sesauc by z@n :)

Predstavite nam svoj moped
bt50
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:05 am
Kraj: Mengeš

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a bt50 »

z@n napisal/-a:Tut jst sm mislu da je sfera sam ni ker sfera nima luči na balanci ampak tole je Qartz 8-)
Ta mašina naj bi bla dost ql za tuning :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

agregat kot sam je odličen ... piaggio 2t vodno hlajenje mogoče ga treba malo porihtat ampak bo... videz je pa tak kot je ... kroma jz gor nebi silu ker bo grdo bi pa dau balanco dh pa nosilec pa saj izpuh drug če že ne druga ... pa valčke pa to... pozanimaj se še po drugih forumih če bi kje dobu papirje mogoče zanj ...
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a z@n »

Sej agregat je super, videz je pač kar je jbg pa papirje bi rad nekje kupu ker so bli teli moji papirji prodani baje :(

Zdej pa mene neki zanima k je motor npr. mrzu je svečka suha in enostavno nedobi bencina pa tut če daš direkt v cly benz mal prdne pol pa crkne, pol pa tm na fergu maš 3 cevke, 1 je za podtlak 2 je za benz 3 pa za olje in jst snamem uno za benz tm pr ventilu gor in pihnem notr z kompresorjem zrak tko da spluva ves bencin ven s ferga pa nataknem nazaj gor in zakurblam in motor dela in ko ga ugasneš pa nazaj pržgeš še dela dokler se ne ohladi in pol morš zadevo ponovit da motor spet zalaufa? kaj bi blo to jst sumim da se kej plovček zatika mal :? pa tut k motor pač zakurblaš ga pod nizkimi fuuul mori
tko daš gas in čez ene 2 sekundi šele spele prej pa kr neki pluva pa se matra pod obrati pa dela kot more.... :roll:
Pa še ko motor laufa mi čez eno lukno kaplja vn hladilna tekočina pa nevem če bom zamašiu lukno da nebo kej narobe pol :?

Če se komu kej sanja kaj bi blo nej pove :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

tisto pipico za podtlak zamenjaj ko pride noter v kesl nameščena to je mene je*balo na apriliji pa je delalo isto,ko pa sem zamenjal pa je blo takoj vse vredi :)
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a z@n »

Evo mislm da je zrihtan sam naštelu sm un šraufk za benz/zrak pa štandgas sm naštelu edin
k je motor mrzu pa če daš takoj gas ga zamori sej to je normalno ane?
Edin tist k teče tm od vodne pumpe mi še ni jasn itak morm tm pokrov variomata dol dat
k mi je fedr poču tm za kurbl pa bomo oboje zrihtal 8-)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

vrjetno ti toči pri vodni pumpi če ti ne pri kaki cevi tak da vrjetno so gumice na vodni pumpi ... lahk kupš gumice al ap kupš novo pumpo odvisn kak je ohranjena ...
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a z@n »

Mislm sej ne pušča prov na pumpi ampak zraven pumpe je pač lukna v bloku in tm kapla vn in nevem zakaj...-
mogoče bom sam zamašiu lukno sam da pol nebo kej narobe :?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

z@n napisal/-a:Mislm sej ne pušča prov na pumpi ampak zraven pumpe je pač lukna v bloku in tm kapla vn in nevem zakaj...-
mogoče bom sam zamašiu lukno sam da pol nebo kej narobe :?
slikaj ... če je v bloku jo zašvasaš sam tak da bo pretok vode še kr da neboš lukn zapru
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a z@n »

Milsm sej ni lukna tko k da bi jo eden zvrtu alpa kej, ampak je tko k en kanalček in pol kapla lepo tm vn
jst sm mislu da je to zato če se kej pregreje una voda alpa če je preveč da tm teče ampak to kr skos k motor laufa...
Za ene par folka sm slišu da so kr zamašil pa da jim dela dobr tko da bom pomoje tut jst to naredu :D
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: sesauc by z@n :)

Odgovor Napisal/-a z@n »

Evo da pokazm da ga še mam :D
Am zdej je drug ferg gor in dela bp, vedno in povsod :D
Pa šou mi je semering na pumpi in mi pušča voda
ampak se kr vozm se ne sekeram kej preveč pač dolijem usak dan mal vode pa je :D
Itak ni reg. pa nimam ispita tko da prov daleč se ne vozm...
Hmmm tole se pa zgodi če na ovinku položiš do kolena :o

Slika
Slika
Slika

Drgač sm pa s skuterjem čist zadovoljen in bo še neki cajta pr bajti 8-)
Zaklenjeno