Razlika med kitoma

Predelave pogonske sile mopeda
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razlika med kitoma

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

sam kakšno koleno ima ferg19? on rabi tako ki bo pasalo na airsala in bo pravokotno da ga ima pod stranskim pokrovom
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razlika med kitoma

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

smejko1 napisal/-a:sam kakšno koleno ima ferg19? on rabi tako ki bo pasalo na airsala in bo pravokotno da ga ima pod stranskim pokrovom
to ti pa newem povedat ! povprašaj na predelaj.si ! pa 19 neboš spravu pod stranski pokrov...
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Razlika med kitoma

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

ja malo sem se narobe izrazu, hotel sem povedat, da ga hoče spravit v oni del ko pride čez pokrov ne pa pod pokrov ;)
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
stage-6
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: To Avg 11, 2009 10:09 pm

Re: Razlika med kitoma

Odgovor Napisal/-a stage-6 »

frizo napisal/-a:zdei me pa še neki zanima kie bi lahko dobil koleno na stran za kit
na takih straneh že neboš dobo (cilinder.si...),to si nahko doma narediš če maš varilni stroj ali pa ti naj nekdo naredi,pa si lahko narediš koleno kak hočeš :D .
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika med kitoma

Odgovor Napisal/-a butko »

aljo69 napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:dobil nevem, edino da sam nrdiš oz. kašen varilec, lahko pa kupiš od ferga 14/9(če se motim me popraute,od teh tanovih kap-ala flexer) pa spremeniš priključek. sam dvomim da bilokatero koleno paše na vsak dellorto , bo znau aljo kej več povedat
tisto koleno je aluminjasto in boš mal težje švasal... zato na kit devajo največ 16/16 ki paše na orginal koleno samo koleno stransko posturžijo notri in to je to... če se greš pa ekstreme pa bolje da na predelaj.si naročiš Sesalni sistem 19, ki vsebuje dvojni lamelni ventil (tko k skuter)Koleno 19 in fergazer 19 (mogoče še filter) za več info se pozanimajte na predelaj.si
samo pa stane ta sistem 100€ sam fergazer 19 pa okoli 70 tkoa da se splača če se greste tunnerje :D

Kle en na vrhniki švasa aluminij, ti njemu daš dele, poveš kako bi rad imel in ti nrdi tko kot mora bit, se prav če si iz lj lahk komot mu neseš pa bi ti profesionalno naredu, je pa pravilo več delov daš švasat, cenej te bo pršlo, s epravi jst mu bom kmal dal švasat bloke od ctxa pa če bi rad še ti mel večji fi luknje se lahk zmenva tko da mu nesem skupaj za pošvasat pa te bo ceneje pršlo
Nije zdravo biti bolestan :)
Odgovori