Feltna od e90, SLC

Koliko je kaka stvar vredna?
Odgovori
kuukii12
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Nov 05, 2011 9:33 pm
Kraj: Škofja Loka

Feltna od e90, SLC

Odgovor Napisal/-a kuukii12 »

Zanima me koliko je vredna prednja feltna od e90-SLC... je 17 col z pakno kot novo krom je odličen, guma ipd... torej kaj menite koliko je vredna?
TomosPower4Ever! :D:D
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Feltna od e90, SLC

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Odvisno je, kaj še nudiš poleg feltne. Sama feltna in boben z zavoro je vredno okoli 60 eurov. Mehanizem zavore pa še dodatnih 20 eurov. Naj povem, da se za toliko prodaja taka stvar. Za koliko boš pa prodal je pa vprašanje časa in potrpljenja. Realno gledano bi ti ponudil 50 eurov.
kuukii12
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Nov 05, 2011 9:33 pm
Kraj: Škofja Loka

Re: Feltna od e90, SLC

Odgovor Napisal/-a kuukii12 »

jkanoni napisal/-a:Odvisno je, kaj še nudiš poleg feltne. Sama feltna in boben z zavoro je vredno okoli 60 eurov. Mehanizem zavore pa še dodatnih 20 eurov. Naj povem, da se za toliko prodaja taka stvar. Za koliko boš pa prodal je pa vprašanje časa in potrpljenja. Realno gledano bi ti ponudil 50 eurov.
Vem da bo kkšen na tem forumu rekel neko smešno ceno... videl sem na bolhi da ima en vso prerjavelo za 70eur... drugače moja cena bo tm približno 80-90 drgać bo pa feltna doma ostala...
TomosPower4Ever! :D:D
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Feltna od e90, SLC

Odgovor Napisal/-a macula »

Enkrat sem enga starega klical za prednje kolo komplet, brez vilic, je hotu 120eur. :?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori