Kateri telefon si lastite?

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a Pich »

golnar napisal/-a:telefon se nuca za kakšno sliko ob prilki poslikat, poklicat koga, pa smse prejet, pa baterija mora dolg držat, ne pa max 1 ali 2 dni. fino je se ce ma brskalnik pa wifi, ce pa se kaksna fajn igrca laufa gor ko kje kj čakaš, potem pa res nič drugega ne rabiš.

tako da, android, winsi, čunga lunga... vseeno dokler omogoča zgoraj napisano
Jaz potrebujem telefon za telefoniranje, maile, sms, brskanje po netu, word, da naredim sliko pod katero mi ni potrebno napisati "se opravičujem za slabo kvaliteto slik, slikano s telefonom", navigacija, google maps in še in še. naštel sem samo nekaj stvari, ki jih razen g maps in navigacije uporabljam dnevno.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

ka se dajo muzike prek bluetooth pošiljat na lumii? pa kako se sklopi to ko pišeš SMS pa ti kr angleške besede ven meče.
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Itak da se da, ampak morš prvo vklopit BT pol pa ti bo pokazal možnost da pošlješ prek BT... ;)

To pa ne vem ka misliš, lahk mal bol razložiš?
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

ko recimo pišeš sms,ti samodejno meče ven angleške besede in moreš potem popravlat nazaj v slovenske.

ps.lahko vklopim bluetooth, samo vseeno ni možno pošiljati slik in muzik, nevem zakaj. Imam pa lumia 800.
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a Jabux »

Sicer nimam tega telefona ampak pri mojem je tam ko imas tipkovnico imas ikonco za nastavitve in tam notr najdes XT9 katerega izklopis/odklukas...
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

iskrademon napisal/-a:ko recimo pišeš sms,ti samodejno meče ven angleške besede in moreš potem popravlat nazaj v slovenske.

ps.lahko vklopim bluetooth, samo vseeno ni možno pošiljati slik in muzik, nevem zakaj. Imam pa lumia 800.
Aja, če maš Lumio 800 se pa stvar mal zakomplicira ker tam slovenščina ni podprta... :roll: Poglej v nastavitvah če se da karkoli nastavit na slovenščino. Glede bluetootha je pa tak, WP7 telefoni so mel neke omejitve glede tega, baje da so v 7.8 update-u zrihtal, sam vseen mal poglej na netu kak je s tem. ;)
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a Pich »

Seveda se da izklopit, v nastavitvah, je pa potrebno nekaj znanja Angleškega jezika jaz imam odprto Češko tipkovnico, zaradi šumnikov.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Sej so vsi šumniki, ampak pri slovenski so mal butasto razporejeni (naši niso takoj dostopni, med tem ko ć in đ pa sta). Če držiš prst na c, s in z boš dobil vse variante šumnikov (in drugih znakov), poleg tega pa je tudi znak strešice ki v kombinaciji z c, s in z napiše šumnik. Je mal butasto, ampak se navadiš... :D
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

Trenutno si lastim iphone 4. je kar vredi telefon,samo kamera mi nedal,zato se opravičujem vsem ki od mene dobivate slike z nokie :D

l.p
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Kateri telefon si lastite?

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

trenutno imam Iphone 5s in je res super telefon :D
Odgovori