Orodje za brušenje kanalov

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
francim
auspuh lager
Prispevkov: 24
Pridružen: To Jan 03, 2012 10:14 am

Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a francim »

Spoštovani kolegi mopedisti

Upam da me admin ne bo spet zbrisal ... Nekateri med vami imamo hudo željo po mopedih imamo pa poleg tega še službo, majhne otroke, nedokončano hišo in še kaj... zato nimamo časa za neskooooončno listanje po starih temah na forumu!!!

Prosim za pojasnilo in morda kakšno fotko kako izgleda orodje za brušenje pretočnih in tudi ostalih kanalov? Vem da poje ''bor mašina'' vem da poje še marsikaj pa vseeno pokažite fotko in povejte kako se zbrusi kakšen kanal, kje se kaj kupi, da bo tudi nam ki nimamo časa na pretek malo lažje kaj narediti.

Admina pa prosim za malo potrpljenja. On je že videl in bral marsikaj. Nekateri iz takšnih in drugačnih razlogov nismo in ne moremo. Forum je super zadeva le še malo priložnosti nam dajte pa bomo tudi novinci obvladali sceno.

lp
luka32
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Avg 29, 2011 2:33 pm

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a luka32 »

gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

Jst mam unga iz conrada, mannesman al neki podobnega je znamke. Stane okrog 30eur, meni zaenkrat dobro služi.(cca 20ur uporabe) Majo pa tut v interdiskontu identičnega sm da je druge barve pa nalepka je druga gor.http://shop.conrad-uk.com/1/2-a2-uk0810 ... 2570-.html Ce boš kj druzga kupoval glej da bo mel ta gibljiv podalšek(svinčnik) ker brez njega si jaz ne predstavljam kako bi delu.
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Drgač pa za pretočne si kšno takole zadevco kupte http://www.youtube.com/watch?v=Pf17G-Es ... re=related
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a macula »

Pa to vas sprašujem že en cajt kje bi se dalo dobit??
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

macula napisal/-a:Pa to vas sprašujem že en cajt kje bi se dalo dobit??

ebay kšefterji po netu ... je prodajal en sam mu je zaloga pošla... poglj pod ostalo
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a macula »

ja to bi res rabu, kako se pa imenuje?
Pa a se da v slo kje dobit?
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Orodje za brušenje kanalov

Odgovor Napisal/-a macula »

Pod biax firmo sem najdu cel biax 90 stopinjski, da bi bil pa samo nastavek pa ne najdem.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori