apn6s

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: apn6s

Odgovor Napisal/-a sales0 »

To je moj zadnji post v tej temi,ker ti je nemislim smetit. Sam ne hvali se z tem,česar nisi ti naredil,tudi "flyboy" ve,da si nisi ti pilil kanalov.

Naj ti samo dobro služi cilinder(ker sem se zelo potrudil pri obdelavi) in tudi čuvaj si ga pa ne šparat z oljem in kupovat nekega šparovega,daj mu kvalitetno olje in ti bo dolgo in dobro letelo.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: apn6s

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

sales0 napisal/-a:To je moj zadnji post v tej temi,ker ti je nemislim smetit. Sam ne hvali se z tem,česar nisi ti naredil,tudi "flyboy" ve,da si nisi ti pilil kanalov.

Naj ti samo dobro služi cilinder(ker sem se zelo potrudil pri obdelavi) in tudi čuvaj si ga pa ne šparat z oljem in kupovat nekega šparovega,daj mu kvalitetno olje in ti bo dolgo in dobro letelo.



L.p!



Aleš!
Se strinjam z alešom, kaj vas je sram povedat da vam je en predelov cilinder, mene osebno ni sram povedat da mi je zafilo lukne na gredi od avtomatika in mi jo bo še zaprešo, takim ljudjem se je treba zahvalit, ker je malo takih ljudi ko še komu pomagajo..
Slika
lucija
zažgan bat
Prispevkov: 86
Pridružen: Ne Maj 09, 2010 10:07 pm
Kraj: okolica n.gorice

Re: apn6s

Odgovor Napisal/-a lucija »

djumek napisal/-a:
sales0 napisal/-a:To je moj zadnji post v tej temi,ker ti je nemislim smetit. Sam ne hvali se z tem,česar nisi ti naredil,tudi "flyboy" ve,da si nisi ti pilil kanalov.

Naj ti samo dobro služi cilinder(ker sem se zelo potrudil pri obdelavi) in tudi čuvaj si ga pa ne šparat z oljem in kupovat nekega šparovega,daj mu kvalitetno olje in ti bo dolgo in dobro letelo.



L.p!



Aleš!
Se strinjam z alešom, kaj vas je sram povedat da vam je en predelov cilinder, mene osebno ni sram povedat da mi je zafilo lukne na gredi od avtomatika in mi jo bo še zaprešo, takim ljudjem se je treba zahvalit, ker je malo takih ljudi ko še komu pomagajo..
se popolnoma strinjam..meni je tudi pomagal pri izbiri-predelavi optimalnega izpuha..zaradi takih kot je Sales forum ohranja smisel in pomen-le tako naprej
avtorju pa vse pohvale za projekt..kakšen video bi bil dobrodošel

avtorju in adminu se opravičujem za off

lp
Odgovori