Razna vprašanja (splošno)

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
Uporabniški avatar
asd123
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:29 am
Kraj: Podljubelj

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a asd123 »

aha
ampak zakaj ima pa potem tisti beli alpino ki si ga aljo69 nalimal v temo APN 6s pokrita rebra?
a je to potem še tastara mašina?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a filius »

asd123 napisal/-a:aha
ampak zakaj ima pa potem tisti beli alpino ki si ga aljo69 nalimal v temo APN 6s pokrita rebra?
a je to potem še tastara mašina?
Obstajajo 4 izvedenke!

-APN6
-APN6S
-APN6 alpino
-alpino

-APN 6 je pač standardna 6-ka, prisilno hlajenje bing 12, brez smernikov, okrogla prva luč, siva mašina, 18 col feltne, 6V vžig.
-APN 6S je izpopolnjena APN6, drugačne nihajke, ojačitev štela(pod sedežom), črna mašina, kvadratna luč, 17 col feltne, 12V vžig.
-APN 6 alpino, je prehodni model med apn6S in alpinotom, imel je 12/14 dellortota, 17 col feltne, novejšo sklopko, brezplatinski 12V vžig in prvi s smerniki.
-alpino, 16col feltne, dodatna ojačitev na "sredini štela", 12/14 ferg na stran, aluminjast cilinder, CDi vžig, števec...

Slik se mi neda iskat, ampak če boš mal pogledu, se iz tega da vsee razbrat.

iz @ kamionovih slik, prvi je alpino, drugi je pa APN6 alpino, sam tadrug ni več original, je bil drkan, APN6 alpino pa je 100% ker edin na APN6 alpino štel lahko namontiraš 12/14 dellortota...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a folc »

filius napisal/-a:
asd123 napisal/-a:aha
ampak zakaj ima pa potem tisti beli alpino ki si ga aljo69 nalimal v temo APN 6s pokrita rebra?
a je to potem še tastara mašina?
Obstajajo 4 izvedenke!

-APN6
-APN6S
-APN6 alpino
-alpino

-APN 6 je pač standardna 6-ka, prisilno hlajenje bing 12, brez smernikov, okrogla prva luč, siva mašina, 18 col feltne, 6V vžig.
-APN 6S je izpopolnjena APN6, drugačne nihajke, ojačitev štela(pod sedežom), črna mašina, kvadratna luč, 17 col feltne, 12V vžig.
-APN 6 alpino, je prehodni model med apn6S in alpinotom, imel je 12/14 dellortota, 17 col feltne, novejšo sklopko, brezplatinski 12V vžig in prvi s smerniki.
-alpino, 16col feltne, dodatna ojačitev na "sredini štela", 12/14 ferg na stran, aluminjast cilinder, CDi vžig, števec...

Slik se mi neda iskat, ampak če boš mal pogledu, se iz tega da vsee razbrat.

iz @ kamionovih slik, prvi je alpino, drugi je pa APN6 alpino, sam tadrug ni več original, je bil drkan, APN6 alpino pa je 100% ker edin na APN6 alpino štel lahko namontiraš 12/14 dellortota...
ampak pri tomosu so med sabo mešali tudi modele. jest mam npr. alpino pa ima staro mašino s staro sklopko. imam pa apn 6s in ima novejšo sklopko....
dizel sploh ne! :)
Uporabniški avatar
Fakircek
zariban cilinder
Prispevkov: 129
Pridružen: So Maj 05, 2012 10:18 am
Kraj: Idrija

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Fakircek »

to karste napisal ne drži čisto ker moj APN6 ima ravno tako ojačitev pod sedeže, ostalo pa ravno tako kot pri ostalih APN 6 in na tablici tudi piše gor samo APN6
Uporabniški avatar
asd123
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:29 am
Kraj: Podljubelj

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a asd123 »

aha ok hvala za vse odgovore :)
zdej me pa zanima če mam jest izpit za mopede z 50ccm mašino a se to pol kej dojame če bi meu jest moped z 90ccm mašino mislm a bi mi polcaji kej težil če bi se po mestu normaln vozu :?:
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a brrm »

asd123 napisal/-a:aha ok hvala za vse odgovore :)
zdej me pa zanima če mam jest izpit za mopede z 50ccm mašino a se to pol kej dojame če bi meu jest moped z 90ccm mašino mislm a bi mi polcaji kej težil če bi se po mestu normaln vozu :?:
pomoje bi pogruntali da nekaj ni vredu. tako butasti pa spet niso ;)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ne sam 50cc samo 45km/h more it uradno :) za po mest ni preveč fajn met neke hude predelave ... medtem ko po vasi ko ni tolk policajev, se lažje pregajaš...
Uporabniški avatar
asd123
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:29 am
Kraj: Podljubelj

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a asd123 »

ja sej sam če ne vozš prehitr te najbrž nebi ustavl al to tut kr tko mal preverjajo
Uporabniški avatar
Fakircek
zariban cilinder
Prispevkov: 129
Pridružen: So Maj 05, 2012 10:18 am
Kraj: Idrija

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a Fakircek »

Se na deleč vidjo kero ni najbol tak kot bi moglo bit. Še posebej če je frgazer na stran, pa kakšn športn auspuh.
Uporabniški avatar
asd123
batzajla
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:29 am
Kraj: Podljubelj

Re: Razna vprašanja (splošno)

Odgovor Napisal/-a asd123 »

aha
ok
Odgovori