Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Sem videl predlani na adriji, atki so samo gledal :lol:

so tudi slike v temi od adrie.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

a ve kdo kaj je durafix postopek varjenja aluminija? kolikor vem je tole z avtogeno in pa aluminijasto paličico s katero neki strgaš pa dodajaš materjal? to rabš navadno autogeno? in to je to? pa kje se dobi palče tiste alu.? Ker moram navarit bloke za en cilinder.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ti raje reč enemu k ima tig, ta durafix je bl preseravanje če mene vprašaš. zgleda že zanimiv pa preprost, ampak plačke so vrjetn vse prej kt pocen, je pa fajn k ne pregrevaš materiala.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

klemenm2 napisal/-a:ti raje reč enemu k ima tig, ta durafix je bl preseravanje če mene vprašaš. zgleda že zanimiv pa preprost, ampak plačke so vrjetn vse prej kt pocen, je pa fajn k ne pregrevaš materiala.
čak pol ni vredu? ma ne k jz dost bi rabu za alu varit. pa ne vem kaj bi izbral tig ali avtogeno oz durafix... tig bi mogu kupt ampak ponavad so dragi
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
Roost.
vplinjač
Prispevkov: 252
Pridružen: Po Apr 25, 2011 1:55 pm
Kraj: CELJE-CENTER
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Roost. »

klemenm2 napisal/-a:ti raje reč enemu k ima tig, ta durafix je bl preseravanje če mene vprašaš. zgleda že zanimiv pa preprost, ampak plačke so vrjetn vse prej kt pocen, je pa fajn k ne pregrevaš materiala.
Kaj si ti tok pametn glede vsega a? Mas to doma in si ze probal? Verjetno nisi zato ne govori stvari za katere nisi preprican da so slabe.. To je cisto nova tehnika in zvar je trsi od aluminija ter to niso aluminijastr palice pocen pa tud ni.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

kakšne pa so? če se talijo? ne morš druge kovine stavit h aluminiju... edin če lotaš. In kako hočeš reči da ni pocen? Edino kar rabiš so tele palice a so drage? Avtogeno že mam, oz bremer al kakor koli rečete vi.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

še mau pa bomo obrnal 100k postov :)
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

aljo69 napisal/-a:
pomartin napisal/-a:sam letet pa tud mora :)
če je to 25ka ? :roll:




hahahahhah
teoreticno je to flexer stel z nosilci apn, tisti ki ga je delal pa je na apn nosilcih pustu tablico tako da je to "apn" zdaj, tablico bom dol spravu pa sel na upravno in bom dubu flexer papirje, kupjen pa je bil na policijski drazbi, na števcu (kolesarskem) je zabeležena najvišja hitrost 97.8 km/h, na njemu pa se sedi kot da bi bil na endurotu :D ugl. forte, ko bo kriza ga bom dal na kose, trenutno pa se bom jaz vozil z njim kako nedeljo pa bratca bom nagaziral na tomose
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

apn ftw napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
pomartin napisal/-a:sam letet pa tud mora :)
če je to 25ka ? :roll:




hahahahhah
teoreticno je to flexer stel z nosilci apn, tisti ki ga je delal pa je na apn nosilcih pustu tablico tako da je to "apn" zdaj, tablico bom dol spravu pa sel na upravno in bom dubu flexer papirje, kupjen pa je bil na policijski drazbi, na števcu (kolesarskem) je zabeležena najvišja hitrost 97.8 km/h, na njemu pa se sedi kot da bi bil na endurotu :D ugl. forte, ko bo kriza ga bom dal na kose, trenutno pa se bom jaz vozil z njim kako nedeljo pa bratca bom nagaziral na tomose
kok € si dal? :P
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Meni je reko da 150€. Začetna cena pa je bila 70€.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
Odgovori