VW Polo 1.6

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

:)
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

ERVIN napisal/-a::)
kaj zaj to pomeni :D ?
še eno vprašanje, verjetno veš :) ..kolko pride približno homologacija za tiste angel eyes ?
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

:) pomeni da je že malo lepše z novimi blinker,homologacija pa te pride 32€ na avto krka v mb,na rti pa 37,pa vrjetno še maš stari homologacijski kartonček(mali) tak da rabiš novega(vlkega) neki 12€ al tu neki pride novi kartonček ;)
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

ERVIN napisal/-a::) pomeni da je že malo lepše z novimi blinker,homologacija pa te pride 32€ na avto krka v mb,na rti pa 37,pa vrjetno še maš stari homologacijski kartonček(mali) tak da rabiš novega(vlkega) neki 12€ al tu neki pride novi kartonček ;)
no super :)

aha tako..kaj pa recimo če obojne luči (spredne pa zadne) homologiram ni pol to dvojna cena ne ?
ja zaenkrat mam še mali homologacijski kartonček..hjooj kaj si vse ne zmislijo :x

ja pa še za felne smo se pogovarjali..sošolec ma celo 15ke dovoljene jaz pa mam samo 13ke in sicer al 155 al pa 175 dovoljene..sepravi nove felne kupit al ? :? ..z aljotom sma se pogovarjala edino če bi mi kdo posodo take dimenzije felten za homologirat pol pa da bi si rablene kupo..al še kak drugače gre ?
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

bullet44 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a::) pomeni da je že malo lepše z novimi blinker,homologacija pa te pride 32€ na avto krka v mb,na rti pa 37,pa vrjetno še maš stari homologacijski kartonček(mali) tak da rabiš novega(vlkega) neki 12€ al tu neki pride novi kartonček ;)
no super :)

aha tako..kaj pa recimo če obojne luči (spredne pa zadne) homologiram ni pol to dvojna cena ne ?
ja zaenkrat mam še mali homologacijski kartonček..hjooj kaj si vse ne zmislijo :x

ja pa še za felne smo se pogovarjali..sošolec ma celo 15ke dovoljene jaz pa mam samo 13ke in sicer al 155 al pa 175 dovoljene..sepravi nove felne kupit al ? :? ..z aljotom sma se pogovarjala edino če bi mi kdo posodo take dimenzije felten za homologirat pol pa da bi si rablene kupo..al še kak drugače gre ?

če oboje je vseeno ista cena 32€ vglavnem splaca se it vec stvari na 1x homolgirat ko pa eno po eno stvar..nove felne kupit pa to to,gor na pokrovcku od tanka na notranji strani mas napisno kire gume vse lahko mas gor,vsaj pri mojem polotu je blo tak,če ti posodi kdo felne mislim da oni hepani pol tote papirje od feln si tam shranijo al nekak tak,nisn ziher za to,drugače pa 195/50/15 gume pa neke felne pa bo,na a.net mas za mali dnar ze felne tak da ni sile :)
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

ERVIN napisal/-a:
bullet44 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a::) pomeni da je že malo lepše z novimi blinker,homologacija pa te pride 32€ na avto krka v mb,na rti pa 37,pa vrjetno še maš stari homologacijski kartonček(mali) tak da rabiš novega(vlkega) neki 12€ al tu neki pride novi kartonček ;)
no super :)

aha tako..kaj pa recimo če obojne luči (spredne pa zadne) homologiram ni pol to dvojna cena ne ?
ja zaenkrat mam še mali homologacijski kartonček..hjooj kaj si vse ne zmislijo :x

ja pa še za felne smo se pogovarjali..sošolec ma celo 15ke dovoljene jaz pa mam samo 13ke in sicer al 155 al pa 175 dovoljene..sepravi nove felne kupit al ? :? ..z aljotom sma se pogovarjala edino če bi mi kdo posodo take dimenzije felten za homologirat pol pa da bi si rablene kupo..al še kak drugače gre ?

če oboje je vseeno ista cena 32€ vglavnem splaca se it vec stvari na 1x homolgirat ko pa eno po eno stvar..nove felne kupit pa to to,gor na pokrovcku od tanka na notranji strani mas napisno kire gume vse lahko mas gor,vsaj pri mojem polotu je blo tak,če ti posodi kdo felne mislim da oni hepani pol tote papirje od feln si tam shranijo al nekak tak,nisn ziher za to,drugače pa 195/50/15 gume pa neke felne pa bo,na a.net mas za mali dnar ze felne tak da ni sile :)
super pol..hvala za info..samo za majhen denar verjetno ne dobiš kake lepe motive novih felten ali pač ? :D..no saj niso niti tak slabe kolko sem gledo za 70- 80€ na komad
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

jaz za rablene pravim :D 100 dobiš kompletne brez gum njabolj se jih itak splača pozimi kupit ker je bolj poceni vse ,zaj za motive felne pa je tak odvisno od okusa,sam sn bolj na BBS pa to nagnjen,ka je tebi vsec to das gor :D
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

ERVIN napisal/-a:jaz za rablene pravim :D 100 dobiš kompletne brez gum njabolj se jih itak splača pozimi kupit ker je bolj poceni vse ,zaj za motive felne pa je tak odvisno od okusa,sam sn bolj na BBS pa to nagnjen,ka je tebi vsec to das gor :D
če pa si lih prej napiso naj nove kupim..BBS so mi tak najlepše ;)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

pac mislim "nove" kot rabljene ves ka mislim povedat ? :D samo BBS je dragi šport,drugače pa bi jaz neka od totih 2 dal gor.
tud lepo pasejo pa to to :
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6281242
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6322533
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

ERVIN napisal/-a:pac mislim "nove" kot rabljene ves ka mislim povedat ? :D samo BBS je dragi šport,drugače pa bi jaz neka od totih 2 dal gor.
tud lepo pasejo pa to to :
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6281242
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6322533
aja vem kaj misliš :D..dragi je res ja, lep pa tudi :D

ja sej te tudi niso slabe..

Sem zdaj pogledo na pokrovcek za bencin pa nič ne piše..le kolko morajo biti napumpane piše. :?
Odgovori