Projekt: Tomos A3 Freeride

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

Še en frči dobu sm ga spet zastonj trenutno ga bom tolk uštimu da se loh poljem pol enkrat ko uštimam enga za mojo punco bom se tega lotu obnavlat ampak v mal drugačne stilu sam še zmer oldschool free ride pa zato ker bo za usak danjo vožno in tko mal za se guncat :)
Slika

Slika

Slika

Slika
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

danes sm opucu ferg in naštelu štrom ter zamenju svečko in je upalu u prvo usa veseu :D sam štrom je pa res kt nov sam gledu sm :O me je presenetu uglaunem frčo in pa na visokih gre dobro na nizkih pa je mrtev... original cilindr pa izpuh in use od mame pa že na nizkih gre dokaj ok... :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

No ponavad zastonj frčki niso dobra naložba, ampak očitno maš srečo... ;) Drgač pa super, lepo je videt še en moped ki dela.
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

DeFacto napisal/-a:No ponavad zastonj frčki niso dobra naložba, ampak očitno maš srečo... ;) Drgač pa super, lepo je videt še en moped ki dela.
učeri sm se 45 min vozu po dežju sm šou do punce... pa je blo treba šraufat po dežju :D svečka mi je šla v maloro pa sm šou do taprve hiše k sm jo vidu in so mi dali eno drugo :) pol pa ob 11 nazaj domou brez luči po megli in dežju :roll:
tale frči lauufa ko urca upali v prvo pele dobro ni problemov tih je zelo edin ko šalta mal potrese bo treba mal pogledat in ja luč manka in pa stikalo za luči je zaribalo prednje vilice so zvite ampak uglaunem super frči glede na to da sm ga zastonj dobu :) bom dau kakšen posnetk kko laufa :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Glede menjalnika ti svetujem da pregledaš olje, lamele, zobnike in vprašaj feder. ;)

Drgač pa fajn de gre... :D
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

DeFacto napisal/-a:Glede menjalnika ti svetujem da pregledaš olje, lamele, zobnike in vprašaj feder. ;)

Drgač pa fajn de gre... :D
Vem ja olje in vprašaj fedr je problem pomoje :-) bom odpru en dan pa bom vidu
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

no da mal povem od frčija kako je dogajal... ja od prvega dneva ko sm dobu ga še zmeri laufa in use odkar sm ga dobu imam slab vprašaj feder ampak se še zmer vozm... olja nisem še menjal, potem mi je oče težil naj dam gor luč pol sm dau sam steklce tok da je dau mir mi... ugalunem frči vžiga v prvo zmer standard za encarwi ko krese ma mal višji štandgas :) ugalunem ja se pravi uprašaj fedr je slab in pa pregret cilinder go se mal peljem ne vem 10min nima več take moči motorčk mam pa za se fijakat okoli in ga loh sam pohvalim.. sem imel pa pred 2 mesci probleme... pipca mi je puščala potem sem jo razstavil in sem zlomil nekaj pa sm jo vrgel in dal drugo od klsgja... je spet puščala pol sm ene 2 tedna meu pipco ki ni dihtala in je usak dan na barjaču bla poplava pol sm dobu še eno špino in dau sam dihtngo notr novo zdaj je pa vredu uglaunem benz mi je pušu in zagorela mi je elektrika men je kar stisnlo baline :D meu sem 6/17 štrom in mi je zgornja tuljava žarela in stopila uso plastiko potem sm menju tuljavo ni blo iskre,kondenzator ni blo,platine ni blo,magnet ni blo pol sm vrgu use skup v kanto pa dau gor 12/50 brez platin naštelu na posluh in se vozim že 2 mesca brez problemov... se mi pa zelo dopade tale avtomatik ker sm se ga tok navadu sploh pa mam neke akrobacije prvo sm se vozu z 2. po zadni z nogmi dol po vasi pol v doline, terenutno se vozim s prvo po zadi z nogami gor na vagi. Rekord mam okrog 300m bom mal posnemu ker je zelo zanimivo videt :) ugalunem use kar mu loh rečem temu frčiji.. slava mu!
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

motor se še zmeri vozi brez da bi kaj zamenjal... odkar sm ga dobu mam vprašaj fedr v klincu ampak se mi ne da zamenjat :D naj dela dokler bo. Uglaunem še zmeri upaljuje v prvo in use ampak neki ga je začelo martrat slišat je kot da bi mela ojnica luft pač pod določenimi obrati tolče... razlog pa je ker sm en tank spraznu benza in nafte (80/20). (zmankal olja) :D
Uglaunem še zmeri brez da bi kaj šlo uglaunem moj najljubši motor :D
Slika
kateri vam je bol ušeč? :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Oba sta kr u redu... :D
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Projekt: Tomos A3 Freeride

Odgovor Napisal/-a Pata »

DeFacto napisal/-a:Oba sta kr u redu... :D
ne ne sej zdej ko končam beuga pride na vrsto tale mam že zloženo mašino bom kar zamenu edin kar bo bo pač grušt in use drugo nanovo narjeno in silverbulet litke... barvno kombinacijo boste pa že vidl... :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori