Prvi avtomobil

Vse kar se tiče avtomobilov in motorjev 125ccm+!
Odgovori
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

par dni že gledam tole ibizo pa mi neda miru :) mira mi nedajo črno pobarvani pragi :roll:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3501067&show=1 bom vido če se bom z tipom zmeno mogoče pride v moje roke :D
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a car99 »

Meni deluje zjahana.
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

men tut deluje kot da jo je imel en "tuner" v rokah
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a flyboy »

smejko1 napisal/-a:
car99 napisal/-a:Aljo ti se imaš očitno namen zaletavat z avtom. Ti bom takole povedal, če boš "speko" pri pravi hitrosti ti doben airbag nebo pomagal.
s tem avtom ne boš pršu do take hitrosti ;)
Pa se pelješ 80 in se čelno zaletiš v enega ki se pelje 140...
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ne razumem vas sploh kaj se imate namen zaletavat tok?

sploh pa če se čelno zaletiš pri 80 ti ze airbag ne pomaga preveč...

če se tok bojite za varnost kaj se potem sploh upate usesti na moped? nemorš videt čez ovinek kdo te bo zbil Slika

ko greš na cesto je vedno nek rizik...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

ja meni se ibiza ne zdi zjahana,samo barva pragov mi gre na kura* res da negledam na to če je avto bil barvan ker pri takšnih letih nevem če bi kakega našo ki je prva barva pa to..
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a buhti »

ERVIN napisal/-a:ja meni se ibiza ne zdi zjahana,samo barva pragov mi gre na kura* res da negledam na to če je avto bil barvan ker pri takšnih letih nevem če bi kakega našo ki je prva barva pa to..
Ervin si že kupil, ker je ni več na netu... me pa zanima kakšna je... kere barve je bla, ker skos spremlam ibize pa kr dost kličm :D
Slika
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

buhti napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:ja meni se ibiza ne zdi zjahana,samo barva pragov mi gre na kura* res da negledam na to če je avto bil barvan ker pri takšnih letih nevem če bi kakega našo ki je prva barva pa to..
Ervin si že kupil, ker je ni več na netu... me pa zanima kakšna je... kere barve je bla, ker skos spremlam ibize pa kr dost kličm :D

ne nisem je kupo mislo sem jo it konc tedna gledat pa vidim da več oglas nedela da si telefonsko zapišem :roll: :roll: je*biga iščem dalje :D
Uporabniški avatar
peugeottori
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: So Jul 17, 2010 10:39 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a peugeottori »

fantje, fantje... Alfa je super avto ja :D... elastičnost motorja je več kot zadololjiva, pocen deli, mal dnarja, avto ma dušo, drži se super na cesti... nove alfe niso več tok elastične ker imajo mašine od general motorsa in ni več prave tradicije (ni več navora). Japonc ni primeren ker kot je že znano dobr delajo 10 let pol je pa za stran ;). za prvi avto ti pa toplo priporočam Peugeota 306 z 98 konjskimi močmi :D
[color=#FF0000]Pravkar si izgubil dragocene trenutke svojega življenja z branjem mojega podpisa[/color]
SLC Outlaw
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Sr Maj 19, 2010 11:41 pm

Re: Prvi avtomobil

Odgovor Napisal/-a SLC Outlaw »

peugeottori napisal/-a:Japonc ni primeren ker kot je že znano dobr delajo 10 let pol je pa za stran ;).
wtf
Mam 17 letno micro, in moram rečt da motor še vedno deluje kot urca, pleh ma malo rje ker je made in GB, vozi se pa ko gokart, motor ma pa 85 konjov, kar je za 800 kg kar živahno.
Aja pa zdej se obnavla (predeluje) ker bo za avtoslalom dirkat hehe.

PS: soseda je mela peugeota 106 in ga je odpelala na odpad ker je nonstop crkval neki.
Slavo Bogovom, Čast Prednikom, Prihodnost Slovanom !
Odgovori