Cagiva Mito

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

pomartin napisal/-a:aa tole z novim batom sem spregledal ja :P
Se pa strinjam. tud za moje pojme najboljši 125ccm cestak :)
hehe NP se zgodi :D drgač men se zlo dopad motor in vozne lastnosti so supr in gre res noro :mrgreen: ,. sam zdej nimam ispita za 125 ,.. bom pa kaml 18 star,. tko da bom za avto naredo,. in bom to prodau oz menjo za avto. oz mogoč za kakšnga krosa al pa endurota,. če bo kej pamentga :D
:)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a pomartin »

za avto ne.. se preprosto ne splača :P
za kak drug motor pa kar ;)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

pomartin napisal/-a:za avto ne.. se preprosto ne splača :P
za kak drug motor pa kar ;)
no sej bom vido kak bo,. če bo kej pametnega bom menjo,. ker zdej je tko s tem se praktično nimam ki vost ker nimam ispita :roll: enduro kros,. al pa mogoč supr moto,. to bi mi še pršlo prou ker mam kr dost prostora za vost :D drgač pa al avto,. nejraj pa € :lol:
:)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a KVAS »

DMTuning napisal/-a:
pomartin napisal/-a:za avto ne.. se preprosto ne splača :P
za kak drug motor pa kar ;)
no sej bom vido kak bo,. če bo kej pametnega bom menjo,. ker zdej je tko s tem se praktično nimam ki vost ker nimam ispita :roll: enduro kros,. al pa mogoč supr moto,. to bi mi še pršlo prou ker mam kr dost prostora za vost :D drgač pa al avto,. nejraj pa € :lol:
Zakaj si jo sploh kupu potemtakem?
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Pač tko je glih pršlo drgač nism meu nobenga pametnga motora doma,.. pa sm pol to kupo pa porihto mal ( sm na prvi strani opiso in neki tut posliko ka sm naredo) in bo motor za vost,. zdej en cajt se bom še mal vozo,.. zdej čes dobr mesc bom pa star 18,. tko da bom meu že ispit za auto,. tko da bom to mogo prodat oz zamenjat, ker nimam ispita za 125,.. ne grem pa delat zdej ispita ker nism neki preveč finančno podprt ( avto, ispit,. itd ), ker tut sam ispit kr dost košta,. bom raj počako še par let pa bom pol za neomejeno lahk naredo,. za zdej umes bo pa skutr dobr za kam se mal zapelat tko da to je ubistvu razlog za ka ga bom prodau,. ker mi tut ne bo pol pršo prou,. bres ispita se ne bom vozo,. da mi bi še za auto pol zram uzel druge se pa tut nimam ki vost,. zto pa če bom bom zamejo za kaga krosa al pa endurca,. da ga bom lahk uporablo Drgač če bi meu ispit za 125 ccm,.. motor 100% nebi šou od hiše ker je res supr motor,.. vozne lastnosti so supr, motor gre za 125 ccm res noro,.. oblika tut ni zgrešena,.. sam je pač tko ,. da bo mogo it :roll: :cry:
:)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a KVAS »

DMTuning napisal/-a:Pač tko je glih pršlo drgač nism meu nobenga pametnga motora doma,.. pa sm pol to kupo pa porihto mal ( sm na prvi strani opiso in neki tut posliko ka sm naredo) in bo motor za vost,. zdej en cajt se bom še mal vozo,.. zdej čes dobr mesc bom pa star 18,. tko da bom meu že ispit za auto,. tko da bom to mogo prodat oz zamenjat, ker nimam ispita za 125,.. ne grem pa delat zdej ispita ker nism neki preveč finančno podprt ( avto, ispit,. itd ), ker tut sam ispit kr dost košta,. bom raj počako še par let pa bom pol za neomejeno lahk naredo,. za zdej umes bo pa skutr dobr za kam se mal zapelat tko da to je ubistvu razlog za ka ga bom prodau,. ker mi tut ne bo pol pršo prou,. bres ispita se ne bom vozo,. da mi bi še za auto pol zram uzel druge se pa tut nimam ki vost,. zto pa če bom bom zamejo za kaga krosa al pa endurca,. da ga bom lahk uporablo Drgač če bi meu ispit za 125 ccm,.. motor 100% nebi šou od hiše ker je res supr motor,.. vozne lastnosti so supr, motor gre za 125 ccm res noro,.. oblika tut ni zgrešena,.. sam je pač tko ,. da bo mogo it :roll: :cry:
Ja škoda ane, ker pol si za džabe rihtu pa jebu se... Ubistvu boš šou v minus, edin če boš kakšno fajno zamenjavo uspeu dobit.
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

KVASoooO napisal/-a:
DMTuning napisal/-a:Pač tko je glih pršlo drgač nism meu nobenga pametnga motora doma,.. pa sm pol to kupo pa porihto mal ( sm na prvi strani opiso in neki tut posliko ka sm naredo) in bo motor za vost,. zdej en cajt se bom še mal vozo,.. zdej čes dobr mesc bom pa star 18,. tko da bom meu že ispit za auto,. tko da bom to mogo prodat oz zamenjat, ker nimam ispita za 125,.. ne grem pa delat zdej ispita ker nism neki preveč finančno podprt ( avto, ispit,. itd ), ker tut sam ispit kr dost košta,. bom raj počako še par let pa bom pol za neomejeno lahk naredo,. za zdej umes bo pa skutr dobr za kam se mal zapelat tko da to je ubistvu razlog za ka ga bom prodau,. ker mi tut ne bo pol pršo prou,. bres ispita se ne bom vozo,. da mi bi še za auto pol zram uzel druge se pa tut nimam ki vost,. zto pa če bom bom zamejo za kaga krosa al pa endurca,. da ga bom lahk uporablo Drgač če bi meu ispit za 125 ccm,.. motor 100% nebi šou od hiše ker je res supr motor,.. vozne lastnosti so supr, motor gre za 125 ccm res noro,.. oblika tut ni zgrešena,.. sam je pač tko ,. da bo mogo it :roll: :cry:
Ja škoda ane, ker pol si za džabe rihtu pa jebu se... Ubistvu boš šou v minus, edin če boš kakšno fajno zamenjavo uspeu dobit.
ja nekak tko ko si napiso :? Pa dobr,. če bom dubo tuk ko sm uložo bo uredi,. ka mene tko to veseli,. da neki delam,. tko da to ni problem,. z € pa nebi rad šou preveč u minus :roll: za zamenjavo bi blo pa tut uredi če bi neki pametnga dubo za vost,. ka nekou motor more bit za vost :mrgreen:
:)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

Evo še par slikic od mojga motorja :mrgreen:
Slika
Slika Slika Slika Slika
:)
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a kumr »

dobr motorčk..meni osebno jo lahko gdo šenka jo taprvo minuto u grabn zapelem pa zakurm :P...ko sm vidu cilinder na prvi strani maš honanga u jajc..ker pa niti približno ni kul..drugje so risi tam pa sledi honanja..dej honat prou pa boš meu mir ker ti bo bat zjahalo..ga je škoda k je nov..ti samo predlagam,ker sam rihtat krose 2t in take stvari vidm veckrat zato ti iz lasnh izkušn povem..moj predlog! ;) ;)
gašper
vplinjač
Prispevkov: 333
Pridružen: To Jul 26, 2011 5:46 pm
Kraj: Maribor - Hoče

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a gašper »

poglej bolše da so sledi od honanja ono pa kaj si ti mislil pa so samo površinski risi tak da to nič ni narobe
Odgovori