VW Polo 1.6

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Odgovori
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

VW Polo 1.6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Končno še en avto z moje strani :)
Vbistvu imam zdaj že dobri dve leti izpit, vendar sem se do zdaj vozil z družinskim golfom kamor sem pač moral.
Prejšnji teden pa sem naključno naletel na njega. Dobil sem ga vbistvu zastojn (sorodniki).
Registriran je že tako bil do februarja naslednje leto, tako da sem sam le zavarovanje plačal.

Drugače pa:
-mašina 1,6, lepo poskočna, super vozna ;) .
-letnik 1997
-kilometrov ima prevoženih 136000
-nikoli karamboliran
-avto skoraj vsak teden opran, sam sem ga le spoliral
-nikoli prebarvan, lak v odličnem stanju, nič rjav
-dodatna oprema: pomično steklo na strehi
-letne, zimske gume

Danes sem še menjal radijo tako je zdaj vse kot mora biti. Vglavnem super sem zadovoljen :)
Aja, pa odvečne nalepke rabi dol pobrat :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Lp!
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a buhti »

Odličen avto za prvega! Edino klima manka. Drgač je tole z 100hp? Če imaš malo težjo nogo, more tole kar piti? :mrgreen:

Še kakšne 16ke, pa malo prizemljiti pa bo kar lep športn avto! Pa OBVEZNO daj tiste nalekpe zadaj stran, komplet! Pa tablce nalimi ;)

lp
Slika
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

buhti napisal/-a:Odličen avto za prvega! Edino klima manka. Drgač je tole z 100hp? Če imaš malo težjo nogo, more tole kar piti? :mrgreen:

Še kakšne 16ke, pa malo prizemljiti pa bo kar lep športn avto! Pa OBVEZNO daj tiste nalekpe zadaj stran, komplet! Pa tablce nalimi ;)

lp
Klime res da ni, samo morem povedat da zaradi okna zgoraj in bele barve je kar lepo za zdržati notri ;) ..ne tole je 75hp varjanta..glede pitja bom vido ob prvem tanku, zaenkrat pa zelo lepo kaže oz. da bo bo zelo solidna poraba.

Ja, bojo že s časoma kake 16 ke prišle, ker pol pa je res top izgled..nalepke pa tak al tak pridejo dol..za tablice pa bomo še vidli :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tudi polo črke daj dol. Glede klime, no recimo da ti verjamem. Čeprou sam vem, da ni glih isto :mrgreen:

Predlagam ti še mogoče nižanje avtomobila, lega bo bolša pa še tisto kar je najvažneje - izgledal bo bolše ;)

Recimo primer men osebno res lepo zrihtanga polota za na šove, ampak nažalost je ta polo doživel totalko :cry:

Slika
Slika

lp
Slika
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

buhti napisal/-a:Tudi polo črke daj dol. Glede klime, no recimo da ti verjamem. Čeprou sam vem, da ni glih isto :mrgreen:

Predlagam ti še mogoče nižanje avtomobila, lega bo bolša pa še tisto kar je najvažneje - izgledal bo bolše ;)

Recimo primer men osebno res lepo zrihtanga polota za na šove, ampak nažalost je ta polo doživel totalko :cry:


lp
Dobro, isto seveda da ni kot če bi mel klimo, samo pravim da je za vzdržati :) ..koliko pa te pride nižanje?..ja kot si povedo.

Škoda, res lep je bil, edino felne niso ble najbolj po mojem okusu :)
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a brrm »

Polo od elgatota. Drugač ma pa majster starega Polota zrihtanga v piko prav tako mk1 GTI :D
@bullet44: lep polo naj ti služi :)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a filius »

Khmm poraba zna bit kar fajna ja, prjatu ma enakega, 1.6 75Km dokler je mel mal težjo nogo je mel porabo caa. 10L/100km, ker je švoh mašina za to kubiaturo in ni nevem kako izkoriščena, lavfala bo še pa še, samo poraba je pa zato nekoliko višja.

Drugače pa ob lepi vožno ga spravš tam 7.5-8L to je nekak že dost normalno.

Za prvi avto zelo všečen polo, razen meni 3 stvari, nima klime, ter bela barva, belega avtomobila ne prenesem in sm mnenja da je bel avto za tiste k nimajo okusa, ter 3 vratni model, sj če se sam voziš še gre, da se jih pa vozi več, je pa dost bolš da imaš 5 vrat, greš vsaj normalno lahko vn, brez da se ti je treba umikat itd.

Pa veliko srečnih kilometrov :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jaz sm ti že tak povedo mnenje :) dober je... samo črn mat sprej pa VW znak v maski v črno :) nalepke dol ... pa če boš tablce limo ... felge pa nebi jz z 16kam bi raj kake 15 ... nižanje pa poglej na http://www.matsport-shop.si/Article.asp?articleid=1067 maš kr ugodno fedre tut po podražitvi ko je bla pred kratkim ... za mojga so šle fedre iz 160 na 204 :roll:

čuvaj ga pa velik srečnih kilometrov :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a buhti »

brrm napisal/-a:Polo od elgatota. Drugač ma pa majster starega Polota zrihtanga v piko prav tako mk1 GTI :D
@bullet44: lep polo naj ti služi :)
točno tako od elgatota, edin on zna take avte nardit! :D ...ampak ni on naredil totalko ;)

Drgač pa ja vzmeti vzemi h&r, pridejo okol 140€, pa rečeš še za kšn popust, če boš plačal z govotino, jest bi dal 16ke obvezno, ...ostalo so ti pa drugi povedal ;)

lp
Slika
Uporabniški avatar
bullet44
Mojster
Prispevkov: 692
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:53 pm
Kraj: Ormož

Re: VW Polo 1,6

Odgovor Napisal/-a bullet44 »

Hvala vam za nasvete :)
Odgovori