Cagiva Mito

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

če maš gmail račun se da brez registracije
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a filius »

Emm ma tole sploh rave ventil? ker se mi zdi zlo mrtvo pod niskimi.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

filius napisal/-a:Emm ma tole sploh rave ventil? ker se mi zdi zlo mrtvo pod niskimi.
aia,. UPS :lol: sm pozabo napisat,.. tuki sm meu odkloplen rave ventil ja,. sm pozabo napisat :mrgreen: bom kr napiso ka je blo: :D meu sm probleme z nastavitvijo motorja,. mislim tzga ko sm kupo,. pač ko si se med vožnjo pelo,. je začeu tam na cca 8k RPM trokirat in u brzini ni hoto čes te obrate,.. in sm sumo na rave ventil,. in sm ga odklopo ( mislim naredo sm tko da je biu skus odprt,. ta ma elektroneskga,,. in ko daš ti kontakt,. se ventil odpre in nazaj zapre,. pol ko pa obrati nareatsejo pa se odpre,. in če daš na hitr kontakt in uzemeš kontakt ostane odprt,. v tem položaji pa sm odklopo elektriko od njega,. in sm meu skus odprtga ) :D ,. in se vozo brez njega,.. in ni blo nč bulš je še kr blo enako,.. sm pa ugodovo pol da je motor dobivo premal zraka ( oz prevelika diza),.. pa sm pol pač stvar nastavo,. in zdej je tko ko treba,. in na posnetki je pol še odkloplen rave :mrgreen: drgač pa tut tko zdej bulšje ko je odkloplen,.. sam on je pol šele žiu ko je rave odprt :mrgreen: to pa mislim da ma na ukul 7,5k RPM,. da ga odpre,.. ko se pa odpre,... :lol: se morš pa kr za balanco fino primt :lol:
:)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a KVAS »

čelado gor! Drgač po števcu gre vredu, rave pa le uštimaj. Bratu ga odpre pri 8krpm, lahko pa si omislš zeeltronic cdi, s katerim lahko štelaš odprtje rave ventila :D
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

KVASoooO napisal/-a:čelado gor! Drgač po števcu gre vredu, rave pa le uštimaj. Bratu ga odpre pri 8krpm, lahko pa si omislš zeeltronic cdi, s katerim lahko štelaš odprtje rave ventila :D
za čelado pa tut čist usak opaz :lol: ,. je bulš občutk bres nje :mrgreen: ja sej sm napiso,. sm sumo na rave ventil da ne dela,. pa je ispraven,. no sej rečem ukul 7,5 mislim da odpre,. je tut teško pogledat :P dok pogledam na obratomir pa na rave je že odprt, drgač pa je nek tuki blizi ja,.. drgač tko ko sm napiso rave je gor in dela,. napaka je bila samo v prezaprtem filtru oz v preveliki dizi :mrgreen: in to sm uštimo in je zdej tko ko treba :D drgač pa tut sem napiso, na posnetki ga šaltam na dobrih 10k rpm ,. tko da še ni dokonca :D ,. mogoč bo še kak video ko zadevo ulaufam,. ker zdej gre z malim gasom sam :twisted:
:)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a KVAS »

DMTuning napisal/-a:
KVASoooO napisal/-a:čelado gor! Drgač po števcu gre vredu, rave pa le uštimaj. Bratu ga odpre pri 8krpm, lahko pa si omislš zeeltronic cdi, s katerim lahko štelaš odprtje rave ventila :D
za čelado pa tut čist usak opaz :lol: ,. je bulš občutk bres nje :mrgreen: ja sej sm napiso,. sm sumo na rave ventil da ne dela,. pa je ispraven,. no sej rečem ukul 7,5 mislim da odpre,. je tut teško pogledat :P dok pogledam na obratomir pa na rave je že odprt, drgač pa je nek tuki blizi ja,.. drgač tko ko sm napiso rave je gor in dela,. napaka je bila samo v prezaprtem filtru oz v preveliki dizi :mrgreen: in to sm uštimo in je zdej tko ko treba :D drgač pa tut sem napiso, na posnetki ga šaltam na dobrih 10k rpm ,. tko da še ni dokonca :D ,. mogoč bo še kak video ko zadevo ulaufam,. ker zdej gre z malim gasom sam :twisted:
Opozoru bi te samo na to, da boš tankal primerno olje, ker je rave zelo občutljiv. Bratu se je s castrolom tts skoz pacau, zej pa že neki cajta tanka agip 2T speed pa dela BP.
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

KVASoooO napisal/-a:
DMTuning napisal/-a:
KVASoooO napisal/-a:čelado gor! Drgač po števcu gre vredu, rave pa le uštimaj. Bratu ga odpre pri 8krpm, lahko pa si omislš zeeltronic cdi, s katerim lahko štelaš odprtje rave ventila :D
za čelado pa tut čist usak opaz :lol: ,. je bulš občutk bres nje :mrgreen: ja sej sm napiso,. sm sumo na rave ventil da ne dela,. pa je ispraven,. no sej rečem ukul 7,5 mislim da odpre,. je tut teško pogledat :P dok pogledam na obratomir pa na rave je že odprt, drgač pa je nek tuki blizi ja,.. drgač tko ko sm napiso rave je gor in dela,. napaka je bila samo v prezaprtem filtru oz v preveliki dizi :mrgreen: in to sm uštimo in je zdej tko ko treba :D drgač pa tut sem napiso, na posnetki ga šaltam na dobrih 10k rpm ,. tko da še ni dokonca :D ,. mogoč bo še kak video ko zadevo ulaufam,. ker zdej gre z malim gasom sam :twisted:
Opozoru bi te samo na to, da boš tankal primerno olje, ker je rave zelo občutljiv. Bratu se je s castrolom tts skoz pacau, zej pa že neki cajta tanka agip 2T speed pa dela BP.
To sm tut opazo :D sej če pogledaš na sliki ko je slikan cilinder,. se tut vid rave,. in so saje na njem :roll: bom pa probo z agipovim kako bo :D
:)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a pomartin »

lepo pelje :)
sam na nizkih mal mrtu, kot so žr drugi rekli... no ma če si poštimu pol je ql :)
ravno včeraj sem vidu enega plavega mitota, pošteno leti :D

pa glede na to da zadevo še ulaufavaš, šaltaj malo nižje kot 10k rpm ;)
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

pomartin napisal/-a:lepo pelje :)
sam na nizkih mal mrtu, kot so žr drugi rekli... no ma če si poštimu pol je ql :)
ravno včeraj sem vidu enega plavega mitota, pošteno leti :D

pa glede na to da zadevo še ulaufavaš, šaltaj malo nižje kot 10k rpm ;)
hehe lahk še enkrat od začetka prebereš temo,. in boš vido da m že opiso 1. da sm rešo zadevo da je na nižih obratih bol žiu :mrgreen: 2. pa tut sm napiso da je posnetk še predn sm dau notr novi bat :D drgač pa kr leti ja,. za moje pojme je to edn bulših motorjev v razredu 125ccm ( seveda za na cesto,. ne štejemo krosov) :D pa pr tem motorji je še dobr ka ma 7 prestav :mrgreen:
:)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Cagiva Mito

Odgovor Napisal/-a pomartin »

aa tole z novim batom sem spregledal ja :P
Se pa strinjam. tud za moje pojme najboljši 125ccm cestak :)
bol star bol nor!
Odgovori