Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Mislim da ti nebodo pasali križi v ogrodje.Tako da bi verjetno moral uporabiti kakšne bt križe in potem nekako pritrditi krake.Brez predelav skoraj sigurno nebo šlo....
ziga133
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 6:47 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ziga133 »

Jaz bi dobil tako ali tako cel komplet vilic :) samo zanima me kako bi jih potem dal gor? Bi potreboval distančnike? Gredo sploh čez tisto luknjo? itd... Vilice bi ble kompletne :)


LP
Če nočeš biti sama, odpelji domov... mene! :P
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

ziga133 napisal/-a:Jaz bi dobil tako ali tako cel komplet vilic :) samo zanima me kako bi jih potem dal gor? Bi potreboval distančnike? Gredo sploh čez tisto luknjo? itd... Vilice bi ble kompletne :)


LP
mislm da gre original na apn ;)
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Jaz imam doma podobne vilice od 110cc kitajca in negrejo na apn 6s.Lahko da so tvoje drugačne...
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

gogiiiii napisal/-a:Jaz imam doma podobne vilice od 110cc kitajca in negrejo na apn 6s.Lahko da so tvoje drugačne...
hmmm..no nevem nebo trdiu ker nism siguren, drugač a vrjetno ni neki velik zajebancije gor jih spravt :)
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

gogiiiii napisal/-a:Sem nekako dobil narazen sam je nastal še en problem ker je ven padu tist vijak ki drži izpuh...Sedaj sem ga pa nazaj nabil in kr na drugi strani vn pade.... :?
Mogoče kdo ve če sem kaj uničil? Sedaj se neda tistega vijaka nič zategnit ker kr vn pade? :roll:
ziga133
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 6:47 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ziga133 »

Imam pa še eno vprašanje.. potem bi dal gor disk od BT-ja.. vendar je malo prevelik se mi zdi in nebi mogel pritrditi čelusti... Bi se dalo da bi disk kako pomanjšal? :D S takimi stvarmi delam prvič zato me malo zanima... Nisem še nikoli dajal na en motor dele drugih motorjv itd., zato me zanima...

LP
Če nočeš biti sama, odpelji domov... mene! :P
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

namen mam kupt lamo iz frčomotota in me zanima če je to srbski in kašna je razlika v primerjavi z original lamotom
zzz
zažgan bat
Prispevkov: 84
Pridružen: So Feb 18, 2012 1:37 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a zzz »

zzz napisal/-a:mene pa zanima nekaj... bi mi lahko kdo povedal kam na kateri kabl je treba priključiti in kako ( ker sta dva kabla + in - ) led trak , ki sem ga namontiral na motor. Imam tomos funtastic 25. radi bi ga priklopil tako, da bi delal na enak način kot luči
bi lahko dal kdo kakšen nasvet?
guma
vplinjač
Prispevkov: 332
Pridružen: Sr Apr 25, 2012 9:23 pm
Kraj: okolica kamnika

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a guma »

zzz napisal/-a:
zzz napisal/-a:mene pa zanima nekaj... bi mi lahko kdo povedal kam na kateri kabl je treba priključiti in kako ( ker sta dva kabla + in - ) led trak , ki sem ga namontiral na motor. Imam tomos funtastic 25. radi bi ga priklopil tako, da bi delal na enak način kot luči
bi lahko dal kdo kakšen nasvet?
en kabelj zveži z rumenim kablom( kabel za luč) drug kabel daj pa na maso...
Odgovori