TOMOS APN 6S

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a si_me »

ma glejte no! zakaj bi pilili cilinder za brez veze kaj ga ni škoda? pol ko pa iščete dobrega 38 pa ga ni nikjer! kaj bo če ga boste mal spilili mal več bo šel.. vendar bo toliko "mesa" šlo v nič.. pusti cilinder original dokler pelje dobro potem se pili nič prej! :?
lp
simla
kriva felna
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jun 13, 2010 8:53 pm
Kraj: Bloska planota

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a simla »

Sime*1995 napisal/-a:ma glejte no! zakaj bi pilili cilinder za brez veze kaj ga ni škoda? pol ko pa iščete dobrega 38 pa ga ni nikjer! kaj bo če ga boste mal spilili mal več bo šel.. vendar bo toliko "mesa" šlo v nič.. pusti cilinder original dokler pelje dobro potem se pili nič prej! :?
lp
se strinjam
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Taprav se uglaša, tist k je juniorja porezu za prisilca :evil:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
bobnboy
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Maj 30, 2010 12:04 am

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a bobnboy »

Lepo ohranjena, obdrži jo tako!

Drugač pa me zanima neki. Vidim da maš gor Dellorto 14/12. Kako si potegnu zajlo za gas v ferg, ker jaz sem tudi hotu montirat ta ferg na moj APN6 ampak original zajla mi ni šla. Bla je prekratka. Kaj si ti naredu da ti dela?

Hvala ti za odgovor
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a si_me »

zajle ni nič potezal saj je imel že original ferg dellorto saj je novejši letnik(2000). v trgovini dobiš 2 zajle ena za binga druga za dellorto.
kot nekateri povejo da te mal novejše apn6 govorim okoli letnika 2000 s dellorto grejo občutno slabše kot tiste z bingom sam nevem če je to res ali ni saj imam apn samo z bingom in je z dellortotom nisem še imel.

lp
bobnboy
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Maj 30, 2010 12:04 am

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a bobnboy »

Hvala za odgovor. Torej če bi kupil zajlo za dellorto, bi šla na moj APN6 letnik 1987?
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: TOMOS APN 6S

Odgovor Napisal/-a si_me »

da
preventivno še izmeri koliko ti manjka in koliko je dolga za dellorto da se ne zafrkneš
Odgovori