Kateri bat uporabljate ?

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a Pich »

aljo69 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:mi lahko kdo pove kaka razlika je med 38 pa 38L batom? razn to da je 38l drugačn malo,ka pa funkcija?
l naj bi mel večjo kompresijo zaradi višje postavljenega obročka ... vendar je tudi večja obraba bata oz cilindra proti navadnem batu ...
Kompresija se določa z glavo, ne s postavitvijo obročkov na batu.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a golnar »

pa samo L obroček se prej obrabi, drugje ni razlike v obrabi.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a DeV »

Ima kdo mogoče kake izkušnje s temi srbskimi bati znamke Motins?

Za ctxa morem nabavit nek bat, pa nevem kateri bi bil najboljši.. Katere znamke je pa original ctx bat? Imam namreč možnost, da kupim original bat za ctxa, ki je za 14 eurov dražji od meteorja..
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

montis je original.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a filius »

DeV napisal/-a:Ima kdo mogoče kake izkušnje s temi srbskimi bati znamke Motins?

Za ctxa morem nabavit nek bat, pa nevem kateri bi bil najboljši.. Katere znamke je pa original ctx bat? Imam namreč možnost, da kupim original bat za ctxa, ki je za 14 eurov dražji od meteorja..
Kot sem ti že v tisti temi povedal, proizvajalec Motins je proizvajal bate za CTX-a, torej tisti motins, ki je za 26€ na @frčomoto-tu, je original bat. Je pa drugače motins kot sam po sebi dober proizvajalec.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a DeV »

filius napisal/-a:
DeV napisal/-a:Ima kdo mogoče kake izkušnje s temi srbskimi bati znamke Motins?

Za ctxa morem nabavit nek bat, pa nevem kateri bi bil najboljši.. Katere znamke je pa original ctx bat? Imam namreč možnost, da kupim original bat za ctxa, ki je za 14 eurov dražji od meteorja..
Kot sem ti že v tisti temi povedal, proizvajalec Motins je proizvajal bate za CTX-a, torej tisti motins, ki je za 26€ na @frčomoto-tu, je original bat. Je pa drugače motins kot sam po sebi dober proizvajalec.
ok hvala filius! ;) potem bom pa nabavil ta navaden bat od motinsa.. upam, da bo res dobro deloval..
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a luky »

imam namen kupiti L bat samo ne vem katere firme? nekaj sem razmišljal o meteorju, ter še ali moram kupiti poseben bat za alu cilinder al so vsi kull
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

luky napisal/-a:imam namen kupiti L bat samo ne vem katere firme? nekaj sem razmišljal o meteorju, ter še ali moram kupiti poseben bat za alu cilinder al so vsi kull
za alu ker ma drugačne obročke ... vertex bati so za alu in dobre kvalitete ;) sam če je še stari "dober" se ti pomoje ne splača menjevat .... ker kompresijo se da povečat še drugače ne samo z l batom ...
luky
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Ne Avg 14, 2011 5:39 pm

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a luky »

Jast imam drug problem, bat je predol in ne odpira kanalov do konca tako da bi kupil L bat ki je malo krajsi in si hkrati. povecal se kompresijo. Kje pa se da kupiti vertexa?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Kateri bat uporabljate ?

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

luky napisal/-a:Jast imam drug problem, bat je predol in ne odpira kanalov do konca tako da bi kupil L bat ki je malo krajsi in si hkrati. povecal se kompresijo. Kje pa se da kupiti vertexa?
ga pa odrežeš ... samo potem rob malo pošmirglaj ... kak Velo bi mogu met ...
Odgovori