mopedist.si nalepke

Vse kar vam pade na pamet

Barva nalepke, ki jo boste kupili ?

črna
35
49%
bela
22
31%
ne bom kupil
14
20%
 
Skupaj glasov: 71

Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

aljo69 napisal/-a:
sinko.dejan napisal/-a:Neki me zanima. Če bi blo kako možno da bi samo napis se dobil, mislim samo recimo bele al pa črne črke k jih pol prlimaš na motor al pa kamorkoli brez tistega črnega ali belega ozadja. Če bi blo to možno?
točno to bo ;) cene še nevem ker še nismo dorekl količine cena pa nebo pretirana od 1-2e na komad ... prevzem na meetingih ... večja naročila po pošti ...
No za par komadou se priporočam, če boš po pošti poslau ko boš imeu.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a tomosak »

aljo69 napisal/-a:
sinko.dejan napisal/-a:Neki me zanima. Če bi blo kako možno da bi samo napis se dobil, mislim samo recimo bele al pa črne črke k jih pol prlimaš na motor al pa kamorkoli brez tistega črnega ali belega ozadja. Če bi blo to možno?
točno to bo ;) cene še nevem ker še nismo dorekl količine cena pa nebo pretirana od 1-2e na komad ... prevzem na meetingih ... večja naročila po pošti ...
oo zakon! :) sm mislu da bodo obične, tkole bo pa še bolj simpatično :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a Pata »

supr bo tole! sploh pa če bo poceni sem za črno in bom uzeu 10 nalepk če jih bo tok.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Pata napisal/-a:supr bo tole! sploh pa če bo poceni sem za črno in bom uzeu 10 nalepk če jih bo tok.
boš uzeu še zame ;)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a Pata »

automatic_7 napisal/-a:
Pata napisal/-a:supr bo tole! sploh pa če bo poceni sem za črno in bom uzeu 10 nalepk če jih bo tok.
boš uzeu še zame ;)
Ja komot če bo tole na mitingu v vranskem bom uzeu še zate kolkr komadu boš rabu pa ti dam v šoli...sj če bodo teve nalepke tm gor bom že tmgori zalepu jih na apnko :) (se oproščam za off)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a koroman »

Pri cilindru bojo že? Zdaj na pikniku mislim
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

odvisno kdaj bo ... ampak slab kaže... Roost. se neki zaletava, da ma enga za tiskat ampak zdaj ko bi pa blo treba tiskat pa nima cajta ... tak da morem dobit nekoga da mi zriše pol pa dalje ... pa 14.4. bo vrjetno prestavljeno zaradi slabega vremena ...
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a Roost. »

Trenutn sm bol ko ne odsotn zarad šihta, delam 3 izmene, tko da, zdle so itak prazniki, v torek grem v akcijo za nalepke :)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a koroman »

aljo69 napisal/-a:odvisno kdaj bo ... ampak slab kaže... Roost. se neki zaletava, da ma enga za tiskat ampak zdaj ko bi pa blo treba tiskat pa nima cajta ... tak da morem dobit nekoga da mi zriše pol pa dalje ... pa 14.4. bo vrjetno prestavljeno zaradi slabega vremena ...
a res bi naj blo prestavljeno? če nebo takrat potem dvomim da pridem ker je že vse splanirano za naslednje vikende :?
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: mopedist.si nalepke

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

koroman napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:odvisno kdaj bo ... ampak slab kaže... Roost. se neki zaletava, da ma enga za tiskat ampak zdaj ko bi pa blo treba tiskat pa nima cajta ... tak da morem dobit nekoga da mi zriše pol pa dalje ... pa 14.4. bo vrjetno prestavljeno zaradi slabega vremena ...
a res bi naj blo prestavljeno? če nebo takrat potem dvomim da pridem ker je že vse splanirano za naslednje vikende :?
v primeru slabega vremena odpade ... za za vreme je pa napovedan dež za ceu tedn če nebo ta tedn pol mene tut vrjetno en bo ker mam vrjetno 20.4 drugo operacijo zanohtnce (tisto "tapravo") edin če mi bojo dal datum na pregledu ... sam nazadnje so me kr isti dan ...
Zaklenjeno