Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Sem u LJ klical ze dolgo nazaj,pa je bilo prevec gnarja,skoda se mi pa zdaj zdi ker imam namen kupit Leona FR v roku enega leta
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:Sem u LJ klical ze dolgo nazaj,pa je bilo prevec gnarja,skoda se mi pa zdaj zdi ker imam namen kupit Leona FR v roku enega leta
V celju računa okoli 200-250€, skupaj z meritvami na valjih. No pol se ti pa res ne splača. Še enkrat, ko boš prodajal, probi prvo men sporočt, da jo. Ker jo verjetno takoj uzamm, če ima saj kokr tok normalno število kilometrov ;)
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

153000 ima,ko bojo pa ceste brez kamencku pride pa na cesto pozimi se ne vozim z njo
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:153000 ima,ko bojo pa ceste brez kamencku pride pa na cesto pozimi se ne vozim z njo
Uf a resno ti to? Pol morš pa res lepo merkat z njo da se ne voziš po zimi. Svaka ti čast, jest nevem kako bi zdržu da se nebi vozu brez svoje cupre :D
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Sem se vozil eno zimo,sam dokler je domac avto na voljo,pa Cupra je dokaj nizka jaz sem po cesti zmeraj tiste zmrzjene kepe ko padejo iz avtov zadel pa se mi je skoda zdelo pa ker sem u hribih doma tudi nisem kaj delec prisel z njo
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Ja to je pa druga pol. Čist razumem ja. Tudi sam zamišljam naslednjo zimo, ko bo moja prebarvana, da bi si kupu enga renoja twingota, samo za čez zimo. Ker bo potem tudi men malo žal, ker sol le uničuje barvo, sploh pa pri rumenih je problem tale obšlesanost barve.
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Ja avto za 500 evru,pa se skoda ga ni za kake pizdaije po snegi pocet,za barvo pa prodaj od sonaxa vosek jaz ga uporablam pa se avto zelo sveti pa se umazanija se ne prime tolko gor
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Točno tako, kupil bi si nekaj v rangu za 500€, koalko registreral bi ga za tiste 3 mesece. Pol ga pa že prodaš, al pa parkeraš na rob dvorišča pa na vsake tok časa zalufaš pa je :D
Sonax vosek? To je v okviru šampona ali?
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Sem ti poslal privat,poglej link
Odgovori