Kateri telefon si lastite?

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a golnar »

aljo69 napisal/-a:ma to je vse jajc ... nemoreš pričakovat da ti bo telefon dihtu če tista dihtunga zjebe ko odpiraš pa zapiraš zarad filanja ... pa poglej garancijo ... sony naprimer je meu napisano da garancija velja samo za navadno pitno vodo ki je čista ... za vsak bazen, morsko vodo, reko itd pa ne velja kao. Jaz imam Sony experia go ki je kao odporen na vodo, prah, udarca bla bla pa mu na suhem nč ne manjka, padu je pa že tut parkrat po tleh pa v kombinaciji z silikonskim ovitkom preživel marsikaj .... v vodo ga pa ne mislim devat zarad zgoraj napisanga ...
imel xperia go, zadeva je dejansko narejena tako da jo lahko daš v vodo in nebo problemov (sprobano večkrat), dokler je seveda ohišje nepoškodovano. ker sem ga razbil sem potem vzel xcover 2, to pa je res kobajagi vodotesen telefon, že ko vzameš novega iz škatle in pogledaš kako je narejena dihtnga na pokrovu baterije in pokrovček usb za polnjenje, vidiš da to nemore dihtat, zato nisem niti probal dat v vodo... in poleg vsega se je še tista dihtnga usb itk odtrgala v 1. mescu... kar se tiče dihtanja je torej xperia go svetlobno leto pred xcover 2.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a folc »

moj je zadnjič videl vodo. je pa res da ne more dihtat. ko sem odpru pokrovček baterije, je bila pri bateriji luža.
dizel sploh ne! :)
Odgovori