Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Grilzz
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Mar 15, 2012 1:58 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Grilzz »

Super, hvala!

Bom jutri naprej probaval nastavljat. Danes mi je namreč že pod štandgasom vrtel v obrate, potem ko mi ga je pa približno ratalo spravit na normalen prosti tek, mi je pa preveč zraka potegnil ko sem dodal plin.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a golnar »

Če še nisem nikjer napisal, naj bo pa tukaj, zadnič sem kupil za enga dizo za štelat za bing 12, in moram rečt da je vrhunska stvar, se da moped u trenutku idealno naštelat, dobro se obnese tudi na povrtanem fergu (bil je povrtan na 14)
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Pata »

golnar napisal/-a:Če še nisem nikjer napisal, naj bo pa tukaj, zadnič sem kupil za enga dizo za štelat za bing 12, in moram rečt da je vrhunska stvar, se da moped u trenutku idealno naštelat, dobro se obnese tudi na povrtanem fergu (bil je povrtan na 14)
vozi se en teden pa ene parkrt še zavrti tisti šrauf za štelat pa boš vidu vrhunsko stvar hehe :D na usake pou urce štelamo pr frendu 4ko ker se razšraufa :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a golnar »

naviješ malo teflona okoli navoja pa je zadeva rešena, če se še nebi obneslo, po dolžini potolčeš navoj. problem solved.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

Dubu sm neko avtomatik mašino in zgleda da je pobran navoj na dno mašine(za spustit olje vn).In zdei me zanima če se da to kako drugače rešit kot da grem urezat drug navoj-a se lahko namaže z kakšno maso,lepilom???
Ali kakšna druga mpžnost kako rešit da se bi šrauf nehol vrtet???
TOMOS
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a marko443 »

golnar napisal/-a:Če še nisem nikjer napisal, naj bo pa tukaj, zadnič sem kupil za enga dizo za štelat za bing 12, in moram rečt da je vrhunska stvar, se da moped u trenutku idealno naštelat, dobro se obnese tudi na povrtanem fergu (bil je povrtan na 14)
kej si kupu to dizo ?
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Pata »

golnar napisal/-a:naviješ malo teflona okoli navoja pa je zadeva rešena, če se še nebi obneslo, po dolžini potolčeš navoj. problem solved.
osebno sem rešu problem drgač... tisti šraufk sm zacinu ;)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a marko443 »

mene zanima če sta mela oziroma imata BT in CTX enak polž za števec ?
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

peropodgurc napisal/-a:Dubu sm neko avtomatik mašino in zgleda da je pobran navoj na dno mašine(za spustit olje vn).In zdei me zanima če se da to kako drugače rešit kot da grem urezat drug navoj-a se lahko namaže z kakšno maso,lepilom???
Ali kakšna druga mpžnost kako rešit da se bi šrauf nehol vrtet???
vreži navoj ... ker ko bo treba olje menjat enostavno odšraufaš pa je to to ne pa da se zajbavaš z lepilom pa raznimi bedarijami ko zalimaš
Uporabniški avatar
tomos65
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 3:36 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomos65 »

tomos65 napisal/-a:mam en VELIK problem!!
moj moped na visokih obratih zamori in začne izgubljati moč tudi odzivnost na nizkih obratih je slaba in se tudi pregreva.
ko sem pogledal svečko je bil jeziček opekasto rdeče barve.

WTF JE NAROBE???
Odgovori