Scoot day-off 2012

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
turbo nona
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: So Feb 05, 2011 10:57 pm

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a turbo nona »

Glede tomos drag race me zanima če bodo tudi elektroniki prišli v poštev torej 90ccm? :D
JaKc
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Feb 27, 2012 6:44 pm

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a JaKc »

pozdrav še iz moje strani :)
mislim, da bo elektronik malo premočen za klasično tomos kategorijo... naredimo pa lahko ločeno, če se vas bo z nabralo vsaj recimo 6. enako velja za ostale tomos kategorije. če bo vsaj 6 predprijav za določeno kategorijo, bomo naredili ločeno (avtomatik/ročni menjalnik).
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

JaKc napisal/-a:pozdrav še iz moje strani :)
mislim, da bo elektronik malo premočen za klasično tomos kategorijo... naredimo pa lahko ločeno, če se vas bo z nabralo vsaj recimo 6. enako velja za ostale tomos kategorije. če bo vsaj 6 predprijav za določeno kategorijo, bomo naredili ločeno (avtomatik/ročni menjalnik).
Vsekakor je treba ločit menjalnik in pa avtomatik ker drugače je skoraj BV sploh dragat ker avtomatik proti navitem menjalniku je zlo težko da bi zmagal :)
Slika
Uporabniški avatar
_buco_
zariban cilinder
Prispevkov: 111
Pridružen: Če Dec 09, 2010 1:05 am

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a _buco_ »

dj.umek napisal/-a:
JaKc napisal/-a:pozdrav še iz moje strani :)
mislim, da bo elektronik malo premočen za klasično tomos kategorijo... naredimo pa lahko ločeno, če se vas bo z nabralo vsaj recimo 6. enako velja za ostale tomos kategorije. če bo vsaj 6 predprijav za določeno kategorijo, bomo naredili ločeno (avtomatik/ročni menjalnik).
Vsekakor je treba ločit menjalnik in pa avtomatik ker drugače je skoraj BV sploh dragat ker avtomatik proti navitem menjalniku je zlo težko da bi zmagal :)
Saj pravim, vse stoji na vas, koliko se vas bo prijavilo !!! Če vas bo premalo, pač žau... To kategorijo si boste sami krojili :) Zdaj pa verjamem, da ste toliko organizirani, da se lahko zmenite koliko vas bo in je to to :)
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a pomartin »

gdaj se začne pobirat prijave ?
s sosedom sva se zadnč menla in sva pršla do tega d 100% pridva :)
če se bo premislu pa ga vržm not u en žakl pa u prtlažnik xD
bol star bol nor!
JaKc
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Feb 27, 2012 6:44 pm

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a JaKc »

predprijave bomo začeli zbirati v marcu, verjetno že naslednji teden, ko bo letak pripravljen in reklama zunaj... meni je super, da se loči kategorije, ampak pričakujem recimo vsaj po 6 mopedov v vsaki kategoriji. če se v predprijavah to nabere ni problema, bomo imeli ločeno avt. in ročni menjalnik :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

obljubim da pridem!!!! obvezno.. samod a bo tomos do takrat perajt :S za drag race!! :) komaj cakam !! :)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

+ tisti ki9 niso tu gor... bom pa objavo an moj fb in jih civec probal reppricat in pol povem ce keri pride :)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a dolinar »

sj ne bo spet kakšne bedne omejitve? recimo izpit?
Janim8 počivaj v miru.
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: Scoot day-off 2012

Odgovor Napisal/-a PVL »

Poštena ponudba, če se jih nabere vsaj 6 da se loči klase. Mislim da bo avtomatikov in tamalih menjalnikov brez težav vsakih 6, e90 pa nebo šlo pomoje... Lokacija je odlična,zdej pa ma da pridete v večjem številu kot na Vransko, na tiste k ste bli na Vranskem se pa itak računa da se spet vidmo :)
Odgovori