Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
mfpowerca
zobnik
Prispevkov: 161
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 6:28 am
Kraj: šentilj blizo mb

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a mfpowerca »

dans pa me je vrglo z apnko mi je edn prednost zel z štajerom18 ;)
JAS SEM NAJHITREJŠI
TER NAJGLASNEJŠI
Z TOMOSOM NA VASI :)
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Tadi »

sinko.dejan napisal/-a:
Tadi napisal/-a:Klicarim okol če ma kdo kako zjajcano balanco, da bi kolen naredu, pa noben nima, majo sam dobre :x bom vrjetn kr mojo razrezu, pa čeprav je lepa :)
Mam jst.
Hvala, sam se mi ne vozit do tebe, pa čeprav nisi tak daleč
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a mogoče kdo kup šterkolesnik iz apn mašino
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Učerej(oz.danes ob 00-1 ponoč) smo mel 2-krat probleme zarad polcajou pa zadar zmešanga vaščana(prvič so pršli zarad hrupa-ans.GAMSI,2.pa zarad tizga zmešanga vaščana,k smo ga hotli nabuhat:)).Pršu je mal pred povnočjo s policaji da treba ugasnt musko in smo,pol smo sm še mal na suho špilal.In mal čez polnoč je spet pršu dražt in to z skiro :shock:,mi to vidmo tečemo zanjim medtem pa on že kliče še ekrat policaje,prtečemo do njegove bajte(ene 10-15 ns je blu).En ga je že na tla vrgu še prej je pa skiro vrgu u garažo.In znjim se zmenmo da nebo več tega delov da bo upošteval kr bo treba,...In že pivo prpele smo bli že prjatlli pol pa spet istedva policaja prideta z marico:roll: ,in pol so bli spet problemi ni hotu priznt da je s skiro pršu :shock:.Pol smo šli mi nazaj na fešto ene 2 ure še pil policaja sta mela pa razgovo znjim še ene par 10 min.
In tega smo uštimal je dal mir tud dns na fešti al kaj k je že drug pršu izivat kr je en po mikrofonu neki pev in zvočniki so bli naglas pa je bil spet kreg da fuša kaku ga moramo poslušat,pa blebleble.Pa je že tega mislu precednik enkrat upalt pa smo ga ustavl.Ampak pevc je bil pametn ej šu domu ta k je pa neki blebeltou kaku bezna pet je pa tut kmal mogu pobegnt če ne bi dubu.

Tako da mamo skus neki dejavno :lol:.Še dobr da je nabijalnik na forumu da pišemo kr n čmo.
Hotu sm pa povedat:Da treba te zmešance sm pustit namir se bojo že ohladli sami 8-).Je blo pa dobru tu da je mojga strica zadržou en prjatu če ne bi kalašnik glih tk pokou ko so se policaji prpelal pa bi blu spet lušnu,tako da dobru da nisfa šla k vikendu eno zapet skalšnikom-bomo pa en drug dan :D

Neki velik sm napisou amapk če m a kdu cajt na prebere če ne bo pa tut dobr :)
TOMOS
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

peropodgurc napisal/-a:Učerej(oz.danes ob 00-1 ponoč) smo mel 2-krat probleme zarad polcajou pa zadar zmešanga vaščana(prvič so pršli zarad hrupa-ans.GAMSI,2.pa zarad tizga zmešanga vaščana,k smo ga hotli nabuhat:)).Pršu je mal pred povnočjo s policaji da treba ugasnt musko in smo,pol smo sm še mal na suho špilal.In mal čez polnoč je spet pršu dražt in to z skiro :shock:,mi to vidmo tečemo zanjim medtem pa on že kliče še ekrat policaje,prtečemo do njegove bajte(ene 10-15 ns je blu).En ga je že na tla vrgu še prej je pa skiro vrgu u garažo.In znjim se zmenmo da nebo več tega delov da bo upošteval kr bo treba,...In že pivo prpele smo bli že prjatlli pol pa spet istedva policaja prideta z marico:roll: ,in pol so bli spet problemi ni hotu priznt da je s skiro pršu :shock:.Pol smo šli mi nazaj na fešto ene 2 ure še pil policaja sta mela pa razgovo znjim še ene par 10 min.
In tega smo uštimal je dal mir tud dns na fešti al kaj k je že drug pršu izivat kr je en po mikrofonu neki pev in zvočniki so bli naglas pa je bil spet kreg da fuša kaku ga moramo poslušat,pa blebleble.Pa je že tega mislu precednik enkrat upalt pa smo ga ustavl.Ampak pevc je bil pametn ej šu domu ta k je pa neki blebeltou kaku bezna pet je pa tut kmal mogu pobegnt če ne bi dubu.

Tako da mamo skus neki dejavno :lol:.Še dobr da je nabijalnik na forumu da pišemo kr n čmo.
Hotu sm pa povedat:Da treba te zmešance sm pustit namir se bojo že ohladli sami 8-).Je blo pa dobru tu da je mojga strica zadržou en prjatu če ne bi kalašnik glih tk pokou ko so se policaji prpelal pa bi blu spet lušnu,tako da dobru da nisfa šla k vikendu eno zapet skalšnikom-bomo pa en drug dan :D

Neki velik sm napisou amapk če m a kdu cajt na prebere če ne bo pa tut dobr :)
haha lol kr s skiro haha kok je star ta sosed ?
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gacoo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

predvidevam da nek star pjanček?
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

gacoo napisal/-a::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

predvidevam da nek star pjanček?
Pa ni glih star ene 30-40 let pa zmerej serje.Pred kresovanjem kje šu neko volno zakutr da se je kadilo pa smrdelo po odojkih :roll:
TOMOS
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

peropodgurc napisal/-a:
gacoo napisal/-a::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

predvidevam da nek star pjanček?
Pa ni glih star ene 30-40 let pa zmerej serje.Pred kresovanjem kje šu neko volno zakutr da se je kadilo pa smrdelo po odojkih :roll:
ker psiho jaoo :oops:
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Tomos93
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:51 pm
Kraj: Domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Tomos93 »

Hahaha mogl ga bi takrat mal nabuhat :lol:
Odgovori