Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Vse kar vam pade na pamet
tomi122
zobnik
Prispevkov: 154
Pridružen: Če Maj 20, 2010 8:36 pm

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a tomi122 »

dokler sm mopede šrawfal so mi vse pustili,zaj ko je traktor prišel k hiši pa fotr mau pizdi k so deli in predelave veliko bolj dražje,mama se za glavo drži :),brat pa itak pr usem pravi da sm neumn pa da sam sanjam nek... :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Po parih letih šraufanja + stran vrženem dnarju sn prišo do zaključka da je vsak vložek v moped napaka !
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

js sm pa lih učeri mal račune nabiru skupi kok keša sm fuknu v mopede že..pač meu sm jih 12 že.sam sm kupu,uštimu,prodau..
no use skup od 7 razreda pa do zj sm zmeru 4.213e v mopede....sploh nevem kaj sm use nabaulu..ampak ok...zrvn sm še računu pač d sm moped kupu,uštimu pa prodau za neki več..uglaunem ja..od tega dnara nimam zj nč..nazaj nism dobu pou tok ne..stran vržen denar.. :x
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Ah, s tomosi se ne da profita nardit :x Js nimam problemov,edino mama včasih reče da ne bom preveč zapravu
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

zdej pa zračuni kok si porabu za hrano pijačo obleko pa te osnovne zadeve ? lej žvet se tut ne splača pa mormo ... pač nek hobi moreš met ... vseeno raje vlagam v moped al pa avto trenutno ko pa se ga nacedim vsak vikend pa pustim 50e v gostilni ... al pa zapravim za cigarete in podobne pičkarije ... tak pač je ... dnar pa itq more krožit :)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a Pich »

aljo69 napisal/-a:zdej pa zračuni kok si porabu za hrano pijačo obleko pa te osnovne zadeve ? lej žvet se tut ne splača pa mormo ... pač nek hobi moreš met ... vseeno raje vlagam v moped al pa avto trenutno ko pa se ga nacedim vsak vikend pa pustim 50e v gostilni ... al pa zapravim za cigarete in podobne pičkarije ... tak pač je ... dnar pa itq more krožit :)
Podpis pod tole Aljo. Jaz sem tudi že zmetal veliko denarja v mopede, ma mi ni žal niti enega centa in niti ene kaplje znoja. Imam pa zato zelo lepe spomine, ki jih smatram za neprecenljive.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pich napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:zdej pa zračuni kok si porabu za hrano pijačo obleko pa te osnovne zadeve ? lej žvet se tut ne splača pa mormo ... pač nek hobi moreš met ... vseeno raje vlagam v moped al pa avto trenutno ko pa se ga nacedim vsak vikend pa pustim 50e v gostilni ... al pa zapravim za cigarete in podobne pičkarije ... tak pač je ... dnar pa itq more krožit :)
Podpis pod tole Aljo. Jaz sem tudi že zmetal veliko denarja v mopede, ma mi ni žal niti enega centa in niti ene kaplje znoja. Imam pa zato zelo lepe spomine, ki jih smatram za neprecenljive.
je tako ;) čeprav jaz sm se pač znajdu in sm na račun reklame dobil večino delov .... ampak še vseeno sm lepe evre vrgo na moped ...
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a filius »

Tadi napisal/-a:Ah, s tomosi se ne da profita nardit :x Js nimam problemov,edino mama včasih reče da ne bom preveč zapravu
O pa se ga da, kar lepega, po caa 2 letih šravfanja sem nabral toliko da sm si kupil 50 supermoto, oz kasneje 125 DT-ko , torej 2000€+ Samo s tem da sem gledal po netu kaj se poceni prodaja, če blo kj pamtnga takoj iskat itd. Pošravfat, al pa po delih prodat itd.

Se da zaslužit, samo moraš imet: čas, denar, plac in voljo.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a tomosak »

filius napisal/-a:
Tadi napisal/-a:Ah, s tomosi se ne da profita nardit :x Js nimam problemov,edino mama včasih reče da ne bom preveč zapravu
O pa se ga da, kar lepega, po caa 2 letih šravfanja sem nabral toliko da sm si kupil 50 supermoto, oz kasneje 125 DT-ko , torej 2000€+ Samo s tem da sem gledal po netu kaj se poceni prodaja, če blo kj pamtnga takoj iskat itd. Pošravfat, al pa po delih prodat itd.

Se da zaslužit, samo moraš imet: čas, denar, plac in voljo.
to! :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Razmerja z starši glede rihtanja mopedov itd..

Odgovor Napisal/-a marko443 »

pr men niti nimata nč proti ... mat itak nima pojma o mopedih fotr pa teži zrd navlake doma haha drgač mi pa tut dost pomaga če kdaj pa kdaj kej ne znam sešraufat ... ata pa pizdi " kaj s spjet tu prvlajku zaen motor " hehe ku more bit pr njemu je vs žiučn .. :lol: :roll:
janim8 počivaj v miru !
Odgovori