kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
pijemsok
zobnik
Prispevkov: 225
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:22 pm
Kraj: okolica Ilirske Bistrice

kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a pijemsok »

mislim da bi bla zanimiva tema da vsak pove kaj se je danes novega naučil z motorjem:

jaz sem se naučil da če:
maš zamašen filter bencina ti tut 2 litra benza v rezervi ne pomaga da prideš domov xD
če maš sam spredn žlajf in voziš po makedamu je zlo verjeten da se ne bo dobr končal :D

kaj si se pa ti naučil?
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Če vidš d so ležaji slabi v kolesih jih le zamenjaj, čene boš kje ostou, tko sm jst dns po zadnm se pelm z ATX 70ccm in mi ležaj razpou :D
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

pijemsok napisal/-a:mislim da bi bla zanimiva tema da vsak pove kaj se je danes novega naučil z motorjem:

jaz sem se naučil da če:
maš zamašen filter bencina ti tut 2 litra benza v rezervi ne pomaga da prideš domov xD
če maš sam spredn žlajf in voziš po makedamu je zlo verjeten da se ne bo dobr končal :D

kaj si se pa ti naučil?
če maš samo prvi žlajf se da brez problema vozit po makadamu, sam moreš met pa občutek. Sm imel 1 teden crossa 125 2 taktnega in sem se skos po hosti in po makadamu vozu brez zadne bremze.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a tomosak »

iskrademon napisal/-a:
pijemsok napisal/-a:mislim da bi bla zanimiva tema da vsak pove kaj se je danes novega naučil z motorjem:

jaz sem se naučil da če:
maš zamašen filter bencina ti tut 2 litra benza v rezervi ne pomaga da prideš domov xD
če maš sam spredn žlajf in voziš po makedamu je zlo verjeten da se ne bo dobr končal :D

kaj si se pa ti naučil?
če maš samo prvi žlajf se da brez problema vozit po makadamu, sam moreš met pa občutek. Sm imel 1 teden crossa 125 2 taktnega in sem se skos po hosti in po makadamu vozu brez zadne bremze.
true.
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
pijemsok
zobnik
Prispevkov: 225
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:22 pm
Kraj: okolica Ilirske Bistrice

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a pijemsok »

iskrademon napisal/-a:
pijemsok napisal/-a:mislim da bi bla zanimiva tema da vsak pove kaj se je danes novega naučil z motorjem:

jaz sem se naučil da če:
maš zamašen filter bencina ti tut 2 litra benza v rezervi ne pomaga da prideš domov xD
če maš sam spredn žlajf in voziš po makedamu je zlo verjeten da se ne bo dobr končal :D

kaj si se pa ti naučil?
če maš samo prvi žlajf se da brez problema vozit po makadamu, sam moreš met pa občutek. Sm imel 1 teden crossa 125 2 taktnega in sem se skos po hosti in po makadamu vozu brez zadne bremze.
nism reku da se ne da ampak da ni verjeten da se dobr konča. učerej je en prjatu šou tko po tleh :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

danes sem se naučil da je vsak vložek v tomosa napaka ampak ker sem bumbar bom to napako spet ponovil :)
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

že pred časom sem se naučil da več kot se voziš manj je bencina v rezervoarju :D :lol:
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: kaj sem se danes naučil z motorjem :D

Odgovor Napisal/-a marko443 »

jst sm učer dubu lekcijo da če se vozš z 1 ali 2 ali večimi odlomlenimi špicami da tvegaš dost ... učer sm nabasu na en grabn in mi je tiste 2 odlomlene špice na moji feltni na ATX-u zabilu u šlauf in je poču ... sm mogu s prazno gumo 5-6 km domu it ... takoj da če ma kdo odlomlene špice je treba nemudoma zamenjat :!: :roll:
janim8 počivaj v miru !
Odgovori