aljazg napisal/-a:Pozdravljeni pred nekaj dnevi sem se pogovarjal z uporabnikom flashko torej da mi pošlje vžigalno tuljavo (cinšpulo) za ceno 5 eur in da jo da naslednji dan na pošto,..
naslednji dan mi napiše da ni dal paketa na pošto saj ima do pošte 8km in da mu se enostavno ne splača vozit do pošte za tak denar,..ter mi pove da je njegov prijatelj pripravljen dat 10e za vžigalno tuljavo.

sem mu odgovoril:
"
aljazg je napisal:pa glej saj si že na začetku vedo da maš 8km do pošte, ne pa da mi rečeš ok zmenjeno ju3 dam na pošto, bi lahko reko da se ti ne splača,.. enostavno ni fer,....

10 eurov ti dam že je zraven nosilec za špulo pa kabel pa kapica ki pride na svečko
drugače pa ti dam 7e če je samo špula

pa jaz plačam poštnino

lp "

mi odgovori:
"
nosilca nimam mam pa kabel pa kapico! tak da 7€! v torek dam na pošto! hvala za razumevanje! LP flashko :) "

čez časmi še odgovori:

" ej našel sem tudi nosilec za cingšpulo! tak da 10€ mi daš pa poštnino plačaŠ! pa je v torek zjutraj že na pošti! LP flashko"

Torej potrdim in da on to na pošto.
nakar dobim jaz paket in v njem je bila le vžigalna tuljava brez nosilca, kabla, in kapice za svečko. plačal pa pravtako za paket 10eur + poštnina



moje mnjenje

Ne gre se mi za tote 3 evre ki sem jih pač preplačal gre se mi za princip če človek reče da ima vse in da vse pošlje za dogovorjeno ceno se naj tega drži.

tak da dečki pazit se ga;) meni ne deluje nekaj pošten ta uporabnik

Lp
oooo lejga! sam ne se jokat zej no ;) sm prodal že dost delov... pa mi ni noben joku .. ti pa jočeš že 2dni kot tamal otročiček ;) pa pazi da ti neboš še večji auspuh lager kot si ... saj za kaj več tak nisi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
speed is the best adrenaline
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a dolinar »

si ti neki e-pogumen? pazi k če boš tapravga zajebu, boš ti joku k mamici..
Janim8 počivaj v miru.
flashko
kriva felna
Prispevkov: 53
Pridružen: Po Jul 25, 2011 10:12 pm
Kraj: Lendava

Re: Trgovanje-feedback

Odgovor Napisal/-a flashko »

dolinar napisal/-a:si ti neki e-pogumen? pazi k če boš tapravga zajebu, boš ti joku k mamici..
haha...
speed is the best adrenaline
Zaklenjeno