zx na avtomatiku

Predelave pogonske sile mopeda
jurc
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Mar 08, 2010 4:16 pm

zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a jurc »

Mene pa zanima kako se obnese zx na avtomatiku? Mam namen enga predelat da bo pasau na avtomatika in me zanima kako bo se obnesu če ima kdo že inskušnje s tem.
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

ka maš kakšno predelavo na automatiku? ker jes nisem mel nič predelano pa sem dau gor ZX-a pa mi automatik ni vleko nič končna je bla pa malo boljša ...
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a tomy »

airsal pa zx fajn gre skupaj, poznam enega, ko ma to.
jurc
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Mar 08, 2010 4:16 pm

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a jurc »

nimam nobene predelave...kaj vleko ti je slabo al je meu slabe pospeške? kolko pa je bla končna približno?
Ja drugač pa jaz tuji poznam enega ki je meu airsala pa zxa pa mu je tuji fajn šlo ja :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jurc napisal/-a:nimam nobene predelave...kaj vleko ti je slabo al je meu slabe pospeške? kolko pa je bla končna približno?
Ja drugač pa jaz tuji poznam enega ki je meu airsala pa zxa pa mu je tuji fajn šlo ja :)
zx ni narejen za avtomatike ampak za skuterje ... kupi resonančni izpuh za avtomatika za optimalni izkoristek ! lipnik, tecno sport, mf
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a pristavc »

aljo69 napisal/-a:
jurc napisal/-a:nimam nobene predelave...kaj vleko ti je slabo al je meu slabe pospeške? kolko pa je bla končna približno?
Ja drugač pa jaz tuji poznam enega ki je meu airsala pa zxa pa mu je tuji fajn šlo ja :)
zx ni narejen za avtomatike ampak za skuterje ... kupi resonančni izpuh za avtomatika za optimalni izkoristek ! lipnik, tecno sport, mf
Technigas,techno krul :D
jurc
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Mar 08, 2010 4:16 pm

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a jurc »

že mam zxa...kupil sem pa ga zato ker bi rad probal nekaj novega..ker vse ki poznam da majo avtomatike majo nekaj od teh naštetih...tako da bomo vidli kako se bo odneslo ko bo zmontirano :)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

meni automatik ni hotel prestavit v drugo v brege z čist malim naklonom ko mi je prej z MF-jom prestaviu takoj ... hm glede končne nwm nismo je merli sam je bla pa večja kot z MF-jom
jurc
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Mar 08, 2010 4:16 pm

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a jurc »

aha...saj mi tak nimamo neke dosti bregov tu oz. se neje v njih vozim....kaj pa pospeški? so se ob tem tudi zmanjšali kaj dosti?
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: zx na avtomatiku

Odgovor Napisal/-a si_me »

zx je narejen za visoke obrate na pa avtomatikove k vozi več ali manj na majhnih obratih.. in kot je aljo69 reku to ni za avtomatike ampak za skuterje sj probat ni greh poskusi pa povej kko dela :)
Odgovori