TESTAGIALLA LC

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a golnar »

norc. svaka čast
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Loredan
Mojster
Prispevkov: 136
Pridružen: To Dec 08, 2009 5:41 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a Loredan »

smejko1 napisal/-a:to je od sm 125 disk?
jap...prej sem imeu ta disk na DTju in od DTja sem imeu na tem in zdej dajam DTja v originalno stanje tako da ta disk je prišu zdej na ta motor
Loredan
Mojster
Prispevkov: 136
Pridružen: To Dec 08, 2009 5:41 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a Loredan »

tako zgleda blok, ni tako kot mor bit, a drugače ni šlo
Zdej ima cilinder narjene kote 196° 132°

Slika
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a KVAS »

To bi mogl do ene 11kRpm odgovarjat a. Drgač pa pa fajn zgleda :shock: :o
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Zelo lepo narejeno. Ko sem js rezal v bloke za lamele, nisem niti pomislu na spodnji del mašine, kjer je očitno več placa, kot zgoraj. Maš pa še kr nekam grobo obdelano...sklepam da so tisto pri lamelah sledi od brusilke?

Tak kot izpuha je narejen za več kot 11k rpm. Pri meni je kot kakšno stopinjo manj kot 190. Sam sem ocenu obrate na 11k, pvl 11500rpm.

Drugače pa hud stroj, škoda zgubljat besede. Loredan, bi se lahko počasi odloču za en posnetk nares, ker mislim da vse zanima kaj to dela :D
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a koroman »

res je fino nareto ja. oz zelo dobra rašitev. kak pa je kaj cilinder? je to res dober cilinder?
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

zanima me katero ojnico in gred si uporabil za ta projekt???
Loredan
Mojster
Prispevkov: 136
Pridružen: To Dec 08, 2009 5:41 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a Loredan »

_luke_ napisal/-a:Zelo lepo narejeno. Ko sem js rezal v bloke za lamele, nisem niti pomislu na spodnji del mašine, kjer je očitno več placa, kot zgoraj. Maš pa še kr nekam grobo obdelano...sklepam da so tisto pri lamelah sledi od brusilke?

Tak kot izpuha je narejen za več kot 11k rpm. Pri meni je kot kakšno stopinjo manj kot 190. Sam sem ocenu obrate na 11k, pvl 11500rpm.

Drugače pa hud stroj, škoda zgubljat besede. Loredan, bi se lahko počasi odloču za en posnetk nares, ker mislim da vse zanima kaj to dela :D
ja takrat sem delau z brusilko, ker je tako šlo najhitrejše samo ni blo časa to popravit, ker se je ful mudilo končat, zdej pa je na kosih in bom vse dokočnau......posnetek bo sigurno samo da sestavim

koroman napisal/-a:res je fino nareto ja. oz zelo dobra rašitev. kak pa je kaj cilinder? je to res dober cilinder?
obstajajo 100x boljši cilindri, ampak js sem rabu enga poceni in železnega da je lažje frizirat, drugače je za en k****, ko gre bat čisto SMT kanali sploh niso dokonca odprti...ta cilinder je v originalu dober da ga nardiš na 43mm hoda, potem se vse lepo ujema
baykerkajic napisal/-a:zanima me katero ojnico in gred si uporabil za ta projekt???
original gred od minarelli skuterjev s srebrnim spodnjim ležajčkom na ojnici
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a Pich »

Srebrne ležaje imajo tudi ckr ojnice za Tomos toda to ni to. važna je firma, ki jih izdeluje. najboljši so INA. škoda, da si se odločil za lamelo spodaj. če bi jo imel na vrhu bi bilo bolje, ker bi bila lamela obrnjena v pravo smer.
Zadnjič spremenil Pich, dne Ne Jan 02, 2011 7:51 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: TESTAGIALLA LC

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

tole je že in še bo letelo :D :D
Odgovori